ładowanie…
Piotr Wojtaś

Piotr Wojtaś (50 lat)

ID: 39010

Warszawa

  • 35 mecze

    od roku 2019
  • 4/5
    Ostatnie mecze
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
  • 00:10
    Często gra o 00:10 w OSiR "Solec"
  • 4 /10
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 35
    Mecze w lidze ( 25 / 10 / 0) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

1 . Poziom A

68 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. P.W. M.W. P.W. D.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:2 3:2 0:3 3:0 17 11 68
3 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
0:3 2:3 3:0 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:0 0:3 3:1 14 -11 43
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 S:3 1:3 1 -14 27

2 . Poziom A

59 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. D.B. P.Z. P.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:1 3:0
3:S
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 52
3 .
Image 1
Piotr Zborowski
0:3 0:3 3:1 S:S 4 0 24
4 .
Image 1
Piotr Wrzaszcz
S:3
0:3 1:3 S:S -1 -11 8
5 .
Image 1
Rafał Lew
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 2

1 . Poziom A

31 punktów
7. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. P.W. D.B. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:2 3:2 3:2 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
2:3 3:0 3:1
3:2
20 11 71
3 .
Image 1
Piotr Wikło
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Damian Bieniek
2:3 1:3 1:3 3:2 9 -11 38
5 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3
2:3
1:3 2:3 5 -14 31

Wiosna '20

1 . Poziom A

68 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.K. P.W. T.S. L.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:S 3:S 21 11 92
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3 0:3 2:3 3:S 8 0 68
4 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 S:3 3:2 S:S 3 -11 52
5 .
Image 1
Lars Bungert
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

2 . Poziom A

72 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. P.W. D.K. D.B. B.P. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0
3:S
3:1 3:S 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3 3:S 3:S 3:S 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3 3:S 3:S 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 0 37
5 .
Image 1
Bartosz Petryński
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -4 -11 25
6 .
Image 1
Piotr Zborowski
0:3 0:3 S:3 S:S S:S -4 -14 22

2 . Poziom A

79 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
T.S. T.B. P.W. D.B. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:1
1:3
3:0 3:0 21 14 95
2 .
Image 1
Tomek Bąk
1:3
3:2
3:0
3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:1
2:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3
0:3
S:3
3:1 6 -11 55
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 0:3
2:3
1:3 3 -14 49

Jesień '20

3 . Poziom A

83 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. P.O. D.K. M.W. P.Z. K.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:0 3:S 3:0 3:0 3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 3:S 3:0 3:0 3:1 22 11 73
3 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3 S:3 3:1 3:1 3:2 14 0 54
4 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3 1:3 3:2 3:0 11 0 51
5 .
Image 1
Piotr Zborowski
0:3 0:3 1:3 2:3 S:S 1 -11 30
6 .
Image 1
Konrad Stepien
0:3 1:3 2:3 0:3 S:S 1 -14 27

4 . Poziom A

63 punktów
11. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.M. K.B. M.S. R.L. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S
29 14 63
2 .
Image 1
Martyna Mroczek-Kowalik
0:3
2:3
3:0 3:0 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Karol Brzozowski
0:3
3:2
3:0
S:S
3:S
13 0 33
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3
0:3
3:0
3:S
11 0 31
5 .
Image 1
Rafał Lew
0:3
0:3 S:S 0:3
3:S
3 -11 12
6 .
Image 1
Marcin Ziomko
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
16.01.2021 20:00 1. Piotr Wikło Kahuna squash & badminton 0:3
03.01.2021 11:00 1. Damian Bieniek Kahuna squash & badminton 3:0
02.01.2021 16:30 1. Maciej Kietliński Kahuna squash & badminton 3:2
18.12.2020 20:00 1. Michal Waszkiewicz OSiR "Solec" 3:2
29.11.2020 12:29 2. Piotr Wrzaszcz 3:S Komentarze
29.11.2020 10:00 2. Damian Bieniek OSiR "Solec" 3:1
23.11.2020 15:07 2. Rafał Lew 3:S Komentarze
12.11.2020 17:00 2. Piotr Zborowski Ganador Sport 3:0
01.11.2020 11:00 1. Damian Bieniek Kahuna squash & badminton 2:3
30.10.2020 16:00 1. Michal Waszkiewicz OSiR "Solec" 2:3 Komentarze
23.10.2020 16:00 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
20.10.2020 18:00 1. Piotr Wikło Badminton Pogoń Trzech Budrysów 1:3
22.06.2020 00:10 1. Lars Bungert 3:S
17.06.2020 19:00 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 0:3
16.06.2020 18:00 1. Tomek Stachowicz Zdrofit Europlex 2:3
15.06.2020 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
04.06.2020 00:10 2. Damian Bieniek 3:S
04.06.2020 00:10 2. Bartosz Petryński 3:S
04.06.2020 00:10 2. Daniel Kaluza 3:S
10.03.2020 21:00 2. Piotr Zborowski Ganador Sport 3:0
08.03.2020 13:00 2. Piotr Wikło OSiR "Solec" 0:3
29.02.2020 08:26 2. Damian Bieniek 3:S Komentarze
28.02.2020 17:00 2. Tomek Stachowicz OSiR "Solec" 3:1 Komentarze
27.02.2020 19:00 2. Aleksandra Gawlikowska Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:2 Komentarze
07.02.2020 22:00 2. Tomek Bąk Zdrofit Europlex 2:3 Komentarze
03.02.2020 00:10 3. Daniel Kaluza 3:S
26.01.2020 09:00 3. Piotr Zborowski Ganador Sport 3:0
21.01.2020 19:00 3. Piotr Ostaszewski Kahuna squash & badminton 3:0
18.01.2020 16:00 3. Konrad Stepien OSiR "Solec" 3:0
12.01.2020 10:00 3. Michał Widełka OSiR "Solec" 3:0
30.12.2019 20:00 4. Martyna Mroczek-Kowalik OSiR "Solec" 3:0 Komentarze
21.12.2019 14:00 4. Rafał Lew OSiR "Solec" 3:0 Komentarze
21.12.2019 11:36 4. Karol Brzozowski 3:0 Komentarze
20.12.2019 16:03 4. Marcin Ziomko 3:S Komentarze
20.12.2019 12:00 4. Magda Szymańska OSiR "Solec" 3:0 Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem