ładowanie…

Warunki automatycznej płatności

 1. Opłaty za usługi organizacji ligi sportowej są pobierane przez spółkę VAŠE LIGA, z.s., z siedzibą w Pradze. Opłata może być pobierana na zasadzie comiesięcznej płatności automatycznej. System automatycznych płatności można wykorzystać do uiszczana comiesięcznej opłaty za przedłużenie udziału w lidze (dalej jako "opłata za udział w lidze") oraz opłat za udział w turniejach i innych wydarzeniach (dalej jako "udział w jednorazowym wydarzeniu").
 2. Po dokonaniu pierwszej płatności przy pomocy systemu flexiliga.pl, należy ustawić autoryzację automatycznej płatności. Opłata za udział w lidze będzie pobierana z konta bankowego 7 dni przed rozpoczęciem kolejnej rundy, bez konieczności zatwierdzania płatności
 3. W przypadku płatności automatycznej za udział w jednaorazowym wydarzeniu, opłata będzie pobierana w momencie zapisu na wydarzenie na stronie wydarzenia.
 4. W przypadku wyboru płatności automatycznej za pośrednictwem karty płatniczej, Użytkownik zgadza się, że pobieranie wybranej kwoty z konta powiązanego z kartą będzie automatycznie (tj bez konieczności kolejnego potwierdzenia ze strony Użytkownika) ponawiane w wybranym interwale czasowym.
 5. Maksymalna kwota w przypadku automatycznej płatności za udział w lidze wynosi 30 zł (według aktualnego cennika).
 6. Maksymalna kwota w przypadku automatycznej płatności za udział w jednorazowych wydarzeniach wynosi 50 zł (według aktualnego cennika danego wydarzenia).
 7. Zakończenie automatycznej płatności można ustawić w Pupicie Gracza na flexiliga.pl albo kontaktując koordynatora danej ligi.
 8. Kwota automatycznej płatności będzie pobierana maksymalnie przez 5 lat albo do momentu kiedy Użytkownik zakończy polecenie płatności (patrz punkt 7).
 9. Płatność automatyczna zostanie zakończona także w przypadku, kiedy skończy się ważność powiązanej karty płatniczej.
 10. Kiedy po zakończeniu polecenia automatycznej płatności, Użytkownik wyrazi wolę jej odowienia, należy ponownie przeprowadzić autoryzację automatycznej płatności.
 11. O sprawach dotyczących ustawień swojej automatycznej płatności, Użytkownik będzie informowany za pośrednictwem e-mailu kontaktowego.
 12. Za przechowywanie danych o karcie płatniczej odpowiada firma GoPay zgodnie z międzynarodowym standardem bezpieczeństwa PCI-DSS Level 1 (najwyższy poziom bezpieczeństwa danych w sektorze obsługi kart płatniczych).

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem