ładowanie…
Michał Wadyński

Michał Wadyński (35 lat)

ID: 38477

Warszawa

  • 60 mecze

    od roku 2019
  • 1/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Wygrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Kangur Klub
  • 19 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 60
    Mecze w lidze ( 32 / 19 / 9) 1 turniej

Progres w rankingu

Jesień '21

4 . Poziom A

42 punktów
24. miejsce (22. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. K.K. J.L. J.M. M.W. N.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:S 1:4 4:3 4:S
4:S
22 19 95
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
S:4
S:S
4:1
4:S
4:S
15 15 84
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:1
S:S
4:0
S:S
4:S
14 0 68
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
3:4 1:4 0:4 4:S
4:S
14 0 68
5 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
S:4
S:S
S:4
4:S
3 -15 42
6 .
Image 1
Natalia Peta
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

3 . Poziom A

47 punktów
19. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
J.K. A.K. K.K. P.R. M.W. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jarosław Król
3:4
4:1
4:0
4:2 4:0 29 19 102
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3
4:2 4:1 2:4 4:1 25 15 94
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 2:4 4:3 S:S 4:3 10 0 64
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4
1:4 3:4 S:4 4:0 10 0 64
5 .
Image 1
Michał Wadyński
2:4 4:2 S:S 4:S S:S 8 -15 47
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 1:4 3:4 0:4 S:S 1 -19 36

2 . Poziom A

75 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. M.Z. J.L. M.W. P.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:0 4:2 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:0 2:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
2:4 0:4 4:0 4:1 19 0 100
4 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4 4:2 0:4 2:4 9 -15 75
5 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4 0:4 1:4 4:2 8 -19 70

Lato '20

4 . Poziom A

102 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. K.K. W.L. W.L. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:2 4:3 4:0 4:S 29 19 102
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 4:1 4:1 4:S 25 15 94
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
3:4 1:4 4:S 4:S 18 0 72
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
0:4 1:4 S:4 S:S -2 -15 37
5 .
Image 1
Artur Kobus
S:4 S:4 S:4 S:S -3 -19 32

3 . Poziom A

75 punktów
16. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. P.W. A.C. M.W. K.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Paweł Roman
4:0
1:4 4:0 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Piotr Wójcik
0:4
4:1
4:0
4:1
25 15 121
3 .
Image 1
Adam Czyżyk
4:1
1:4
4:0 2:4 20 0 101
4 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
0:4
0:4 4:0 9 -15 75
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
1:4
4:2 0:4 8 -19 70

3 . Poziom A

118 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. M.W. K.K. P.R. J.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:1 4:3 4:1 4:S 29 19 129
2 .
Image 1
Michał Wadyński
1:4 4:2 4:2 4:2 22 15 118
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
3:4 2:4 4:2 4:S 19 0 100
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 2:4 2:4 4:S 12 -15 78
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
S:4 2:4 S:4 S:4 2 -19 64

2 . Poziom A

92 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
J.C. R.J. P.W. K.K. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Czekała
4:1
4:3
4:0
4:0
32 19 159
2 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4
4:3
4:0
4:0
25 15 148
3 .
Image 1
Piotr Wójcik
3:4
3:4
4:0
4:0
24 0 132
4 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
0:4
0:4
4:3 6 -15 99
5 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
0:4
0:4
3:4 3 -19 92

Wiosna '20

3 . Poziom A

124 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. P.W. M.T. A.R. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:2 4:1 S:4 4:0 24 19 124
2 .
Image 1
Piotr Wójcik
2:4 3:4
4:1
4:1 21 15 117
3 .
Image 1
Mateusz Treściński
1:4 4:3 S:S 4:1 12 0 93
4 .
Image 1
Arek Radomski
4:S
1:4
S:S S:S 2 -15 68
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 1:4 1:4 S:S -1 -19 61

3 . Poziom A

99 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. A.C. K.K. M.W. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 4:0
4:S
4:0 31 19 158
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
3:4 2:4 4:1 4:0 22 15 145
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:2 1:4 4:0 17 0 125
4 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
1:4 4:1 S:S 6 -15 99
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 S:S -3 -19 86

3 . Poziom A

173 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. M.W. K.K. A.J. W.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1
4:S
4:S
31 19 185
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4 4:0
4:S
4:S
23 15 173
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 0:4 4:S 4:S 15 0 150
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:4
S:4
S:4 S:S -3 -15 117
5 .
Image 1
Wojtek Ratyński
S:4
S:4
S:4 S:S -3 -19 113

Jesień '20

3 . Poziom A

124 punktów
13. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
K.G. R.S. M.W. P.R. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Karol Góral
4:3
4:1 4:0
4:S
30 19 157
2 .
Image 1
Robert Szumski
3:4
4:1
4:0
4:0
29 15 152
3 .
Image 1
Michał Wadyński
1:4
1:4
4:1 4:3 16 0 124
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4
0:4
1:4 4:1 9 -15 102
5 .
Image 1
Daniel Gawarski
S:4
0:4
3:4 1:4 4 -19 93

4 . Poziom A

124 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. D.G. M.L. M.C. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:1 2:4 4:2
4:S
24 19 124
2 .
Image 1
Daniel Gawarski
1:4 4:1 4:3 4:S 22 15 118
3 .
Image 1
Michał Lisiecki
4:2 1:4 4:S 4:S 22 0 103
4 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
2:4 3:4 S:4 4:S 12 -15 78
5 .
Image 1
Dariusz Kaczmarczyk
S:4
S:4 S:4 S:4 0 -19 62

4 . Poziom A

92 punktów
16. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
A.J. M.W. M.L. J.M. K.K. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Jastrzębski
4:0
S:4
4:1 4:2 4:S 25 19 98
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
4:3 4:2 4:1
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Michał Lisiecki
4:S
3:4 4:2 2:4
4:S
22 0 76
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 2:4 4:2 4:S 17 0 71
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 1:4 4:2 2:4 4:S 17 -15 56
6 .
Image 1
Daniel Gortat
S:4
S:4
S:4
S:4 S:4 0 -19 35

6 . Poziom A

94 punktów
24. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. J.M. M.L. O.T. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Marcin Komendarek
4:0
4:1
4:S
4:0
4:0
33 19 106
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
4:1
4:2
4:0 4:1 25 15 94
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4
1:4
4:2
4:2 4:0 21 0 75
4 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4
2:4
2:4
4:0
4:2 17 0 71
5 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 0:4 2:4
0:4
4:1 8 -15 47
6 .
Image 1
Marcin Makol
0:4
1:4 0:4 2:4 1:4 4 -19 39

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
04.01.2021 00:10 4. Jacek Michalczyk S:4
04.01.2021 00:10 4. Piotr Radaszkiewicz S:4
03.01.2021 12:31 4. Jakub Lubiejewski S:S Komentarze
01.01.2021 22:08 4. Krzysztof Klimczuk S:4 Komentarze
06.12.2020 01:01 4. Natalia Peta 4:S Komentarze
30.11.2020 00:10 3. Piotr Radaszkiewicz 4:S
30.11.2020 00:10 3. Krzysztof Klimczuk S:S
30.11.2020 00:10 3. Wojciech Lipiński S:S
06.11.2020 22:00 3. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 4:2
06.11.2020 18:00 3. Jarosław Król OSiR "Solec" 2:4
21.10.2020 21:00 2. Michał Zawodnik Kangur Klub 4:2
14.10.2020 22:00 2. Tomasz Plata Kangur Klub 0:4
14.10.2020 20:00 2. Jakub Lubiejewski Kangur Klub 0:4
14.10.2020 20:00 2. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 2:4
05.10.2020 00:10 4. Artur Kobus 4:S
01.10.2020 17:00 4. Wojtek Lipiński Jr. Kangur Klub 4:0
22.09.2020 17:00 4. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 4:2
07.09.2020 19:00 4. Wojciech Lipiński Kangur Klub 4:3
26.08.2020 17:00 3. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 4:0
24.08.2020 17:00 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 0:4
20.08.2020 19:00 3. Paweł Roman OSiR "Solec" 0:4
18.08.2020 18:00 3. Piotr Wójcik Kangur Klub 0:4 Komentarze
02.08.2020 17:00 3. Jacek Michalczyk Kangur Klub 4:2
02.08.2020 17:00 3. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 4:2
02.08.2020 17:00 3. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 4:2
28.07.2020 17:00 3. Michał Zawodnik Kangur Klub 1:4
08.07.2020 18:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 0:4 Komentarze
07.07.2020 19:00 2. Jacek Czekała Kangur Klub 0:4 Komentarze
07.07.2020 18:30 2. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 0:4 Komentarze
07.07.2020 18:00 2. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 3:4
22.06.2020 00:10 3. Arek Radomski S:4
19.06.2020 08:00 3. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:0
18.06.2020 19:00 3. Piotr Wójcik Kangur Klub 4:2
17.06.2020 15:00 3. Mateusz Treściński OSiR "Solec" 4:1
04.06.2020 00:10 3. Szymon Wardaszko S:S
01.06.2020 17:32 3. Tomasz Plata S:4 Komentarze
11.03.2020 17:00 3. Adam Czyżyk OSiR "Solec" 1:4
11.03.2020 17:00 3. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:1
02.03.2020 18:05 3. Wojtek Ratyński 4:S Komentarze
29.02.2020 21:27 3. Artur Jastrzębski 4:S Komentarze
13.02.2020 17:00 3. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:0
12.02.2020 17:00 3. Krzysztof Jadach OSiR "Solec" 0:4
30.01.2020 17:00 3. Karol Góral FOREST Fitness & Siłownia 1:4
14.01.2020 19:00 3. Robert Szumski OSiR "Solec" 1:4 Komentarze
14.01.2020 17:00 3. Daniel Gawarski FOREST Fitness & Siłownia 4:3
14.01.2020 17:00 3. Piotr Radaszkiewicz FOREST Fitness & Siłownia 4:1
05.01.2020 21:00 4. Daniel Gawarski FOREST Fitness & Siłownia 4:1
05.01.2020 18:03 4. Dariusz Kaczmarczyk 4:S Komentarze
04.01.2020 11:17 4. Michał Lisiecki 2:4
03.01.2020 20:00 4. Magdalena Ciurzyńska OSiR "Solec" 4:2
26.11.2019 19:50 4. Daniel Gortat 4:S Komentarze
21.11.2019 16:31 4. Michał Lisiecki 4:3
19.11.2019 18:00 4. Artur Jastrzębski OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
19.11.2019 18:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:2
13.11.2019 18:00 4. Krzysztof Klimczuk OSiR "Solec" 4:1
29.10.2019 17:00 6. Ola Taranko FOREST Fitness & Siłownia 4:0
07.10.2019 17:40 6. Michał Lisiecki OSiR "Solec" 4:2 Komentarze
07.10.2019 17:30 6. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
04.10.2019 17:30 6. Marcin Komendarek 0:4 Komentarze
04.10.2019 17:00 6. Marcin Makol 4:1

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem