ładowanie…
Szymon Wardaszko

Szymon Wardaszko (26 lat)

ID: 39780

Warszawa

  • 43 mecze

    od roku 2020
  • 1/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Przegrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Kangur Klub
  • 24 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 43
    Mecze w lidze ( 14 / 26 / 3) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

5 . Poziom A

21 punktów
26. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
J.S. W.L. M.M. O.T. S.W. B.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Joanna Sahel
4:1
4:3
4:0
4:2
4:0 31 19 77
2 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
4:1
4:1
4:0
4:1 27 15 69
3 .
Image 1
Michał Mróz
3:4
1:4
4:2
4:0
4:0 23 0 50
4 .
Image 1
Ola Taranko
0:4
1:4
2:4
4:S
4:0 15 0 42
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
2:4
0:4
0:4
S:4
4:0 9 -15 21
6 .
Image 1
Bartosz Świątnicki
0:4 1:4 0:4 0:4 0:4 1 -19 9

4 . Poziom A

46 punktów
20. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
E.K. J.M. S.W. M.M. J.S. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Emil Kowalczyk
4:0 4:0 4:1
2:4
4:1 29 19 75
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
3:4
4:1 4:1 4:2 21 15 63
3 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4
4:3
3:4
4:1 4:2 19 0 46
4 .
Image 1
Michał Mróz
1:4 1:4
4:3
4:2
4:2 18 0 45
5 .
Image 1
Joanna Sahel
4:2
1:4 1:4
2:4
4:1
15 -15 27
6 .
Image 1
Ola Taranko
1:4 2:4 2:4 2:4
1:4
6 -19 14

3 . Poziom A

40 punktów
20. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. A.C. A.K. W.L. J.S. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:2
4:1
4:1
4:0
4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
2:4
4:2
4:1
4:3
4:0
26 15 95
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4
2:4 4:0 4:2 4:1 22 0 76
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
1:4
0:4 4:0 4:2 14 0 68
5 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4
3:4 2:4 0:4
4:2
10 -15 49
6 .
Image 1
Szymon Wardaszko
1:4
0:4
1:4 2:4
2:4
5 -19 40

Lato '20

5 . Poziom A

70 punktów
18. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
S.W. J.S. J.M. A.R. T.T. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Szymon Wardaszko
4:0 1:4
4:S
4:3 4:S 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 3:4 3:4
4:0
4:3 17 15 59
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:1 4:3 S:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Arek Radomski
S:4
4:3 S:S S:S 4:S 6 0 33
5 .
Image 1
Tomek Tereba
3:4
0:4
S:S S:S 4:S 3 -15 15
6 .
Image 1
Dawid C
S:4 3:4 S:4 S:4 S:4 2 -19 10

4 . Poziom A

45 punktów
22. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. A.K. W.L. W.L. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:S 4:3 2:4 4:1 23 19 96
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
S:4 4:1 4:1 4:2 23 15 92
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
3:4 1:4 4:3 4:1 18 0 72
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
4:2 1:4 3:4 3:4 14 -15 53
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
1:4 2:4 1:4 4:3 10 -19 45

5 . Poziom A

74 punktów
17. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
S.W. W.L. J.S. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Szymon Wardaszko
4:3 4:2 4:1 28 19 74
2 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
3:4 4:0 4:S 25 15 67
3 .
Image 1
Joanna Sahel
2:4 0:4 4:1 14 0 41
4 .
Image 1
Dawid C
1:4 S:4 1:4 2 -15 14

4 . Poziom A

36 punktów
23. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. M.Z. A.K. A.K. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 3:4 4:0 4:0 27 19 100
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4 4:1 4:3 4:0 26 15 95
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3 1:4 4:0 4:0 25 0 79
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 3:4 0:4 4:1 11 -15 50
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 1:4 1 -19 36

Wiosna '20

3 . Poziom A

61 punktów
20. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. P.W. M.T. A.R. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:2 4:1 S:4 4:0 24 19 124
2 .
Image 1
Piotr Wójcik
2:4 3:4
4:1
4:1 21 15 117
3 .
Image 1
Mateusz Treściński
1:4 4:3 S:S 4:1 12 0 93
4 .
Image 1
Arek Radomski
4:S
1:4
S:S S:S 2 -15 68
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 1:4 1:4 S:S -1 -19 61

3 . Poziom A

86 punktów
17. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. A.C. K.K. M.W. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 4:0
4:S
4:0 31 19 158
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
3:4 2:4 4:1 4:0 22 15 145
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:2 1:4 4:0 17 0 125
4 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
1:4 4:1 S:S 6 -15 99
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 S:S -3 -19 86

4 . Poziom A

136 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
R.S. S.W. A.R. M.B. P.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Rafał Stachyra
4:0 4:0 4:0 4:0 36 19 163
2 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 4:3
4:S
13 15 136
3 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 4:0 S:S S:S 3 0 111
4 .
Image 1
Milosz Burćak
0:4 3:4 S:S S:S -3 -15 90
5 .
Image 1
Piotr Targiński
0:4
S:4
S:S S:S -6 -19 83

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
27.12.2020 19:24 5. Ola Taranko S:4 Komentarze
23.12.2020 22:00 5. Bartosz Świątnicki Kangur Klub 4:0
16.12.2020 20:00 5. Wojciech Lipiński Kangur Klub 0:4 Komentarze
11.12.2020 19:00 5. Michał Mróz Kangur Klub 0:4 Komentarze
11.12.2020 18:00 5. Joanna Sahel Kangur Klub 2:4 Komentarze
26.11.2020 20:00 4. Ola Taranko Kangur Klub 4:2
23.11.2020 17:30 4. Michał Mróz OSiR "Solec" 3:4 Komentarze
19.11.2020 19:15 4. Emil Kowalczyk Kangur Klub 0:4
11.11.2020 19:00 4. Jacek Michalczyk Kangur Klub 4:3 Komentarze
05.11.2020 17:00 4. Joanna Sahel OSiR "Solec" 4:1
16.10.2020 17:00 3. Joanna Sahel Kangur Klub 2:4 Komentarze
15.10.2020 18:00 3. Piotr Wójcik Kangur Klub 1:4
14.10.2020 21:00 3. Wojciech Lipiński Kangur Klub 2:4
07.10.2020 19:00 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 0:4 Komentarze
06.10.2020 17:00 3. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 1:4
05.10.2020 00:10 5. Dawid C 4:S
04.10.2020 18:50 5. Arek Radomski 4:S Komentarze
03.09.2020 18:00 5. Jacek Michalczyk Kangur Klub 1:4
03.09.2020 15:00 5. Joanna Sahel Kangur Klub 4:0
02.09.2020 19:00 5. Tomek Tereba Kangur Klub 4:3
26.08.2020 17:00 4. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 1:4
20.08.2020 17:00 4. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 2:4
20.08.2020 16:00 4. Wojtek Lipiński Jr. OSiR "Solec" 4:3
13.08.2020 17:00 4. Wojciech Lipiński Kangur Klub 1:4
09.08.2020 13:00 5. Wojtek Lipiński Jr. Kangur Klub 4:3
29.07.2020 18:00 5. Dawid C Kangur Klub 4:1
29.07.2020 15:00 5. Joanna Sahel Kangur Klub 4:2
12.07.2020 19:30 4. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 0:4
12.07.2020 18:00 4. Michał Zawodnik Kangur Klub 0:4
09.07.2020 18:00 4. Jacek Michalczyk Kangur Klub 0:4
06.07.2020 17:00 4. Artur Kobus Kangur Klub 1:4
22.06.2020 00:10 3. Arek Radomski S:S
19.06.2020 08:00 3. Michał Wadyński Kangur Klub 0:4
08.06.2020 20:00 3. Piotr Wójcik 1:4
08.06.2020 17:00 3. Mateusz Treściński 1:4
04.06.2020 00:10 3. Michał Wadyński S:S
03.06.2020 19:00 3. Tomasz Plata 0:4
12.03.2020 18:00 3. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 0:4
05.03.2020 19:00 3. Adam Czyżyk FOREST Fitness & Siłownia 0:4
28.02.2020 20:04 4. Piotr Targiński 4:S Komentarze
28.02.2020 17:00 4. Milosz Burćak OSiR "Solec" 4:3
13.02.2020 17:30 4. Rafał Stachyra OSiR "Solec" 0:4
13.02.2020 17:00 4. Arek Radomski OSiR "Solec" 0:4

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem