ładowanie…
Image 1

Marcin Ziomko (37 lat)

ID: 33294

Warszawa

  • 31 mecze

    od roku 2019
  • 1/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Przegrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Zdrofit Europlex
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 31
    Mecze w lidze ( 9 / 10 / 12) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '20

4 . Poziom A

6 punktów
21. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.M. K.B. M.S. R.L. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S
29 14 63
2 .
Image 1
Martyna Mroczek-Kowalik
0:3
2:3
3:0 3:0 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Karol Brzozowski
0:3
3:2
3:0
S:S
3:S
13 0 33
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3
0:3
3:0
3:S
11 0 31
5 .
Image 1
Rafał Lew
0:3
0:3 S:S 0:3
3:S
3 -11 12
6 .
Image 1
Marcin Ziomko
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

4 . Poziom A

15 punktów
21. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
P.O. P.D. M.S. R.L. M.Z. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
3:1 3:1 3:0
3:S
3:S 26 14 60
2 .
Image 1
Piotr Dul
1:3 3:S 3:S
3:S
3:S 21 11 52
3 .
Image 1
Magda Szymańska
1:3 S:3 3:0 0:3 3:S 12 0 32
4 .
Image 1
Rafał Lew
0:3 S:3 0:3
3:S
3:S 10 0 30
5 .
Image 1
Marcin Ziomko
S:3
S:3
3:0
S:3
S:3
6 -11 15
6 .
Image 1
Marcin Maj
S:3 S:3 S:3 S:3
3:S
5 -14 11

Lato '19

3 . Poziom A

6 punktów
17. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. M.M. W.S. R.L. S.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tadeusz Porowski
3:0
3:0 3:0 3:S 3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
2:3
3:0
3:S
3:S
18 11 49
3 .
Image 1
Wojciech Suwiński
0:3
3:2
2:3 3:S
3:S
16 0 36
4 .
Image 1
Rafał Lew
0:3
0:3
3:2 3:S
3:S
14 0 34
5 .
Image 1
Sylwia Krakowiak
S:3
S:3
S:3 S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Wiosna '19

3 . Poziom A

85 punktów
10. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
O.W. M.Z. A.F. D.K. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Olga Wojdak
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
3:S
2:3
3:S
14 11 85
3 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
1:3
S:3
3:0
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
0:3 3:2
0:3
3:S
11 -11 60
5 .
Image 1
Piotr Zborowski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

4 . Poziom A

72 punktów
14. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
A.G. M.Z. M.S. O.G. A.A. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3
3:2 3:0 12 0 52
4 .
Image 1
Olga Grabowska
0:3
0:3
2:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Anna Adamek
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26

4 . Poziom A

55 punktów
18. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
A.F. G.G. M.Z. D.D. T.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
3:0
3:0
3:0
3:2
26 14 80
2 .
Image 1
Grzegorz Głogowski
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 71
3 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 55
4 .
Image 1
Danuta Dąbrowska
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -11 34
5 .
Image 1
Tomasz Gąsior
2:3
0:3
0:3
2:3 4 -14 30

6 . Poziom B

55 punktów
44. miejsce (36. Miejsce wśród mężczyzn)
a.1. M.S. D.D. M.Z. P.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
abc 123
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 101
2 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 91
3 .
Image 1
Danuta Dąbrowska
0:3
0:3 3:0
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Image 1
Przemyslaw Sibilski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
20.12.2019 16:03 4. Piotr Wojtaś S:3 Komentarze
08.12.2019 01:09 4. Magda Szymańska S:3 Komentarze
06.12.2019 18:00 4. Martyna Mroczek-Kowalik Zdrofit Europlex 0:3
14.10.2019 17:00 4. Magda Szymańska Kahuna squash & badminton 3:0
12.06.2019 19:00 3. Tadeusz Porowski Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
01.06.2019 17:00 3. Andrzej FlexiLiga 3:S Komentarze
29.05.2019 09:00 3. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 0:3
24.05.2019 15:31 3. Daniel Kaluza 2:3
30.04.2019 12:00 4. Magda Szymańska 3:0 Komentarze
26.04.2019 17:00 4. Aleksandra Gawlikowska 0:3
13.04.2019 17:00 4. Olga Grabowska Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
12.04.2019 15:17 4. Anna Adamek 3:0 Komentarze
29.03.2019 22:00 4. Danuta Dąbrowska 3:0 Komentarze
27.03.2019 14:30 4. Grzegorz Głogowski OSiR "Solec" 1:3
27.03.2019 14:00 4. Tomasz Gąsior OSiR "Solec" 3:0 Komentarze
10.03.2019 18:00 4. Andrzej FlexiLiga Ganador Sport 0:3 Komentarze
02.03.2019 12:00 6. Magda Szymańska Kahuna squash & badminton 0:3
28.02.2019 21:00 6. Danuta Dąbrowska Badminton Pogoń Trzech Budrysów 0:3
28.02.2019 21:00 6. abc 123 Badminton Pogoń Trzech Budrysów 0:3 Komentarze
4. Marcin Maj S:3 Komentarze
4. Rafał Lew S:3 Komentarze
4. Piotr Ostaszewski S:3 Komentarze
4. Piotr Dul S:3 Komentarze
3. Piotr Zborowski 3:S Komentarze
3. Mariusz Michalski S:3 Komentarze
3. Sylwia Krakowiak S:3 Komentarze
3. Wojciech Suwiński S:3 Komentarze
3. Rafał Lew S:3 Komentarze
4. Karol Brzozowski S:3 Komentarze
4. Rafał Lew S:3 Komentarze
6. Przemyslaw Sibilski 3:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem