ładowanie…
Image 1

Mariusz Michalski (31 lat)

ID: 33379

Warszawa

  • 75 mecze

    od roku 2019
  • 3/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Skrecz
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 57
    Mecze w lidze ( 25 / 22 / 10) 0 turnieje
  • 53%
    Ratio wygranych

Progres w rankingu

Jesień '21

2 . Poziom A

48 punktów
5. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.M. P.Z. P.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Monika Kwiatkowska
3:0 3:1 3:S 3:S 25 14 59
2 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 48
3 .
Image 1
Piotr Zborowski
1:3
2:3
3:S 3:S 15 0 35
4 .
Image 1
Piotr Wrzaszcz
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -11 7
5 .
Image 1
Rafał Lew
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 4

1 . Poziom A

27 punktów
7. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.K. M.W. M.K. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3
3:S
3:0 3:S 21 11 72
3 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
1:3
S:3
3:S 3:S 13 0 53
4 .
Image 1
Monika Kwiatkowska
0:3 0:3 S:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 S:3 S:3 1:3 1 -14 27

2 . Poziom A

48 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
M.M. M.K. P.Z. R.L. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Mariusz Michalski
1:3
1:3
3:S
3:S
14 14 48
2 .
Image 1
Monika Kwiatkowska
3:1 3:S S:S S:S 8 11 39
3 .
Image 1
Piotr Zborowski
3:1
S:3 S:3 S:3 6 0 26
4 .
Image 1
Rafał Lew
S:3
S:S 3:S S:S 2 -11 11
5 .
Image 1
Piotr Wrzaszcz
S:3
S:S 3:S S:S 2 -14 8

Wiosna '20

3 . Poziom A

6 punktów
17. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
P.O. K.B. A.G. O.M. N.M. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 14 39
2 .
Image 1
Karol Brzozowski
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 11 35
3 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 0 24
4 .
Image 1
Olka Mucha
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 0 24
5 .
Image 1
Natalia Micorek
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 -11 13
6 .
Image 1
Mariusz Michalski
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

3 . Poziom A

53 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
D.K. B.P. M.M. P.O. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Daniel Kaluza
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Bartosz Petryński
3:2
3:S
S:3 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
1:3
S:3
3:0
3:2
13 0 53
4 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 3:S 0:3 3:1 12 -11 41
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3
2:3
1:3 3 -14 29

Jesień '20

2 . Poziom A

46 punktów
16. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. T.B. B.P. D.B. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tadeusz Porowski
3:0 3:0 3:2
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Damian Bieniek
2:3 0:3
S:3
3:0 9 -11 58
5 .
Image 1
Mariusz Michalski
S:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 46

3 . Poziom A

70 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
T.B. M.M. P.Z. P.O. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Bąk
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Mariusz Michalski
2:3
3:2
3:1
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Piotr Zborowski
1:3
2:3
3:2
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Przemek Olszewski
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 38
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

3 . Poziom A

52 punktów
13. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. B.P. M.M. K.B. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Widełka
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Bartosz Petryński
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 73
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Karol Brzozowski
0:3 0:3
2:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

3 . Poziom A

56 punktów
13. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
T.B. A.F. M.M. K.B. P.O. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Bąk
3:0
3:2
3:0
3:S 3:S 26 14 80
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:3
3:0
3:0 3:S 3:S 22 11 73
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
2:3
0:3
3:0 3:2
3:2
16 0 56
4 .
Image 1
Karol Brzozowski
0:3
0:3 0:3 3:S 3:S 10 0 50
5 .
Image 1
Przemek Olszewski
S:3 S:3 2:3 S:3 S:S 0 -11 29
6 .
Image 1
Piotr Zborowski
S:3 S:3
2:3
S:3 S:S 0 -14 26

Lato '19

2 . Poziom A

53 punktów
10. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
A.G. A.F. M.W. M.M. M.W. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:2
2:3
3:0 3:0 3:S 23 14 77
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
2:3
0:3
3:1
3:1
3:S
17 11 68
3 .
Image 1
Marek Wilkirski
3:2
3:0
S:3
3:0 S:S 14 0 54
4 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
1:3
3:S
2:3
3:S
13 0 53
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3 0:3 3:2
3:S
10 -11 39
6 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 -14 24

2 . Poziom A

53 punktów
8. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
A.G. D.B. M.M. O.W. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:0
3:0
3:S 3:S 26 14 80
2 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 69
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Olga Wojdak
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 35
5 .
Image 1
Marcin Lejbrant
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 26

2 . Poziom A

35 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. D.K. M.M. M.S. M.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:S
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
3:1 3:0 3:2 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 1:3 3:2
3:2
3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 2:3 3:1 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 2:3
2:3
1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Image 1
Rafał Lew
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

3 . Poziom A

49 punktów
11. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. M.M. W.S. R.L. S.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tadeusz Porowski
3:0
3:0 3:0 3:S 3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
2:3
3:0
3:S
3:S
18 11 49
3 .
Image 1
Wojciech Suwiński
0:3
3:2
2:3 3:S
3:S
16 0 36
4 .
Image 1
Rafał Lew
0:3
0:3
3:2 3:S
3:S
14 0 34
5 .
Image 1
Sylwia Krakowiak
S:3
S:3
S:3 S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
28.12.2020 16:48 2. Rafał Lew 3:S Komentarze
28.12.2020 16:47 2. Piotr Wrzaszcz 3:S Komentarze
27.12.2020 12:00 2. Monika Kwiatkowska Ganador Sport 0:3
10.12.2020 20:00 2. Piotr Zborowski Ganador Sport 3:2 Komentarze
30.11.2020 00:10 1. Maciej Kietliński S:3
30.11.2020 00:10 1. Michal Waszkiewicz S:3
29.11.2020 17:00 1. Piotr Wikło OSiR "Solec" 0:3
25.11.2020 18:00 1. Monika Kwiatkowska OSiR "Solec" 1:3
26.10.2020 18:00 2. Monika Kwiatkowska Badminton Pogoń Trzech Budrysów 1:3
25.10.2020 13:00 2. Piotr Zborowski OSiR "Solec" 1:3 Komentarze
22.10.2020 07:45 2. Rafał Lew 3:S Komentarze
21.10.2020 08:22 2. Piotr Wrzaszcz 3:S Komentarze
26.02.2020 13:59 3. Bartosz Petryński S:3 Komentarze
24.02.2020 07:00 3. Piotr Ostaszewski OSiR "Solec" 3:0
23.02.2020 15:00 3. Daniel Kaluza OSiR "Solec" 1:3
18.02.2020 18:00 3. Michał Widełka OSiR "Solec" 3:2 Komentarze
29.01.2020 22:44 2. Bartosz Petryński S:3 Komentarze
29.01.2020 22:44 2. Tadeusz Porowski S:3 Komentarze
28.01.2020 18:00 2. Tomek Bąk Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
21.01.2020 19:30 2. Damian Bieniek Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
05.01.2020 13:00 3. Przemek Olszewski OSiR "Solec" 3:1
30.12.2019 17:00 3. Tomek Bąk OSiR "Solec" 2:3
10.12.2019 18:00 3. Piotr Zborowski Badminton Pogoń Nowolipie 3:2 Komentarze
28.11.2019 07:00 3. Michał Widełka OSiR "Solec" 1:3 Komentarze
26.11.2019 19:00 3. Bartosz Petryński Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
12.11.2019 17:00 3. Karol Brzozowski OSiR "Solec" 3:2 Komentarze
29.10.2019 18:00 3. Przemek Olszewski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:2
24.10.2019 09:30 3. Tomek Bąk OSiR "Solec" 2:3 Komentarze
22.10.2019 17:00 3. Piotr Zborowski OSiR "Solec" 3:2 Komentarze
16.10.2019 18:00 3. Karol Brzozowski Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
15.10.2019 17:00 3. Andrzej FlexiLiga OSiR "Solec" 0:3 Komentarze
26.09.2019 18:00 2. Andrzej FlexiLiga OSiR "Solec" 1:3 Komentarze
25.09.2019 20:00 2. Aleksandra Gawlikowska Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
24.09.2019 11:00 2. Daniel Kaluza 3:S Komentarze
22.09.2019 08:24 2. Marek Wilkirski 3:S Komentarze
19.09.2019 18:00 2. Michał Widełka OSiR "Solec" 2:3
29.08.2019 20:00 2. Damian Bieniek OSiR "Solec" 1:3 Komentarze
26.08.2019 13:45 2. Olga Wojdak 3:S Komentarze
21.08.2019 20:00 2. Aleksandra Gawlikowska Badminton Pogoń Trzech Budrysów 0:3 Komentarze
17.08.2019 12:52 2. Marcin Lejbrant 3:S Komentarze
21.07.2019 11:00 2. Piotr Wikło OSiR "Solec" 0:3
17.07.2019 18:00 2. Rafał Lew Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
15.07.2019 18:00 2. Michał Widełka Badminton Pogoń Nowolipie 3:2 Komentarze
08.07.2019 17:00 2. Daniel Kaluza OSiR "Solec" 1:3
07.07.2019 13:00 2. Magda Szymańska Arena Ursynów 3:2
27.06.2019 11:05 3. Sylwia Krakowiak 3:S Komentarze
13.06.2019 19:00 3. Rafał Lew 3:0 Komentarze
12.06.2019 19:00 3. Tadeusz Porowski Badminton Pogoń Nowolipie 0:3 Komentarze
10.06.2019 17:00 3. Wojciech Suwiński OSiR "Solec" 2:3 Komentarze
3. Daniel Kaluza 3:S Komentarze
3. Karol Brzozowski S:3 Komentarze
3. Aleksandra Gawlikowska S:3 Komentarze
3. Piotr Ostaszewski S:3 Komentarze
3. Olka Mucha S:3 Komentarze
3. Natalia Micorek S:3 Komentarze
3. Marcin Ziomko 3:S Komentarze
3. Aleksandra Gawlikowska 3:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem