ładowanie…
Image 1

Mariusz Zięba (44 lat)

ID: 33845

Warszawa

  • 35 mecze

    od roku 2019
  • 2/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Przegrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w OSiR "Solec"
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 35
    Mecze w lidze ( 6 / 19 / 10) 0 turnieje

Progres w rankingu

Wiosna '20

5 . Poziom A

39 punktów
22. miejsce (22. Miejsce wśród mężczyzn)
J.L. M.Z. M.Z. A.K. A.D. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:2 4:0 4:0 4:0 4:0 34 19 80
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 4:3 3:4 4:0 4:1 22 15 64
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 3:4 4:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:3 S:4 S:4 4:2 11 0 38
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 S:S 4:S 4:S 10 -15 22
6 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 1:4 S:4 2:4 S:4 3 -19 11

6 . Poziom A

1 punktów
30. miejsce (28. Miejsce wśród mężczyzn)
M.M. A.F. O.T. A.D. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Mróz
S:4
S:4
S:4
4:2
7 19 53
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
4:S
S:S S:S S:S -2 15 40
3 .
Image 1
Ola Taranko
4:S
S:S S:S S:S -2 0 25
4 .
Image 1
Agata Dorozynska
4:S
S:S S:S S:S -2 -15 10
5 .
Image 1
Mariusz Zięba
2:4
S:S S:S S:S -7 -19 1

6 . Poziom A

71 punktów
29. miejsce (29. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. J.M. M.Z. M.S. M.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:0
4:0
4:0
4:S 34 19 107
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
4:2 4:S 4:S 21 15 90
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4
2:4 4:1 4:S 17 0 71
4 .
Image 1
Michael Sedhom
0:4
S:4 1:4 4:S 8 -15 47
5 .
Image 1
Marlena Gerstenkorn
S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 35

Lato '19

3 . Poziom A

37 punktów
14. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. A.R. M.Z. T.P. A.D. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 4:0 S:S
4:S
4:S
22 19 68
2 .
Image 1
Arek Radomski
3:4 4:0 S:S
4:S
4:S
19 15 61
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 S:S
4:S
4:S
10 0 37
4 .
Image 1
Tomasz Piętowski
S:S S:S S:S
4:S
4:S
6 0 33
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -15 10
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -19 6

3 . Poziom A

24 punktów
15. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
O.T. T.P. M.Z. K.S. A.D. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Ola Taranko
4:1
4:2
S:S S:S S:S 6 19 52
2 .
Image 1
Tomasz Piętowski
1:4
4:1 S:S S:S S:S 1 15 43
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
2:4
1:4 S:S S:S S:S -3 0 24
4 .
Image 1
Krzysztof Smyl
S:S S:S S:S S:S S:S -10 0 17
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -15 2
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -19 -2

3 . Poziom A

14 punktów
18. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. K.K. J.M. K.S. A.D. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1 4:0 4:0 4:1 33 19 79
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:1 4:1 4:2 4:0 25 15 67
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 1:4 4:2 4:1 4:2 20 0 47
4 .
Image 1
Krzysztof Smyl
0:4 1:4 2:4 4:0 4:1 16 0 43
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 2:4 1:4 0:4 4:3 8 -15 20
6 .
Image 1
Mariusz Zięba
1:4 0:4 2:4 1:4 3:4 6 -19 14

Wiosna '19

4 . Poziom A

38 punktów
16. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. M.Z. A.D. E.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 4:1 S:S 15 19 61
2 .
Image 1
Mariusz Zięba
3:4 S:S S:S -4 15 38
3 .
Image 1
Agata Dorozynska
1:4 S:S S:S -7 0 20
4 .
Image 1
Ewa Gajewska
S:S S:S S:S -12 -15 0

3 . Poziom A

39 punktów
18. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. A.K. J.B. J.M. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
4:1
3:4
4:1
4:0 28 19 101
2 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
4:1 4:0 4:0 27 15 96
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
4:3
1:4 4:2 4:1 22 0 76
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4
0:4 2:4 4:3 9 -15 48
5 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 1:4 3:4 4 -19 39

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
22.06.2020 00:10 5. Agata Dorozynska S:S
22.06.2020 00:10 5. Ola Taranko 4:S
22.06.2020 00:10 5. Artur Kobus 4:S
09.06.2020 17:00 5. Michał Zawodnik Kangur Klub 3:4
09.06.2020 14:00 5. Jakub Lubiejewski OSIR "Saska" 0:4
04.06.2020 00:10 6. Andrzej FlexiLiga S:S
04.06.2020 00:10 6. Ola Taranko S:S
04.06.2020 00:10 6. Agata Dorozynska S:S
06.03.2020 16:00 6. Michał Mróz OSIR "Saska" 2:4 Komentarze
03.03.2020 00:10 6. Marlena Gerstenkorn 4:S
25.02.2020 17:00 6. Michael Sedhom Sala IKS AWF Warszawa 4:1
24.02.2020 19:15 6. Piotr Wójcik Sala IKS AWF Warszawa 0:4 Komentarze
12.02.2020 18:00 6. Jacek Michalczyk Sala IKS AWF Warszawa 2:4
01.10.2019 00:10 3. Tomasz Piętowski S:S
09.09.2019 17:00 3. Jacek Michalczyk OSIR "Saska" 0:4
09.09.2019 17:00 3. Arek Radomski OSiR "Solec" 0:4
02.09.2019 00:10 3. Krzysztof Smyl S:S
02.09.2019 00:10 3. Agata Dorozynska S:S
02.09.2019 00:10 3. Piotr Wiśniewski S:S
14.08.2019 18:00 3. Ola Taranko OSiR "Solec" 2:4 Komentarze
14.08.2019 18:00 3. Tomasz Piętowski OSiR "Solec" 1:4
29.07.2019 19:00 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 2:4
24.07.2019 17:00 3. Krzysztof Jadach OSiR "Solec" 1:4
22.07.2019 17:00 3. Agata Dorozynska OSiR "Solec" 3:4
22.07.2019 17:00 3. Krzysztof Smyl OSiR "Solec" 1:4
22.07.2019 17:00 3. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 0:4
03.06.2019 00:10 4. Ewa Gajewska S:S
03.06.2019 00:10 4. Agata Dorozynska S:S
13.05.2019 17:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 3:4
25.04.2019 20:00 3. Artur Kobus OSiR "Solec" 0:4
25.04.2019 20:00 3. Joanna Bartosik OSiR "Solec" 1:4
17.04.2019 17:00 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 3:4
12.04.2019 18:00 3. Arek Radomski FOREST Fitness & Siłownia 0:4
3. Piotr Wiśniewski 4:S Komentarze
3. Agata Dorozynska 4:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem