ładowanie…
Image 1

Tomasz Plata (47 lat)

ID: 37321

Warszawa

Profil na Facebooku

  • 69 mecze

    od roku 2019
  • 0/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Przegrane
    • Skrecz
  • 19:00
    Często gra o 19:00 w Kangur Klub
  • 9 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 69
    Mecze w lidze ( 36 / 28 / 5) 1 turniej

Progres w rankingu

Jesień '21

3 . Poziom A

62 punktów
21. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
E.K. P.S. A.K. A.K. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Emil Kowalczyk
1:4 4:1 4:2 4:0 25 19 125
2 .
Image 1
Piotr Sypuła
4:1 4:1 S:S 4:S 20 15 116
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4 1:4 4:1 4:S 17 0 98
4 .
Image 1
Artur Kobus
2:4 S:S 1:4 4:S 7 -15 73
5 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 62

1 . Poziom A

94 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. A.S. J.K. M.Z. J.C. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:2
4:0
4:0
4:0
4:0
34 19 161
2 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:1
4:2
4:2 4:1 26 15 149
3 .
Image 1
Jacek Kiwinski
0:4
1:4 4:2 4:3 4:1 18 0 126
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
2:4
2:4
3:4
2:4 7 0 115
5 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
2:4 3:4
4:3
S:S
6 -15 99
6 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4
1:4 1:4 4:2
S:S
5 -19 94

2 . Poziom A

134 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. M.Z. J.L. M.W. P.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:0 4:2 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:0 2:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
2:4 0:4 4:0 4:1 19 0 100
4 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4 4:2 0:4 2:4 9 -15 75
5 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4 0:4 1:4 4:2 8 -19 70

Lato '20

2 . Poziom A

126 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
J.C. K.J. T.P. P.R. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Czekała
4:0
4:3
4:3
4:0
30 19 157
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4
4:0
4:3
4:2
22 15 145
3 .
Image 1
Tomasz Plata
3:4
0:4
4:0 4:3 18 0 126
4 .
Image 1
Paweł Roman
3:4
3:4
0:4
4:2
13 -15 106
5 .
Image 1
Piotr Wójcik
0:4
2:4
3:4
2:4
7 -19 96

1 . Poziom A

127 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. J.L. T.P. K.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:S
4:0 3:4 4:2 26 19 180
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
S:4
4:0 4:3 4:2 22 15 172
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
0:4 0:4 4:1 3:4 11 0 146
4 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 1:4 S:S 7 -15 127
5 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 2:4 4:3 S:S 7 -19 123

2 . Poziom A

159 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. J.L. R.S. P.W. A.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:1 4:0
4:3
4:0 32 19 159
2 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
1:4 4:2
4:1
4:0 25 15 148
3 .
Image 1
Rafał Stachyra
0:4 2:4
4:2
4:1 17 0 125
4 .
Image 1
Piotr Wójcik
3:4
1:4
2:4
4:0
15 -15 108
5 .
Image 1
Adam Czyżyk
0:4 0:4 1:4
0:4
1 -19 90

1 . Poziom A

129 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. K.J. T.P. R.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2
4:3 4:2 4:0 29 19 183
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
2:4
4:0 4:1 4:0 28 15 178
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4 0:4 4:0 3:4 15 0 150
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4 1:4 0:4
4:3
9 -15 129
5 .
Image 1
Rafał Stachyra
0:4 0:4 4:3
3:4
9 -19 125

Wiosna '20

1 . Poziom A

150 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. A.S. T.P. J.C. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:1 4:0 4:1 33 19 187
2 .
Image 1
Adam Szeller
1:4 4:2 4:1 3:4 19 15 169
3 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 2:4 4:3 4:3 15 0 150
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 1:4 3:4 4:0 13 -15 133
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4 4:3 3:4 0:4 10 -19 126

3 . Poziom A

158 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. A.C. K.K. M.W. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 4:0
4:S
4:0 31 19 158
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
3:4 2:4 4:1 4:0 22 15 145
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:2 1:4 4:0 17 0 125
4 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
1:4 4:1 S:S 6 -15 99
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 S:S -3 -19 86

Jesień '20

2 . Poziom A

124 punktów
14. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. P.K. K.J. A.J. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:0 4:0 4:1 34 19 188
2 .
Image 1
Piotr Kardach
1:4 4:2 4:2 4:0 24 15 174
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 2:4 2:4 4:0 13 0 148
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
0:4 2:4 4:2 2:4 11 -15 131
5 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 0:4 0:4 4:2 8 -19 124

1 . Poziom A

159 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
A.B. J.C. A.S. T.P. K.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arkadiusz Babik
4:0
4:2 4:2 4:0 32 19 213
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
4:3
4:1
4:2
21 15 198
3 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
3:4
4:1 3:4 16 0 178
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4
1:4
1:4 4:1 12 -15 159
5 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
0:4
2:4
4:3 1:4 9 -19 152

2 . Poziom A

149 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. T.P. K.P. K.J. M.Z. M.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
3:4 4:1 4:0 4:2 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 4:1 4:2
4:0
26 15 149
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
1:4 4:3 4:1 4:1 4:0 25 0 133
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 1:4 1:4
4:1
4:1 14 0 122
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 2:4 1:4
1:4
4:2 12 -15 105
6 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4
0:4
0:4 1:4 2:4 3 -19 92

3 . Poziom A

178 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
K.P. T.P. Ł.K. D.G. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kuba Płoskonka
4:1 4:0 4:0 4:0 35 19 189
2 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 4:0 4:0 4:0 28 15 178
3 .
Image 1
Łukasz Klinkosz
0:4 0:4 4:S 4:2 14 0 149
4 .
Image 1
Daniel Gortat
0:4 0:4 S:4 4:3 6 -15 126
5 .
Image 1
Daniel Gawarski
0:4 0:4 2:4 3:4 5 -19 121

Lato '19

1 . Poziom A

78 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. P.K. J.C. R.S. T.P. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2 4:1 4:1 4:1 4:0 31 19 131
2 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
4:2
1:4
4:2
4:2
21 15 117
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4
2:4
4:3
4:3
4:1
19 0 100
4 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
4:1
3:4
4:1
3:4
17 0 98
5 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4
2:4
3:4
1:4
4:2 12 -15 78
6 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4
2:4
1:4
4:3
2:4 10 -19 72

1 . Poziom A

116 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. T.P. K.P. J.C. R.S. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4 4:3 4:2 3:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
2:4 3:4
3:4
4:1
4:3
17 0 98
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 2:4
4:3
1:4
4:0
15 0 96
5 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
1:4
4:1
3:4 14 -15 80
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4
3:4
0:4
4:3 7 -19 69

2 . Poziom A

100 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. K.P. A.K. A.R. O.T. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
3:4 4:1 4:1 4:0
4:S
27 19 100
2 .
Image 1
Kuba Płoskonka
4:3 4:0 S:S 4:0
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 0:4 S:S 4:1
4:S
11 0 65
4 .
Image 1
Arek Radomski
1:4 S:S S:S
4:0
4:S
10 0 64
5 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 0:4 1:4
0:4
4:S
7 -15 46
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
04.01.2021 00:10 3. Artur Kobus S:4
04.01.2021 00:10 3. Andrzej Krystosiak S:4
04.01.2021 00:10 3. Piotr Sypuła S:4
17.12.2020 18:00 3. Emil Kowalczyk Kangur Klub 0:4
29.11.2020 17:39 1. Jacek Czekała S:S Komentarze
22.11.2020 12:00 1. Dariusz Zieliński 0:4 Komentarze
15.11.2020 19:30 1. Jacek Kiwinski UCSiR Hawajska 1:4
15.11.2020 19:00 1. Michał Zawodnik UCSiR Hawajska 4:2
08.11.2020 19:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 1:4
29.10.2020 19:00 2. Michał Zawodnik Kangur Klub 4:0
14.10.2020 22:00 2. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 4:2
14.10.2020 22:00 2. Michał Wadyński Kangur Klub 4:0
14.10.2020 22:00 2. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 4:0
26.09.2020 17:00 2. Paweł Roman Kangur Klub 4:0
24.09.2020 17:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 4:3
10.09.2020 20:40 2. Jacek Czekała Kangur Klub 3:4 Komentarze
10.09.2020 17:00 2. Krzysztof Jadach Kangur Klub 0:4 Komentarze
31.08.2020 00:10 1. Krzysztof Jadach S:S
24.08.2020 20:00 1. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 3:4
20.08.2020 18:00 1. Adam Szeller Kangur Klub 4:3
20.08.2020 17:00 1. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 1:4
01.08.2020 10:00 2. Adam Czyżyk Kangur Klub 4:0
01.08.2020 09:00 2. Rafał Stachyra Kangur Klub 4:0
30.07.2020 18:30 2. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 4:1
30.07.2020 18:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 4:3 Komentarze
14.07.2020 17:30 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 2:4
10.07.2020 20:00 1. Rafał Stachyra Kangur Klub 4:3 Komentarze
08.07.2020 17:00 1. Krzysztof Jadach Kangur Klub 0:4
06.07.2020 19:00 1. Kamil Ślusarczyk OSiR "Solec" 1:4
16.06.2020 18:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 4:3
16.06.2020 17:00 1. Kamil Ślusarczyk Kangur Klub 1:4
09.06.2020 19:00 1. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 4:3
09.06.2020 18:30 1. Adam Szeller Kangur Klub 2:4
03.06.2020 20:00 3. Adam Czyżyk 4:3
03.06.2020 19:00 3. Szymon Wardaszko 4:0
01.06.2020 19:00 3. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:0
01.06.2020 17:32 3. Michał Wadyński 4:S Komentarze
23.01.2020 17:00 2. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 0:4
23.01.2020 17:00 2. Artur Jastrzębski FOREST Fitness & Siłownia 4:2
22.01.2020 21:00 2. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 1:4
12.01.2020 12:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 0:4
12.12.2019 20:00 1. Jacek Czekała 1:4 Komentarze
04.12.2019 21:00 1. Adam Szeller OSiR Mokotów 1:4
04.12.2019 19:10 1. Arkadiusz Babik FOREST Fitness & Siłownia 2:4
04.12.2019 19:00 1. Kamil Ślusarczyk OSiR Mokotów 4:1
19.11.2019 19:30 2. Magdalena Ciurzyńska FOREST Fitness & Siłownia 4:0 Komentarze
17.11.2019 19:00 2. Kamil Ślusarczyk FOREST Fitness & Siłownia 4:3
12.11.2019 21:00 2. Kuba Płoskonka UCSiR Hawajska 3:4
12.11.2019 20:00 2. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 4:1
12.11.2019 17:00 2. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 4:2
20.10.2019 18:00 3. Daniel Gortat FOREST Fitness & Siłownia 4:0
13.10.2019 18:00 3. Łukasz Klinkosz FOREST Fitness & Siłownia 4:0
13.10.2019 17:00 3. Daniel Gawarski FOREST Fitness & Siłownia 4:0
02.10.2019 20:00 3. Kuba Płoskonka 1:4
29.09.2019 20:00 1. Adam Szeller OSiR Mokotów 1:4
22.09.2019 19:00 1. Piotr Kardach OSiR "Solec" 2:4 Komentarze
19.09.2019 19:30 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 1:4 Komentarze
19.09.2019 19:00 1. Jacek Czekała OSiR "Solec" 3:4 Komentarze
03.09.2019 19:30 1. Kuba Płoskonka FOREST Fitness & Siłownia 4:2
29.08.2019 19:30 1. Patryk Zakrzewski 4:0
29.08.2019 19:00 1. Kuba Płoskonka FOREST Fitness & Siłownia 4:3
26.08.2019 19:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 3:4
07.08.2019 20:00 1. Adam Szeller 0:4
07.08.2019 19:00 1. Jacek Czekała 4:2
23.07.2019 17:00 2. Arek Radomski OSiR "Solec" 4:1
18.07.2019 22:01 2. Piotr Wiśniewski 4:S Komentarze
17.07.2019 21:00 2. Ola Taranko FOREST Fitness & Siłownia 4:0
17.07.2019 20:15 2. Kuba Płoskonka UCSiR Hawajska 3:4
17.07.2019 20:00 2. Artur Kobus FOREST Fitness & Siłownia 4:1

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem