ładowanie…
Image 1

Wojciech Lipiński (57 lat)

ID: 40173

Warszawa

  • 53 mecze

    od roku 2020
  • 0/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
  • 16 /20
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 53
    Mecze w lidze ( 17 / 22 / 14) 0 turnieje
  • 44%
    Ratio wygranych

Progres w rankingu

Jesień 2022

3 . Poziom A

27 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
M.S. J.M. W.L. A.K. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Marcin Sikora
0 19 46
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0 15 42
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0 0 27
4 .
Image 1
Artur Krawczyński
0 -15 12
5 .
Image 1
Michał Lisiecki
0 -19 8

3 . Poziom A

8 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
D.T. A.K. J.M. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dawid Tański
4:0 4:2
4:S
31 19 77
2 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:0 4:S 21 15 63
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
2:4 0:4 S:S -1 0 26
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
S:4
S:4 S:S -4 -15 8

3 . Poziom A

3 punktów
17. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
M.S. A.K. M.Z. J.S. D.T. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Marcin Sikora
4:1
4:S
4:1
4:S
4:S
30 19 76
2 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
4:S
4:0
4:S
4:S
25 15 67
3 .
Image 1
Marcin Ziomko
S:4
S:4
4:S 4:S 4:S 17 0 44
4 .
Image 1
Júrij {f0rza} Schwander
1:4
0:4 S:4 S:S S:S -4 0 23
5 .
Image 1
Dawid Tański
S:4
S:4
S:4 S:S S:S -5 -15 7
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
S:4
S:4
S:4 S:S S:S -5 -19 3

Lato '21

3 . Poziom A

10 punktów
17. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
M.M. J.M. J.S. M.S. M.Z. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Mróz
4:3
4:0
4:1
4:0 4:S 31 19 77
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
3:4
4:0 4:0 4:0 4:S 30 15 72
3 .
Image 1
Júrij {f0rza} Schwander
0:4 0:4
4:3
4:0
4:S 18 0 45
4 .
Image 1
Marcin Sikora
1:4
0:4
3:4
4:0
4:3
15 0 42
5 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:4 0:4
0:4
0:4
4:S 6 -15 18
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
S:4 S:4 S:4
3:4
S:4 2 -19 10

3 . Poziom A

14 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
K.R. A.K. A.C. J.M. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kostek Retivov
4:1
4:2
4:2
4:1
30 19 76
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4
4:1 4:0 4:1 26 15 68
3 .
Image 1
Adam Czyżyk
2:4
1:4
4:1
4:2
18 0 45
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
2:4
0:4
1:4
4:2 10 -15 22
5 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
1:4
2:4
2:4 6 -19 14

Jesień '21

5 . Poziom A

69 punktów
18. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
J.S. W.L. M.M. O.T. S.W. B.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Joanna Sahel
4:1
4:3
4:0
4:2
4:0 31 19 77
2 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
4:1
4:1
4:0
4:1 27 15 69
3 .
Image 1
Michał Mróz
3:4
1:4
4:2
4:0
4:0 23 0 50
4 .
Image 1
Ola Taranko
0:4
1:4
2:4
4:S
4:0 15 0 42
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
2:4
0:4
0:4
S:4
4:0 9 -15 21
6 .
Image 1
Bartosz Świątnicki
0:4 1:4 0:4 0:4 0:4 1 -19 9

3 . Poziom A

36 punktów
22. miejsce (22. Miejsce wśród mężczyzn)
J.K. A.K. K.K. P.R. M.W. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jarosław Król
3:4
4:1
4:0
4:2 4:0 29 19 102
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3
4:2 4:1 2:4 4:1 25 15 94
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 2:4 4:3 S:S 4:3 10 0 64
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4
1:4 3:4 S:4 4:0 10 0 64
5 .
Image 1
Michał Wadyński
2:4 4:2 S:S 4:S S:S 8 -15 47
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 1:4 3:4 0:4 S:S 1 -19 36

3 . Poziom A

68 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. A.C. A.K. W.L. J.S. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:2
4:1
4:1
4:0
4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
2:4
4:2
4:1
4:3
4:0
26 15 95
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4
2:4 4:0 4:2 4:1 22 0 76
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
1:4
0:4 4:0 4:2 14 0 68
5 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4
3:4 2:4 0:4
4:2
10 -15 49
6 .
Image 1
Szymon Wardaszko
1:4
0:4
1:4 2:4
2:4
5 -19 40

Lato '20

4 . Poziom A

72 punktów
17. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. K.K. W.L. W.L. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:2 4:3 4:0 4:S 29 19 102
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 4:1 4:1 4:S 25 15 94
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
3:4 1:4 4:S 4:S 18 0 72
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
0:4 1:4 S:4 S:S -2 -15 37
5 .
Image 1
Artur Kobus
S:4 S:4 S:4 S:S -3 -19 32

4 . Poziom A

72 punktów
17. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. A.K. W.L. W.L. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:S 4:3 2:4 4:1 23 19 96
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
S:4 4:1 4:1 4:2 23 15 92
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
3:4 1:4 4:3 4:1 18 0 72
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
4:2 1:4 3:4 3:4 14 -15 53
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
1:4 2:4 1:4 4:3 10 -19 45

4 . Poziom A

66 punktów
19. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. A.K. W.L. A.R. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Paweł Roman
4:1 4:0 4:0 4:1 34 19 107
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4 1:4 4:1 4:S 17 15 86
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 4:1 S:S 4:S 12 0 66
4 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 1:4 S:S 4:S 5 -15 44
5 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 S:4 S:4 S:4 1 -19 36

3 . Poziom A

76 punktów
18. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
J.L. A.C. P.R. W.L. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:1 4:1 4:0
4:S
32 19 132
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
1:4 4:1 4:3 4:S 22 15 118
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 1:4 4:0 4:S 18 0 99
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 3:4 0:4 4:S 10 -15 76
5 .
Image 1
Arek Radomski
S:4
S:4 S:4 S:4 0 -19 62

Wiosna '20

4 . Poziom A

99 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
W.L. P.R. A.F. J.M. A.J. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
4:0
4:1 4:S 4:S 26 19 99
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:1 S:S 4:2 4:S 4:S 22 15 91
3 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:4
S:S 4:S 4:S 4:S 16 0 70
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 S:4 S:S S:S -1 0 53
5 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:4 S:4 S:4 S:S S:S -4 -15 35
6 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4 S:4 S:4 S:S S:S -4 -19 31

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
29.11.2021 00:10 3. Jacek Michalczyk S:S
29.11.2021 00:10 3. Artur Kobus S:4
25.11.2021 22:18 3. Dawid Tański S:4 Komentarze
01.11.2021 00:10 3. Júrij {f0rza} Schwander S:S
01.11.2021 00:10 3. Marcin Ziomko S:4
01.11.2021 00:10 3. Dawid Tański S:S
31.10.2021 16:15 3. Marcin Sikora S:4 Komentarze
31.10.2021 12:18 3. Artur Kobus S:4 Komentarze
04.10.2021 00:10 3. Marcin Ziomko S:4
04.10.2021 00:10 3. Jacek Michalczyk S:4
04.10.2021 00:10 3. Júrij {f0rza} Schwander S:4
04.10.2021 00:10 3. Michał Mróz S:4
03.10.2021 14:00 3. Marcin Sikora OSiR "Solec" 3:4 Komentarze
01.09.2021 00:10 3. Andrzej Krystosiak 1:4
18.08.2021 18:00 3. Adam Czyżyk OSiR "Solec" 2:4 Komentarze
18.08.2021 18:00 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 2:4
16.08.2021 18:30 3. Kostek Retivov Kangur Klub 1:4 Komentarze
16.12.2020 20:00 5. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:0 Komentarze
16.12.2020 16:00 5. Joanna Sahel OSIR "Saska" 1:4 Komentarze
09.12.2020 20:00 5. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:1 Komentarze
09.12.2020 20:00 5. Bartosz Świątnicki UCSiR Hawajska 4:1
08.12.2020 12:30 5. Michał Mróz UCSiR Hawajska 4:1 Komentarze
30.11.2020 00:10 3. Michał Wadyński S:S
29.11.2020 17:00 3. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 0:4
22.11.2020 13:00 3. Jarosław Król OSIR "Saska" 0:4
17.11.2020 19:30 3. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 3:4
15.11.2020 18:00 3. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 1:4
29.10.2020 15:00 3. Joanna Sahel OSiR "Solec" 4:0
29.10.2020 09:00 3. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 0:4
14.10.2020 21:00 3. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:2
08.10.2020 19:00 3. Piotr Wójcik Kangur Klub 1:4 Komentarze
08.10.2020 18:30 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 1:4 Komentarze
05.10.2020 00:10 4. Artur Kobus 4:S
05.10.2020 00:10 4. Wojtek Lipiński Jr. 4:S
14.09.2020 18:00 4. Krzysztof Klimczuk 1:4
07.09.2020 19:00 4. Michał Wadyński Kangur Klub 3:4
30.08.2020 13:00 4. Wojtek Lipiński Jr. OSIR "Saska" 4:3
27.08.2020 17:30 4. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 3:4
24.08.2020 19:30 4. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 1:4
13.08.2020 17:00 4. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:1
10.08.2020 00:10 4. Arek Radomski S:S
10.08.2020 00:10 4. Artur Kobus 4:S
09.08.2020 17:00 4. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 4:1
08.08.2020 17:00 4. Paweł Roman OSiR "Solec" 0:4
20.07.2020 00:10 3. Arek Radomski 4:S
29.06.2020 19:00 3. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 0:4
29.06.2020 19:00 3. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 0:4
25.06.2020 17:30 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 3:4
22.06.2020 00:10 4. Artur Jastrzębski 4:S
22.06.2020 00:10 4. Michał Lisiecki 4:S
16.06.2020 14:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
12.06.2020 20:30 4. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 1:4
09.06.2020 12:00 4. Andrzej FlexiLiga OSiR "Solec" 4:0 Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem