ładowanie…
Michał Widełka

Michał Widełka (45 lat)

ID: 33022

Warszawa

Profil na Facebooku

  • 53 mecze

    od roku 2019
  • 0/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 53
    Mecze w lidze ( 18 / 29 / 6) 1 turniej
  • 38%
    Ratio wygranych

Progres w rankingu

Wiosna '20

3 . Poziom A

12 punktów
14. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
P.Z. K.B. A.G. M.W. O.M. N.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Zborowski
3:S 3:S
3:S
3:S 3:S 25 14 59
2 .
Image 1
Karol Brzozowski
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 11 23
3 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 0 12
4 .
Image 1
Michał Widełka
S:3
S:S S:S S:S S:S -8 0 12
5 .
Image 1
Olka Mucha
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 -11 1
6 .
Image 1
Natalia Micorek
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 -14 -2

3 . Poziom A

29 punktów
17. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
D.K. B.P. M.M. P.O. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Daniel Kaluza
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Bartosz Petryński
3:2
3:S
S:3 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
1:3
S:3
3:0
3:2
13 0 53
4 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 3:S 0:3 3:1 12 -11 41
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3
2:3
1:3 3 -14 29

Jesień '20

3 . Poziom A

51 punktów
15. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. P.O. D.K. M.W. P.Z. K.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:0 3:S 3:0 3:0 3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 3:S 3:0 3:0 3:1 22 11 73
3 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3 S:3 3:1 3:1 3:2 14 0 54
4 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3 1:3 3:2 3:0 11 0 51
5 .
Image 1
Piotr Zborowski
0:3 0:3 1:3 2:3 S:S 1 -11 30
6 .
Image 1
Konrad Stepien
0:3 1:3 2:3 0:3 S:S 1 -14 27

2 . Poziom A

56 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
T.S. T.P. B.P. M.W. P.O. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Tadeusz Porowski
S:3 3:1 2:3 3:0 15 11 86
3 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 74
4 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 3:2 0:3 2:3 7 -11 56
5 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -14 52

3 . Poziom A

78 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. B.P. M.M. K.B. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Widełka
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Bartosz Petryński
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 73
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Karol Brzozowski
0:3 0:3
2:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Lato '19

2 . Poziom A

39 punktów
13. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
A.G. A.F. M.W. M.M. M.W. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:2
2:3
3:0 3:0 3:S 23 14 77
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
2:3
0:3
3:1
3:1
3:S
17 11 68
3 .
Image 1
Marek Wilkirski
3:2
3:0
S:3
3:0 S:S 14 0 54
4 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
1:3
3:S
2:3
3:S
13 0 53
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3 0:3 3:2
3:S
10 -11 39
6 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 -14 24

3 . Poziom A

51 punktów
9. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
B.P. M.W. M.S. P.O. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartosz Petryński
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3 3:2
3:S
11 0 31
4 .
Image 1
Przemek Olszewski
0:3
0:3 2:3
3:S
8 -11 17
5 .
Image 1
Rafał Lew
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Poziom A

20 punktów
11. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. D.K. M.M. M.S. M.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:S
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
3:1 3:0 3:2 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 1:3 3:2
3:2
3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 2:3 3:1 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 2:3
2:3
1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Image 1
Rafał Lew
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

2 . Poziom A

29 punktów
15. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
O.W. A.F. D.B. D.K. M.S. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Olga Wojdak
3:0
3:1
2:3
3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:3
3:1
3:0
3:0 3:1 22 11 73
3 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3
1:3
3:0 3:0
3:0
20 0 60
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
3:2
0:3
0:3 3:S 3:1 14 0 54
5 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 0:3 S:3 3:1 5 -11 34
6 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 29

Wiosna '19

3 . Poziom A

56 punktów
17. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. T.B. A.F. M.W. G.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Michał Widełka
S:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 56
5 .
Image 1
Grzegorz Głogowski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

3 . Poziom A

71 punktów
15. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. D.K. M.W. M.S. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
0:3 3:0 3:2 0:3 12 11 83
3 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 58
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 3:0
S:3
2:3 9 -14 55

6 . Poziom A

85 punktów
32. miejsce (27. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.W. J.G. A.A. K.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0
3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Image 1
Michał Widełka
0:3
1:3
3:0 3:1 14 11 85
3 .
Image 1
Jan Godlewski
0:3
3:1
3:0 S:S 11 0 71
4 .
Image 1
Anna Adamek
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -11 47
5 .
Image 1
Kamil Razik
S:3
1:3 S:S S:S -3 -14 43

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
22.06.2020 00:10 3. Karol Brzozowski S:S
22.06.2020 00:10 3. Aleksandra Gawlikowska S:S
22.06.2020 00:10 3. Olka Mucha S:S
22.06.2020 00:10 3. Natalia Micorek S:S
19.06.2020 13:59 3. Piotr Zborowski S:3 Komentarze
28.02.2020 19:00 3. Daniel Kaluza Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
27.02.2020 23:00 3. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 0:3
20.02.2020 17:00 3. Piotr Ostaszewski OSiR "Solec" 1:3
18.02.2020 18:00 3. Mariusz Michalski OSiR "Solec" 2:3 Komentarze
27.01.2020 21:00 3. Piotr Zborowski Ganador Sport 3:2
24.01.2020 17:00 3. Konrad Stepien OSiR "Solec" 3:0
20.01.2020 17:00 3. Daniel Kaluza Zdrofit Europlex 1:3
13.01.2020 17:00 3. Piotr Ostaszewski Kahuna squash & badminton 0:3
12.01.2020 10:00 3. Piotr Wojtaś OSiR "Solec" 0:3
02.01.2020 21:00 2. Tadeusz Porowski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:2
19.12.2019 07:00 2. Tomek Stachowicz Zdrofit Europlex 0:3
17.12.2019 22:00 2. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 0:3
12.12.2019 17:00 2. Piotr Ostaszewski OSiR "Solec" 2:3
28.11.2019 07:00 3. Mariusz Michalski OSiR "Solec" 3:1 Komentarze
23.11.2019 17:00 3. Karol Brzozowski OSiR "Solec" 3:0
10.11.2019 11:00 3. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 3:2
30.09.2019 18:59 2. Daniel Kaluza 3:S Komentarze
27.09.2019 20:00 2. Andrzej FlexiLiga OSiR "Solec" 1:3
19.09.2019 18:00 2. Mariusz Michalski OSiR "Solec" 3:2
12.09.2019 19:00 2. Aleksandra Gawlikowska Badminton Pogoń Trzech Budrysów 0:3
12.09.2019 18:00 2. Marek Wilkirski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 0:3
29.08.2019 18:55 3. Rafał Lew 3:S Komentarze
26.08.2019 17:00 3. Magda Szymańska Zdrofit Europlex 3:0
20.08.2019 19:00 3. Przemek Olszewski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:0
12.08.2019 21:00 3. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 0:3
30.07.2019 17:00 2. Rafał Lew Zdrofit Europlex 3:0
28.07.2019 19:00 2. Piotr Wikło Ganador Sport 0:3
26.07.2019 17:00 2. Magda Szymańska OSiR "Solec" 1:3
22.07.2019 17:00 2. Daniel Kaluza OSiR "Solec" 2:3
15.07.2019 18:00 2. Mariusz Michalski Badminton Pogoń Nowolipie 2:3 Komentarze
27.06.2019 17:00 2. Daniel Kaluza Zdrofit Europlex 1:3
26.06.2019 17:00 2. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 0:3
17.06.2019 19:00 2. Magda Szymańska 1:3
12.06.2019 21:00 2. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
06.06.2019 21:00 2. Andrzej FlexiLiga Ganador Sport 1:3
26.04.2019 08:56 3. Grzegorz Głogowski 3:S Komentarze
26.04.2019 08:55 3. Bartłomiej Grabowski S:3 Komentarze
16.04.2019 13:00 3. Andrzej FlexiLiga OSiR "Solec" 1:3 Komentarze
07.04.2019 20:00 3. Tomek Bąk Ganador Sport 0:3
25.03.2019 18:36 3. Aleksandra Gawlikowska 3:S Komentarze
22.03.2019 20:00 3. Piotr Wikło Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
19.03.2019 12:00 3. Magda Szymańska OSiR "Solec" 3:2
12.03.2019 19:00 3. Daniel Kaluza Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
23.02.2019 10:00 6. Kamil Razik Zdrofit Europlex 3:1
21.02.2019 17:00 6. Anna Adamek Zdrofit Europlex 3:0
15.02.2019 20:00 6. Jan Godlewski Zdrofit Europlex 1:3 Komentarze
10.02.2019 10:00 6. Piotr Wikło 0:3 Komentarze
3. Daniel Kaluza 3:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem