ładowanie…
Tomek Stachowicz

Tomek Stachowicz (41 lat)

ID: 37787

Warszawa

Atinea / Insta.Ling / InstaKod - IT / edukacja

Witryna internetowa

Kibicuje:Anthony Sinisuka Ginting

  • 28 mecze

    od roku 2019
  • 1/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Skrecz
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 28
    Mecze w lidze ( 16 / 9 / 3) 1 turniej
  • 64%
    Ratio wygranych

Progres w rankingu

Wiosna '20

1 . Poziom A

52 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.K. P.W. T.S. L.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:S 3:S 21 11 92
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3 0:3 2:3 3:S 8 0 68
4 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 S:3 3:2 S:S 3 -11 52
5 .
Image 1
Lars Bungert
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

1 . Poziom A

70 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. L.B. T.S. T.B. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Lars Bungert
S:3
S:S 3:S 3:S 10 11 81
3 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 S:S 3:1 3:S 10 0 70
4 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3 S:3 1:3 S:S -1 -11 48
5 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
0:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

2 . Poziom A

95 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
T.S. T.B. P.W. D.B. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:1
1:3
3:0 3:0 21 14 95
2 .
Image 1
Tomek Bąk
1:3
3:2
3:0
3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:1
2:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3
0:3
S:3
3:1 6 -11 55
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 0:3
2:3
1:3 3 -14 49

Jesień '20

1 . Poziom A

70 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
L.B. M.W. M.K. P.W. T.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Lars Bungert
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
1:3 3:2 3:2 3:2 16 11 107
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 93
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 2:3 3:2
3:2
12 -11 81
5 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 2:3 0:3
2:3
4 -14 70

2 . Poziom A

101 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
T.S. T.P. B.P. M.W. P.O. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Tadeusz Porowski
S:3 3:1 2:3 3:0 15 11 86
3 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 74
4 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 3:2 0:3 2:3 7 -11 56
5 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -14 52

1 . Poziom A

81 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. P.W. T.S. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
0:3 2:3 3:0 3:0 16 11 107
3 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:2
2:3
3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 0:3
3:2
3:0 12 -11 81
5 .
Image 1
Tadeusz Porowski
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

2 . Poziom A

102 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
T.S. T.P. D.B. B.P. S.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Tadeusz Porowski
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3
3:2
3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -11 57
5 .
Image 1
Sebastian Karpiński
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 47

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
22.06.2020 00:10 1. Maciej Kietliński S:3
22.06.2020 00:10 1. Lars Bungert S:S
17.06.2020 18:00 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 0:3
16.06.2020 18:00 1. Piotr Wojtaś Zdrofit Europlex 3:2
04.06.2020 00:10 1. Lars Bungert S:S
04.06.2020 00:10 1. Maciej Wąsikowski 3:S
28.05.2020 16:00 1. Tomek Bąk Arena Ursynów 3:1
28.05.2020 15:00 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
28.02.2020 17:00 2. Piotr Wojtaś OSiR "Solec" 1:3 Komentarze
25.02.2020 19:00 2. Aleksandra Gawlikowska Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
23.02.2020 12:00 2. Damian Bieniek OSiR "Solec" 3:0
12.02.2020 19:00 2. Tomek Bąk OSiR "Solec" 3:1 Komentarze
29.01.2020 16:00 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
28.01.2020 19:00 1. Piotr Wikło Badminton Pogoń Nowolipie 2:3 Komentarze
24.01.2020 09:00 1. Lars Bungert Zdrofit Europlex 0:3
21.01.2020 19:00 1. Maciej Wąsikowski Zdrofit Europlex 2:3
07.01.2020 00:10 2. Tadeusz Porowski 3:S
20.12.2019 07:00 2. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 3:0
19.12.2019 07:00 2. Michał Widełka Zdrofit Europlex 3:0
06.12.2019 18:00 2. Piotr Ostaszewski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:0
27.11.2019 17:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
26.11.2019 18:00 1. Piotr Wikło Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:2 Komentarze
23.11.2019 10:00 1. Maciej Wąsikowski OSiR "Solec" 0:3
17.11.2019 14:00 1. Tadeusz Porowski Zdrofit Europlex 3:0
25.10.2019 18:00 2. Sebastian Karpiński Zdrofit Europlex 3:0
21.10.2019 19:00 2. Tadeusz Porowski Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
19.10.2019 19:00 2. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 3:0
14.10.2019 07:00 2. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 3:0

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem