ładowanie…
Piotr Wikło

Piotr Wikło (31 lat)

ID: 33238

Warszawa

  • 74 mecze

    od roku 2019
  • 3/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Wygrane
  • 21:30
    Często gra o 21:30 w Arena Ursynów
  • 3 /10
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 74
    Mecze w lidze ( 53 / 21 / 0) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

1 . Poziom A

43 punktów
6. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. P.W. M.W. P.W. D.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:2 3:2 0:3 3:0 17 11 68
3 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
0:3 2:3 3:0 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:0 0:3 3:1 14 -11 43
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 S:3 1:3 1 -14 27

1 . Poziom A

79 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.K. M.W. M.K. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3
3:S
3:0 3:S 21 11 72
3 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
1:3
S:3
3:S 3:S 13 0 53
4 .
Image 1
Monika Kwiatkowska
0:3 0:3 S:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 S:3 S:3 1:3 1 -14 27

1 . Poziom A

54 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. P.W. D.B. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:2 3:2 3:2 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
2:3 3:0 3:1
3:2
20 11 71
3 .
Image 1
Piotr Wikło
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Damian Bieniek
2:3 1:3 1:3 3:2 9 -11 38
5 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3
2:3
1:3 2:3 5 -14 31

Wiosna '20

1 . Poziom A

99 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.K. P.W. T.S. L.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:S 3:S 21 11 92
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3 0:3 2:3 3:S 8 0 68
4 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 S:3 3:2 S:S 3 -11 52
5 .
Image 1
Lars Bungert
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

2 . Poziom A

81 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. P.W. D.K. D.B. B.P. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0
3:S
3:1 3:S 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3 3:S 3:S 3:S 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3 3:S 3:S 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 0 37
5 .
Image 1
Bartosz Petryński
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -4 -11 25
6 .
Image 1
Piotr Zborowski
0:3 0:3 S:3 S:S S:S -4 -14 22

1 . Poziom A

77 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
L.B. M.K. M.W. P.W. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Lars Bungert
S:3
3:0 3:1
3:S
19 14 113
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:S
2:3 2:3 3:0 17 11 108
3 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
0:3 3:2 3:2 10 0 90
4 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:2 2:3 8 -11 77
5 .
Image 1
Tadeusz Porowski
S:3
0:3 0 -14 66

Jesień '20

1 . Poziom A

81 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
L.B. M.W. M.K. P.W. T.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Lars Bungert
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
1:3 3:2 3:2 3:2 16 11 107
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 93
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 2:3 3:2
3:2
12 -11 81
5 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 2:3 0:3
2:3
4 -14 70

1 . Poziom A

83 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. L.B. M.K. P.W. D.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
1:3 3:1 3:0 3:0 21 14 115
2 .
Image 1
Lars Bungert
3:1
S:3
3:1 3:0 19 11 110
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
1:3
3:S
1:3 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 1:3 3:1 3:0 14 -11 83
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

1 . Poziom A

95 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. P.W. T.S. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
0:3 2:3 3:0 3:0 16 11 107
3 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:2
2:3
3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 0:3
3:2
3:0 12 -11 81
5 .
Image 1
Tadeusz Porowski
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

1 . Poziom A

117 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.W. M.K. A.G. N.N. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2
3:1 3:1 3:S 23 14 117
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
2:3
3:2
3:0
3:S 20 11 111
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
1:3 2:3 3:0 3:S 16 0 96
4 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
1:3
0:3
0:3 3:S 7 -11 76
5 .
Image 1
Natalia Natalia
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

Lato '19

1 . Poziom A

78 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. P.W. M.K. D.B. B.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 104
2 .
Image 1
Jacek Wituch
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 24 11 95
3 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 78
4 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 0:3
3:0
3:0 12 0 72
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3
0:3
3:0 6 -11 55
6 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

1 . Poziom A

71 punktów
4. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. P.W. M.K. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Jacek Wituch
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 93
3 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 0:3 3:2 3:S 11 0 71
4 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

2 . Poziom A

63 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. D.K. M.M. M.S. M.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:S
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
3:1 3:0 3:2 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 1:3 3:2
3:2
3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 2:3 3:1 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 2:3
2:3
1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Image 1
Rafał Lew
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

1 . Poziom A

55 punktów
8. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
J.W. B.G. M.K. P.W. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Wituch
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
2:3 3:0 3:0 S:3 16 11 87
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 55
5 .
Image 1
Marek Wilkirski
0:3 3:S
S:3
S:3 6 -14 52

Wiosna '19

1 . Poziom A

100 punktów
7. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
J.W. M.K. R.K. P.W. S.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Wituch
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3
2:3
3:0
3:0
16 11 127
3 .
Image 1
Rafał Kopka
0:3
3:2
1:3
3:0
13 0 113
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3
0:3
3:1
3:2 11 -11 100
5 .
Image 1
Stanisław Świątek
S:3
0:3
0:3
2:3 2 -14 88

2 . Poziom A

120 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. S.Ś. M.W. O.W. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 120
2 .
Image 1
Stanisław Świątek
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Marek Wilkirski
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 95
4 .
Image 1
Olga Wojdak
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 76
5 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 66

3 . Poziom A

102 punktów
6. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. D.K. M.W. M.S. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
0:3 3:0 3:2 0:3 12 11 83
3 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 58
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 3:0
S:3
2:3 9 -14 55

6 . Poziom A

101 punktów
25. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.W. J.G. A.A. K.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0
3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Image 1
Michał Widełka
0:3
1:3
3:0 3:1 14 11 85
3 .
Image 1
Jan Godlewski
0:3
3:1
3:0 S:S 11 0 71
4 .
Image 1
Anna Adamek
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -11 47
5 .
Image 1
Kamil Razik
S:3
1:3 S:S S:S -3 -14 43

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
16.01.2021 20:00 1. Piotr Wojtaś Kahuna squash & badminton 3:0
04.01.2021 00:10 1. Damian Bieniek 3:1
21.12.2020 22:00 1. Michal Waszkiewicz Arena Ursynów 0:3
14.12.2020 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 1:3
30.11.2020 20:00 1. Michal Waszkiewicz Arena Ursynów 3:1
29.11.2020 17:00 1. Mariusz Michalski OSiR "Solec" 3:0
23.11.2020 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 3:2
19.11.2020 20:00 1. Monika Kwiatkowska Ganador Sport 3:0
26.10.2020 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 2:3
20.10.2020 18:00 1. Piotr Wojtaś Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:1
13.10.2020 17:00 1. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 3:1
12.10.2020 21:40 1. Michal Waszkiewicz Arena Ursynów 0:3
22.06.2020 00:10 1. Lars Bungert 3:S
17.06.2020 19:00 1. Piotr Wojtaś Arena Ursynów 3:0
17.06.2020 18:00 1. Tomek Stachowicz Arena Ursynów 3:0
08.06.2020 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 3:2
04.06.2020 00:10 2. Bartosz Petryński 3:S
03.06.2020 08:20 2. Daniel Kaluza 3:S Komentarze
02.06.2020 18:00 2. Damian Bieniek OSiR "Solec" 3:1
12.03.2020 21:00 2. Piotr Zborowski Ganador Sport 3:0
08.03.2020 13:00 2. Piotr Wojtaś OSiR "Solec" 3:0
26.02.2020 20:00 1. Lars Bungert Badminton Pogoń Nowolipie 1:3
20.02.2020 20:00 1. Maciej Wąsikowski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 2:3
17.02.2020 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 3:2
28.01.2020 19:00 1. Tomek Stachowicz Badminton Pogoń Nowolipie 3:2 Komentarze
27.01.2020 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 3:2
23.01.2020 17:00 1. Lars Bungert OSiR "Solec" 0:3
13.01.2020 22:00 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 2:3
23.12.2019 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 3:1
20.12.2019 20:00 1. Damian Bieniek Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
19.12.2019 20:00 1. Lars Bungert Badminton Pogoń Nowolipie 1:3
09.12.2019 22:00 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 0:3
26.11.2019 18:00 1. Tomek Stachowicz Badminton Pogoń Trzech Budrysów 2:3 Komentarze
25.11.2019 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 1:3
14.11.2019 21:00 1. Maciej Wąsikowski Ganador Sport 3:2
05.11.2019 19:00 1. Tadeusz Porowski Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
04.11.2019 00:10 1. Natalia Natalia 3:S
23.10.2019 19:00 1. Aleksandra Gawlikowska Ganador Sport 3:1
21.10.2019 22:00 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 3:1
08.10.2019 18:00 1. Maciej Wąsikowski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:2 Komentarze
30.09.2019 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 3:0
23.09.2019 22:00 1. Jacek Wituch Arena Ursynów 0:3
21.09.2019 08:00 1. Damian Bieniek OSiR "Solec" 3:0
19.09.2019 17:00 1. Bartłomiej Grabowski OSiR "Solec" 0:3
18.09.2019 20:00 1. Bartosz Petryński Ganador Sport 3:0
02.09.2019 00:10 1. Daniel Kaluza 3:S
02.09.2019 00:10 1. Maciej Kietliński 3:2
26.08.2019 22:15 1. Jacek Wituch Arena Ursynów 0:3
26.08.2019 19:30 1. Bartłomiej Grabowski Arena Ursynów 0:3
04.08.2019 19:17 2. Daniel Kaluza 3:S Komentarze
29.07.2019 19:00 2. Magda Szymańska Arena Ursynów 3:0
28.07.2019 19:00 2. Michał Widełka Ganador Sport 3:0
21.07.2019 11:00 2. Mariusz Michalski OSiR "Solec" 3:0
13.07.2019 10:00 2. Rafał Lew Ganador Sport 3:0
01.07.2019 00:10 1. Marek Wilkirski 3:S
30.06.2019 17:00 1. Bartłomiej Grabowski Zdrofit Europlex 0:3
24.06.2019 21:30 1. Maciej Kietliński 0:3
17.06.2019 22:00 1. Jacek Wituch Zdrofit Europlex 0:3
28.05.2019 17:00 1. Stanisław Świątek Ganador Sport 3:2
22.05.2019 21:00 1. Jacek Wituch OSiR "Solec" 0:3 Komentarze
20.05.2019 21:30 1. Maciej Kietliński 0:3
16.05.2019 20:00 1. Rafał Kopka OSiR "Solec" 3:1 Komentarze
24.04.2019 18:00 2. Stanisław Świątek Ganador Sport 3:1
23.04.2019 14:07 2. Daniel Kaluza 3:S Komentarze
09.04.2019 21:00 2. Olga Wojdak OSiR "Solec" 3:0
03.04.2019 17:00 2. Marek Wilkirski 3:0
31.03.2019 19:00 3. Daniel Kaluza OSiR "Solec" 3:0
22.03.2019 20:00 3. Michał Widełka Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
21.03.2019 20:00 3. Aleksandra Gawlikowska OSiR "Solec" 3:0
18.03.2019 18:00 3. Magda Szymańska OSiR "Solec" 3:0
27.02.2019 11:31 6. Kamil Razik 3:S Komentarze
10.02.2019 10:00 6. Michał Widełka 3:0 Komentarze
09.02.2019 12:00 6. Anna Adamek OSiR "Solec" 3:0
08.02.2019 17:00 6. Jan Godlewski Badminton Pogoń Nowolipie 3:0

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem