ładowanie…
Piotr Radaszkiewicz

Piotr Radaszkiewicz (48 lat)

ID: 33863

Warszawa

  • 61 mecze

    od roku 2019
  • 4/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Wygrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Kangur Klub
  • 14 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 61
    Mecze w lidze ( 34 / 21 / 6) 1 turniej

Progres w rankingu

Jesień '21

4 . Poziom A

95 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. K.K. J.L. J.M. M.W. N.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:S 1:4 4:3 4:S
4:S
22 19 95
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
S:4
S:S
4:1
4:S
4:S
15 15 84
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:1
S:S
4:0
S:S
4:S
14 0 68
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
3:4 1:4 0:4 4:S
4:S
14 0 68
5 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
S:4
S:S
S:4
4:S
3 -15 42
6 .
Image 1
Natalia Peta
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

3 . Poziom A

64 punktów
16. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
J.K. A.K. K.K. P.R. M.W. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jarosław Król
3:4
4:1
4:0
4:2 4:0 29 19 102
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3
4:2 4:1 2:4 4:1 25 15 94
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 2:4 4:3 S:S 4:3 10 0 64
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4
1:4 3:4 S:4 4:0 10 0 64
5 .
Image 1
Michał Wadyński
2:4 4:2 S:S 4:S S:S 8 -15 47
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 1:4 3:4 0:4 S:S 1 -19 36

2 . Poziom A

70 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. M.Z. J.L. M.W. P.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:0 4:2 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:0 2:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
2:4 0:4 4:0 4:1 19 0 100
4 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4 4:2 0:4 2:4 9 -15 75
5 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4 0:4 1:4 4:2 8 -19 70

Lato '20

3 . Poziom A

120 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. P.R. A.K. A.C. R.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:3
4:3
4:0
4:S
28 19 128
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
3:4
4:3 4:1
4:S
24 15 120
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
3:4 3:4 2:4
4:S
15 0 96
4 .
Image 1
Adam Czyżyk
0:4
1:4 4:2 1:4 9 -15 75
5 .
Image 1
Rafał Stachyra
S:4
S:4
S:4
4:1 8 -19 70

4 . Poziom A

96 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. A.K. W.L. W.L. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:S 4:3 2:4 4:1 23 19 96
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
S:4 4:1 4:1 4:2 23 15 92
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
3:4 1:4 4:3 4:1 18 0 72
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
4:2 1:4 3:4 3:4 14 -15 53
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
1:4 2:4 1:4 4:3 10 -19 45

3 . Poziom A

78 punktów
16. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. M.W. K.K. P.R. J.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:1 4:3 4:1 4:S 29 19 129
2 .
Image 1
Michał Wadyński
1:4 4:2 4:2 4:2 22 15 118
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
3:4 2:4 4:2 4:S 19 0 100
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 2:4 2:4 4:S 12 -15 78
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
S:4 2:4 S:4 S:4 2 -19 64

3 . Poziom A

99 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
J.L. A.C. P.R. W.L. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:1 4:1 4:0
4:S
32 19 132
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
1:4 4:1 4:3 4:S 22 15 118
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 1:4 4:0 4:S 18 0 99
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 3:4 0:4 4:S 10 -15 76
5 .
Image 1
Arek Radomski
S:4
S:4 S:4 S:4 0 -19 62

Wiosna '20

4 . Poziom A

91 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
W.L. P.R. A.F. J.M. A.J. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
4:0
4:1 4:S 4:S 26 19 99
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:1 S:S 4:2 4:S 4:S 22 15 91
3 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:4
S:S 4:S 4:S 4:S 16 0 70
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 S:4 S:S S:S -1 0 53
5 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:4 S:4 S:4 S:S S:S -4 -15 35
6 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4 S:4 S:4 S:S S:S -4 -19 31

4 . Poziom A

69 punktów
20. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. M.T. P.R. A.J. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
S:S S:S S:S S:S -12 19 88
2 .
Image 1
Mateusz Treściński
S:S S:S S:S S:S -12 15 84
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
S:S S:S S:S S:S -12 0 69
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:S S:S S:S S:S -12 -15 54
5 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:S S:S S:S S:S -12 -19 50

5 . Poziom A

134 punktów
16. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. M.L. M.T. A.K. M.Z. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Michał Lisiecki
0:4
4:3
4:0 4:0 4:1 25 15 121
3 .
Image 1
Michał Turek
2:4
3:4
4:1 4:0 4:0 24 0 105
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 0:4 1:4 4:1 4:0 14 0 95
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 0:4 0:4 1:4 4:2 7 -15 73
6 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 1:4 0:4 0:4 2:4 3 -19 65

Jesień '20

3 . Poziom A

102 punktów
17. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
K.G. R.S. M.W. P.R. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Karol Góral
4:3
4:1 4:0
4:S
30 19 157
2 .
Image 1
Robert Szumski
3:4
4:1
4:0
4:0
29 15 152
3 .
Image 1
Michał Wadyński
1:4
1:4
4:1 4:3 16 0 124
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4
0:4
1:4 4:1 9 -15 102
5 .
Image 1
Daniel Gawarski
S:4
0:4
3:4 1:4 4 -19 93

3 . Poziom A

124 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
A.J. K.J. P.R. J.B. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Jastrzębski
4:2 4:1 4:1
4:S
30 19 157
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 4:1 4:0
4:S
26 15 149
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 1:4 4:2
4:S
16 0 124
4 .
Image 1
Joanna Bartosik
1:4 0:4 2:4
4:S
10 -15 103
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 89

3 . Poziom A

120 punktów
11. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
K.G. P.R. J.B. D.G. A.K. A.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Karol Góral
4:1
4:2
4:0 4:0 4:0 33 19 133
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 4:3 4:1 4:1 4:1 24 15 120
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
2:4
3:4 4:0 4:0 1:4 19 0 100
4 .
Image 1
Daniel Gawarski
0:4 1:4 0:4 4:1 4:0 14 0 95
5 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 1:4 0:4 1:4 4:S 8 -15 74
6 .
Image 1
AJ Czopek
0:4 1:4 4:1 0:4 S:4 7 -19 69

5 . Poziom A

119 punktów
19. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. P.R. J.B. K.K. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:0 4:2 4:1 4:S 31 19 131
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4 4:2 4:0 4:S 23 15 119
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
2:4 2:4 4:2 4:S 18 0 99
4 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 0:4 2:4 4:S 10 -15 76
5 .
Image 1
Sławomir Woźniak
S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 62

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
04.01.2021 00:10 4. Krzysztof Klimczuk 4:S
04.01.2021 00:10 4. Michał Wadyński 4:S
16.12.2020 23:43 4. Natalia Peta 4:S Komentarze
09.12.2020 17:00 4. Jakub Lubiejewski OSiR "Solec" 1:4
09.12.2020 17:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:3
30.11.2020 00:10 3. Michał Wadyński S:4
29.11.2020 17:00 3. Wojciech Lipiński Kangur Klub 4:0
28.11.2020 18:30 3. Jarosław Król OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
18.11.2020 20:00 3. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 3:4
14.11.2020 16:00 3. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 1:4
22.10.2020 21:00 2. Michał Zawodnik Kangur Klub 0:4
14.10.2020 22:00 2. Tomasz Plata Kangur Klub 0:4
14.10.2020 20:00 2. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 1:4
14.10.2020 20:00 2. Michał Wadyński Kangur Klub 4:2
23.09.2020 13:15 3. Rafał Stachyra 4:S Komentarze
15.09.2020 18:00 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 4:1
15.09.2020 17:00 3. Michał Zawodnik Kangur Klub 3:4 Komentarze
11.09.2020 17:00 3. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 4:3
31.08.2020 00:10 4. Andrzej Krystosiak 4:S
28.08.2020 17:00 4. Wojtek Lipiński Jr. Kangur Klub 2:4
27.08.2020 17:30 4. Wojciech Lipiński Kangur Klub 4:3
26.08.2020 17:00 4. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:1
10.08.2020 00:10 3. Jacek Michalczyk 4:S
02.08.2020 17:00 3. Michał Wadyński Kangur Klub 2:4
28.07.2020 20:00 3. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 2:4
28.07.2020 19:30 3. Michał Zawodnik Kangur Klub 1:4
20.07.2020 00:10 3. Arek Radomski 4:S
29.06.2020 19:00 3. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 1:4
29.06.2020 19:00 3. Wojciech Lipiński Kangur Klub 4:0
23.06.2020 19:30 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 1:4
22.06.2020 00:10 4. Andrzej FlexiLiga S:S
22.06.2020 00:10 4. Artur Jastrzębski 4:S
22.06.2020 00:10 4. Michał Lisiecki 4:S
18.06.2020 17:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:2
12.06.2020 20:30 4. Wojciech Lipiński Kangur Klub 4:1
04.06.2020 00:10 4. Arek Radomski S:S
04.06.2020 00:10 4. Mateusz Treściński S:S
04.06.2020 00:10 4. Artur Jastrzębski S:S
04.06.2020 00:10 4. Michał Lisiecki S:S
13.02.2020 20:00 5. Michał Lisiecki FOREST Fitness & Siłownia 4:0
11.02.2020 20:00 5. Ola Taranko FOREST Fitness & Siłownia 4:0
11.02.2020 19:00 5. Artur Kobus FOREST Fitness & Siłownia 4:0
11.02.2020 17:00 5. Michał Zawodnik Sala IKS AWF Warszawa 4:0
11.02.2020 17:00 5. Michał Turek 4:2
22.01.2020 20:00 3. Karol Góral FOREST Fitness & Siłownia 0:4
14.01.2020 18:00 3. Robert Szumski OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
14.01.2020 17:00 3. Daniel Gawarski FOREST Fitness & Siłownia 4:1
14.01.2020 17:00 3. Michał Wadyński FOREST Fitness & Siłownia 1:4
13.12.2019 08:12 3. Michał Zawodnik 4:S Komentarze
10.12.2019 19:00 3. Krzysztof Jadach OSiR "Solec" 1:4
10.12.2019 18:30 3. Joanna Bartosik OSiR "Solec" 4:2
10.12.2019 18:00 3. Artur Jastrzębski OSiR "Solec" 1:4
01.12.2019 12:00 3. AJ Czopek FOREST Fitness & Siłownia 4:1
28.11.2019 20:00 3. Daniel Gawarski FOREST Fitness & Siłownia 4:1
20.11.2019 16:00 3. Karol Góral FOREST Fitness & Siłownia 1:4
15.11.2019 19:00 3. Artur Kobus FOREST Fitness & Siłownia 4:1
13.11.2019 19:00 3. Joanna Bartosik OSIR "Saska" 4:3
04.11.2019 00:10 5. Sławomir Woźniak 4:S
20.10.2019 17:00 5. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 0:4
10.10.2019 17:00 5. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:0
09.10.2019 17:30 5. Joanna Bartosik OSiR "Solec" 4:2

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem