ładowanie…
Michał Zawodnik

Michał Zawodnik (39 lat)

ID: 32741

Warszawa

Własna Działalność - Reklama

Profil na Facebooku

Profil na Twitterze

Witryna internetowa

Kibicuje:LEGIA WARSZAWA

Gra w ligach: Warszawa - Tenis stołowy (4/27)

  • 95 mecze

    od roku 2019
  • 3/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Przegrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Sala IKS AWF Warszawa
  • 4 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 95
    Mecze w lidze ( 43 / 47 / 5) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

2 . Poziom A

151 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. P.W. J.C. J.K. A.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:1 2:4
4:1
4:3 24 19 151
2 .
Image 1
Piotr Wójcik
1:4
3:4
4:1 4:1 20 15 143
3 .
Image 1
Jacek Czekała
4:2
4:3
3:4
3:4
19 0 127
4 .
Image 1
Jarosław Król
1:4
1:4
4:3
4:1
16 -15 109
5 .
Image 1
Adam Czyżyk
3:4 1:4
4:3
1:4
11 -19 100

1 . Poziom A

115 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. A.S. J.K. M.Z. J.C. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:2
4:0
4:0
4:0
4:0
34 19 161
2 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:1
4:2
4:2 4:1 26 15 149
3 .
Image 1
Jacek Kiwinski
0:4
1:4 4:2 4:3 4:1 18 0 126
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
2:4
2:4
3:4
2:4 7 0 115
5 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
2:4 3:4
4:3
S:S
6 -15 99
6 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4
1:4 1:4 4:2
S:S
5 -19 94

2 . Poziom A

116 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. M.Z. J.L. M.W. P.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:0 4:2 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:0 2:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
2:4 0:4 4:0 4:1 19 0 100
4 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4 4:2 0:4 2:4 9 -15 75
5 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4 0:4 1:4 4:2 8 -19 70

Lato '20

3 . Poziom A

128 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. P.R. A.K. A.C. R.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:3
4:3
4:0
4:S
28 19 128
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
3:4
4:3 4:1
4:S
24 15 120
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
3:4 3:4 2:4
4:S
15 0 96
4 .
Image 1
Adam Czyżyk
0:4
1:4 4:2 1:4 9 -15 75
5 .
Image 1
Rafał Stachyra
S:4
S:4
S:4
4:1 8 -19 70

2 . Poziom A

99 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. R.J. J.C. R.S. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:2
4:0
4:1
4:0
33 19 160
2 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
2:4
4:3 4:0
4:1
25 15 148
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 3:4
4:3
2:4
11 0 119
4 .
Image 1
Rafał Stachyra
1:4
0:4
3:4
4:2 11 -15 104
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
1:4
4:2
2:4 10 -19 99

3 . Poziom A

129 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. M.W. K.K. P.R. J.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:1 4:3 4:1 4:S 29 19 129
2 .
Image 1
Michał Wadyński
1:4 4:2 4:2 4:2 22 15 118
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
3:4 2:4 4:2 4:S 19 0 100
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 2:4 2:4 4:S 12 -15 78
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
S:4 2:4 S:4 S:4 2 -19 64

4 . Poziom A

95 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. M.Z. A.K. A.K. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 3:4 4:0 4:0 27 19 100
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4 4:1 4:3 4:0 26 15 95
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3 1:4 4:0 4:0 25 0 79
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 3:4 0:4 4:1 11 -15 50
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 1:4 1 -19 36

Wiosna '20

5 . Poziom A

64 punktów
19. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
J.L. M.Z. M.Z. A.K. A.D. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:2 4:0 4:0 4:0 4:0 34 19 80
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 4:3 3:4 4:0 4:1 22 15 64
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 3:4 4:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:3 S:4 S:4 4:2 11 0 38
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 S:S 4:S 4:S 10 -15 22
6 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 1:4 S:4 2:4 S:4 3 -19 11

5 . Poziom A

34 punktów
27. miejsce (27. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.T. J.M. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:1
4:0 4:S 4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Turek
1:4
4:3
S:4
4:0 16 15 85
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 3:4 S:S 4:1 8 0 62
4 .
Image 1
Artur Kobus
S:4
4:S
S:S S:S 1 -15 40
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 0:4 1:4 S:S -1 -19 34

5 . Poziom A

73 punktów
28. miejsce (28. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. M.L. M.T. A.K. M.Z. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Michał Lisiecki
0:4
4:3
4:0 4:0 4:1 25 15 121
3 .
Image 1
Michał Turek
2:4
3:4
4:1 4:0 4:0 24 0 105
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 0:4 1:4 4:1 4:0 14 0 95
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 0:4 0:4 1:4 4:2 7 -15 73
6 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 1:4 0:4 0:4 2:4 3 -19 65

Jesień '20

4 . Poziom A

72 punktów
22. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
J.B. K.K. M.L. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Joanna Bartosik
3:4
4:S
4:1 4:2 25 19 125
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
4:3
2:4 4:0 4:3 23 15 119
3 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4
4:2 4:3 4:2 20 0 101
4 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 0:4 3:4 4:3 10 -15 76
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 3:4 2:4 3:4 10 -19 72

3 . Poziom A

89 punktów
20. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
A.J. K.J. P.R. J.B. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Jastrzębski
4:2 4:1 4:1
4:S
30 19 157
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 4:1 4:0
4:S
26 15 149
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 1:4 4:2
4:S
16 0 124
4 .
Image 1
Joanna Bartosik
1:4 0:4 2:4
4:S
10 -15 103
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 89

2 . Poziom A

105 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. T.P. K.P. K.J. M.Z. M.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
3:4 4:1 4:0 4:2 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 4:1 4:2
4:0
26 15 149
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
1:4 4:3 4:1 4:1 4:0 25 0 133
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 1:4 1:4
4:1
4:1 14 0 122
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 2:4 1:4
1:4
4:2 12 -15 105
6 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4
0:4
0:4 1:4 2:4 3 -19 92

2 . Poziom A

180 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
J.C. R.S. M.Z. A.C. E.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Czekała
4:2
4:3
4:1
4:0
30 19 211
2 .
Image 1
Robert Szumski
2:4
4:1
4:S
4:0
26 15 203
3 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4
1:4
4:2
4:S 18 0 180
4 .
Image 1
AJ Czopek
1:4
S:4
2:4
4:S 10 -15 157
5 .
Image 1
Elwira Brodowska
0:4
0:4
S:4 S:4 0 -19 143

Lato '19

2 . Poziom A

96 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. M.Z. A.K. O.T. K.K. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:1 4:3
4:2
4:2
4:S
29 19 102
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 4:1 4:0 4:0
4:S
27 15 96
3 .
Image 1
Artur Kobus
3:4 1:4 4:0 4:1
4:S
22 0 76
4 .
Image 1
Ola Taranko
2:4
0:4 0:4
4:3
4:S
13 0 67
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 0:4 1:4
3:4
4:S
11 -15 50
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

2 . Poziom A

92 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
P.K. M.Z. K.K. A.K. J.M. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Kardach
4:3
4:0 4:0 4:0 4:S 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4
4:0
4:1
4:1
3:4 23 15 92
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
0:4
4:1 4:1 4:0 19 0 73
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4
1:4
1:4 4:2 S:S 6 0 60
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
1:4
1:4 2:4 S:S 2 -15 41
6 .
Image 1
Arek Radomski
S:4 4:3 0:4 S:S S:S 1 -19 36

1 . Poziom A

70 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. J.C. P.Z. R.S. P.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:2 4:0 4:2 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Jacek Czekała
4:2
2:4
4:1
4:1
4:1
26 15 122
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
2:4 4:2 4:2 1:4 4:0 22 0 103
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4
1:4
2:4 4:2
4:1
15 0 96
5 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
1:4
4:1 2:4 2:4 13 -15 79
6 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
1:4
0:4
1:4
4:2 8 -19 70

2 . Poziom A

119 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
P.K. M.Z. S.M. A.R. K.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Kardach
4:0
4:1
4:0 4:0 35 19 135
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
4:2
4:2
4:0
23 15 119
3 .
Image 1
Stefan Marynowycz
1:4
2:4
S:S 4:0 9 0 90
4 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 2:4 S:S 4:0 8 -15 74
5 .
Image 1
Krzysztof Smyl
0:4
0:4
0:4 0:4 0 -19 62

Wiosna '19

2 . Poziom A

83 punktów
11. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
Ł.W. J.C. A.R. M.Z. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Łukasz Włoch
4:0 4:0 4:0 4:2 34 19 134
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 4:2 3:4
4:1
18 15 114
3 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 2:4 4:3 4:0 17 0 98
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:3 3:4
4:1
17 -15 83
5 .
Image 1
Artur Kobus
2:4
1:4
0:4
1:4
4 -19 66

1 . Poziom A

102 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
K.S. A.S. K.R. M.Z. Ł.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krystian Spilaszek
4:3 4:0 4:1 4:2 30 19 157
2 .
Image 1
Adam Szeller
3:4 4:1 4:0 4:1 28 15 151
3 .
Image 1
Krzysztof Rzetecki
0:4 1:4 4:0 4:1 18 0 126
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 0:4 0:4 4:1 9 -15 102
5 .
Image 1
Łukasz Włoch
2:4 1:4 1:4 1:4 5 -19 94

2 . Poziom A

106 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. P.K. M.W. O.T. J.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:1
4:0
4:0
4:2
33 19 106
2 .
Image 1
Piotr Kardach
1:4
4:1
4:0
4:0
27 15 96
3 .
Image 1
Mikołaj Wiśniewski
0:4
1:4
4:0 4:2 17 0 71
4 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 0:4 0:4
4:S
7 -15 46
5 .
Image 1
Joanna Bartosik
2:4
0:4
2:4
S:4
4 -19 39

2 . Poziom A

158 punktów
12. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
M.A. J.C. P.P. M.Z. P.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Mateusz Amaro Świderski
4:0
4:0
4:0
S:S 24 19 205
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
0:4
4:2
4:S
14 15 191
3 .
Image 1
Paweł Pacek
0:4
4:0
4:2 S:S 13 0 175
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
2:4
2:4 4:S 11 -15 158
5 .
Image 1
Prashanth Prerepa
S:S
S:4
S:S S:4 -6 -19 137

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
22.12.2020 19:00 2. Jarosław Król Sala IKS AWF Warszawa 4:1 Komentarze
08.12.2020 20:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 4:1
08.12.2020 19:00 2. Adam Czyżyk Kangur Klub 4:3
07.12.2020 18:00 2. Jacek Czekała Kangur Klub 2:4
24.11.2020 19:00 1. Jacek Kiwinski Sala IKS AWF Warszawa 2:4
15.11.2020 19:00 1. Tomasz Plata UCSiR Hawajska 2:4
12.11.2020 19:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 3:4 Komentarze
11.11.2020 13:00 1. Adam Szeller 2:4 Komentarze
11.11.2020 12:00 1. Dariusz Zieliński 0:4 Komentarze
29.10.2020 19:00 2. Tomasz Plata Kangur Klub 0:4
29.10.2020 19:00 2. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 4:0
22.10.2020 21:00 2. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 4:0
21.10.2020 21:00 2. Michał Wadyński Kangur Klub 2:4
21.09.2020 23:28 3. Rafał Stachyra 4:S Komentarze
16.09.2020 17:00 3. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 4:3
15.09.2020 17:00 3. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 4:3 Komentarze
15.09.2020 17:00 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 4:0 Komentarze
26.08.2020 17:00 2. Rafał Stachyra Kangur Klub 2:4
20.08.2020 19:00 2. Jacek Czekała Kangur Klub 4:2 Komentarze
14.08.2020 17:00 2. Dariusz Zieliński 0:4 Komentarze
12.08.2020 20:00 2. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 1:4 Komentarze
10.08.2020 00:10 3. Jacek Michalczyk 4:S
06.08.2020 17:00 3. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 4:3
28.07.2020 19:30 3. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 4:1
28.07.2020 17:00 3. Michał Wadyński Kangur Klub 4:1
12.07.2020 19:00 4. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 4:1
12.07.2020 18:00 4. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:0
25.06.2020 19:00 4. Artur Kobus UCSiR Hawajska 4:3
25.06.2020 19:00 4. Jacek Michalczyk UCSiR Hawajska 3:4
18.06.2020 18:30 5. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:1
18.06.2020 18:30 5. Artur Kobus UCSiR Hawajska 3:4
09.06.2020 17:00 5. Mariusz Zięba Kangur Klub 4:3
06.06.2020 17:00 5. Jakub Lubiejewski UCSiR Hawajska 2:4
06.06.2020 17:00 5. Agata Dorozynska UCSiR Hawajska 4:0
04.06.2020 00:10 5. Artur Kobus S:S
10.03.2020 20:00 5. Jacek Michalczyk Sala IKS AWF Warszawa 1:4
10.03.2020 20:00 5. Michał Turek Sala IKS AWF Warszawa 0:4
10.03.2020 17:00 5. Piotr Wójcik Sala IKS AWF Warszawa 1:4
19.02.2020 21:00 5. Michał Lisiecki UCSiR Hawajska 0:4
11.02.2020 21:00 5. Michał Turek UCSiR Hawajska 0:4
11.02.2020 17:00 5. Piotr Radaszkiewicz Sala IKS AWF Warszawa 0:4
11.02.2020 17:00 5. Ola Taranko Sala IKS AWF Warszawa 4:2
11.02.2020 17:00 5. Artur Kobus Sala IKS AWF Warszawa 1:4
26.01.2020 13:00 4. Michał Lisiecki UCSiR Hawajska 2:4
26.01.2020 13:00 4. Krzysztof Klimczuk UCSiR Hawajska 3:4
13.01.2020 19:30 4. Artur Kobus FOREST Fitness & Siłownia 3:4
13.01.2020 17:00 4. Joanna Bartosik FOREST Fitness & Siłownia 2:4
13.12.2019 08:12 3. Joanna Bartosik S:4 Komentarze
13.12.2019 08:12 3. Piotr Radaszkiewicz S:4 Komentarze
13.12.2019 08:11 3. Krzysztof Jadach S:4 Komentarze
13.12.2019 08:11 3. Artur Jastrzębski S:4 Komentarze
19.11.2019 17:00 2. Magdalena Ciurzyńska FOREST Fitness & Siłownia 4:2
13.11.2019 17:00 2. Kamil Ślusarczyk FOREST Fitness & Siłownia 2:4
12.11.2019 17:00 2. Kuba Płoskonka FOREST Fitness & Siłownia 1:4
12.11.2019 17:00 2. Tomasz Plata FOREST Fitness & Siłownia 2:4
12.11.2019 17:00 2. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 1:4 Komentarze
04.11.2019 00:10 2. Elwira Brodowska 4:S
09.10.2019 19:30 2. Robert Szumski Sala IKS AWF Warszawa 1:4 Komentarze
08.10.2019 20:00 2. AJ Czopek Sala IKS AWF Warszawa 4:2 Komentarze
08.10.2019 19:30 2. Jacek Czekała 3:4 Komentarze
16.09.2019 19:00 2. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:0
11.09.2019 19:00 2. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 1:4
05.09.2019 22:00 2. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:0
05.09.2019 22:00 2. Artur Kobus UCSiR Hawajska 4:1
02.09.2019 00:10 2. Arek Radomski 3:4
28.08.2019 19:30 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 3:4 Komentarze
21.08.2019 19:00 2. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1 Komentarze
07.08.2019 19:00 2. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:0 Komentarze
07.08.2019 17:00 2. Artur Kobus FOREST Fitness & Siłownia 4:1 Komentarze
30.07.2019 18:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:2
23.07.2019 19:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 1:4 Komentarze
17.07.2019 19:00 1. Jacek Czekała 1:4 Komentarze
11.07.2019 19:30 1. Adam Szeller OSiR "Solec" 0:4
11.07.2019 19:00 1. Patryk Zakrzewski OSiR "Solec" 0:4
01.07.2019 00:10 2. Arek Radomski 4:2
24.06.2019 20:00 2. Krzysztof Smyl Sala IKS AWF Warszawa 4:0 Komentarze
16.06.2019 19:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 0:4
10.06.2019 20:00 2. Stefan Marynowycz Sala IKS AWF Warszawa 4:2 Komentarze
28.05.2019 20:00 2. Artur Kobus Sala IKS AWF Warszawa 4:1 Komentarze
07.05.2019 20:30 2. Jacek Czekała Sala IKS AWF Warszawa 4:3
06.05.2019 20:00 2. Łukasz Włoch 0:4
06.05.2019 17:00 2. Arek Radomski Sala IKS AWF Warszawa 3:4
29.04.2019 20:00 1. Łukasz Włoch 4:1
15.04.2019 13:00 1. Krystian Spilaszek Sala IKS AWF Warszawa 1:4
08.04.2019 20:00 1. Krzysztof Rzetecki 0:4
08.04.2019 19:00 1. Adam Szeller Sala IKS AWF Warszawa 0:4
26.03.2019 20:30 2. Ola Taranko Sala IKS AWF Warszawa 4:0
11.03.2019 22:57 2. Joanna Bartosik 4:2 Komentarze
11.03.2019 20:30 2. Piotr Kardach Sala IKS AWF Warszawa 4:1 Komentarze
11.03.2019 19:30 2. Mikołaj Wiśniewski Sala IKS AWF Warszawa 4:0 Komentarze
04.03.2019 00:10 2. Prashanth Prerepa 4:S
18.02.2019 20:00 2. Jacek Czekała 2:4 Komentarze
18.02.2019 17:00 2. Paweł Pacek FOREST Fitness & Siłownia 2:4
13.02.2019 20:00 2. Mateusz Amaro Świderski 0:4 Komentarze
2. Patryk Zakrzewski 4:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem