Magda Szymańska

Magda Szymańska (45 lat)

ID: 32498

Warszawa

  • 43 mecze

    od roku 2018
  • 2/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Skrecz
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w OSiR "Solec"
  • 17 /27
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 43
    Mecze w lidze ( 19 / 21 / 3) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '20

4 . Poziom A

20 punktów
18. miejsce (3. miejsce u kobiet)
M.M. K.B. M.S. R.L. P.W. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Martyna Mroczek-Kowalik
3:0 6 14 40
2 .
Image 1
Karol Brzozowski
0 11 31
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0 0 20
4 .
Image 1
Rafał Lew
0 0 20
5 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0 -11 9
6 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3 0 -14 6

4 . Poziom A

28 punktów
17. miejsce (2. miejsce u kobiet)
P.O. P.Z. M.S. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Przemek Olszewski
3:1
3:0
3:0
26 14 60
2 .
Image 1
Piotr Zborowski
1:3
3:0
3:0
19 11 50
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3
3:S 8 0 28
4 .
Image 1
Rafał Lew
0:3
0:3
S:3 0 -11 9

4 . Poziom A

32 punktów
17. miejsce (3. miejsce u kobiet)
P.O. P.D. M.S. R.L. M.Z. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
3:1 3:1 3:0
3:S
3:S 26 14 60
2 .
Image 1
Piotr Dul
1:3 3:S 3:S
3:S
3:S 21 11 52
3 .
Image 1
Magda Szymańska
1:3 S:3 3:0 0:3 3:S 12 0 32
4 .
Image 1
Rafał Lew
0:3 S:3 0:3
3:S
3:S 10 0 30
5 .
Image 1
Marcin Ziomko
S:3
S:3
3:0
S:3
S:3
6 -11 15
6 .
Image 1
Marcin Maj
S:3 S:3 S:3 S:3
3:S
5 -14 11

Lato '19

3 . Poziom A

43 punktów
12. miejsce (2. miejsce u kobiet)
P.O. M.S. P.Z. O.W. M.L. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Przemek Olszewski
3:1
3:2
3:S
3:S
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
Magda Szymańska
1:3 0:3 0:3 3:0
3:S
12 11 43
3 .
Image 1
Piotr Zborowski
2:3
3:0 S:S S:S S:S 2 0 22
4 .
Image 1
Olga Wojdak
S:3
3:0 S:S S:S S:S 0 0 20
5 .
Image 1
Marcin Lejbrant
S:3
0:3 S:S S:S S:S -6 -11 3
6 .
Image 1
Rafał Lew
S:3
S:3
S:S S:S S:S -6 -14 0

3 . Poziom A

31 punktów
12. miejsce (3. miejsce u kobiet)
B.P. M.W. M.S. P.O. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartosz Petryński
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3 3:2
3:S
11 0 31
4 .
Image 1
Przemek Olszewski
0:3
0:3 2:3
3:S
8 -11 17
5 .
Image 1
Rafał Lew
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Poziom A

33 punktów
9. miejsce (2. miejsce u kobiet)
P.W. D.K. M.M. M.S. M.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:S
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
3:1 3:0 3:2 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 1:3 3:2
3:2
3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 2:3 3:1 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 2:3
2:3
1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Image 1
Rafał Lew
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

2 . Poziom A

34 punktów
14. miejsce (2. miejsce u kobiet)
O.W. A.H. D.B. D.K. M.S. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Olga Wojdak
3:0
3:1
2:3
3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Andrzej Holnicki
0:3
3:1
3:0
3:0 3:1 22 11 73
3 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3
1:3
3:0 3:0
3:0
20 0 60
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
3:2
0:3
0:3 3:S 3:1 14 0 54
5 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 0:3 S:3 3:1 5 -11 34
6 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 29

Wiosna '19

4 . Poziom A

70 punktów
13. miejsce (2. miejsce u kobiet)
M.S. T.G. G.G. T.O. W.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Magda Szymańska
3:S 3:S S:S
3:S
16 14 70
2 .
Image 1
Tomasz Gąsior
S:3 S:S S:S
3:S
2 11 53
3 .
Image 1
Grzegorz Głogowski
S:3 S:S S:S
3:S
2 0 42
4 .
Image 1
Tomasz Ostrysz
S:S S:S S:S
3:S
0 -11 29
5 .
Image 1
Wojtek Pajączkowski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

4 . Poziom A

52 punktów
19. miejsce (3. miejsce u kobiet)
A.G. M.Z. M.S. O.G. A.A. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3
3:2 3:0 12 0 52
4 .
Image 1
Olga Grabowska
0:3
0:3
2:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Anna Adamek
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26

3 . Poziom A

58 punktów
17. miejsce (3. miejsce u kobiet)
P.W. D.K. M.W. M.S. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
0:3 3:0 3:2 0:3 12 11 83
3 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 58
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 3:0
S:3
2:3 9 -14 55

6 . Poziom B

91 punktów
29. miejsce (5. miejsce u kobiet)
A.E. M.S. D.D. M.Z. P.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Avinash Elangovan
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 101
2 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 91
3 .
Image 1
Danuta Dąbrowska
0:3
0:3 3:0
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Image 1
Przemyslaw Sibilski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
02.12.2019 00:10 4. Rafał Lew 3:S
26.11.2019 17:00 4. Przemek Olszewski Kahuna squash & badminton 0:3 Komentarze
22.11.2019 17:00 4. Piotr Zborowski Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
04.11.2019 00:10 4. Marcin Maj 3:S
04.11.2019 00:10 4. Piotr Dul S:3
18.10.2019 17:00 4. Rafał Lew Zdrofit Europlex 3:0
18.10.2019 17:00 4. Piotr Ostaszewski OSiR "Solec" 1:3
14.10.2019 17:00 4. Marcin Ziomko Kahuna squash & badminton 0:3
26.09.2019 17:00 3. Marcin Lejbrant Zdrofit Europlex 3:0
26.09.2019 17:00 3. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 0:3
26.09.2019 16:09 3. Rafał Lew 3:S Komentarze
21.09.2019 11:00 3. Przemek Olszewski Kahuna squash & badminton 1:3
07.09.2019 11:00 3. Piotr Zborowski Ganador Sport 0:3
01.09.2019 13:00 3. Przemek Olszewski Kahuna squash & badminton 3:2
29.08.2019 18:54 3. Rafał Lew 3:S Komentarze
26.08.2019 17:00 3. Michał Widełka Zdrofit Europlex 0:3
24.08.2019 16:00 3. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
29.07.2019 19:00 2. Piotr Wikło Arena Ursynów 0:3
26.07.2019 17:00 2. Michał Widełka OSiR "Solec" 3:1
22.07.2019 17:00 2. Daniel Kaluza OSiR "Solec" 0:3
07.07.2019 13:00 2. Mariusz Michalski Arena Ursynów 2:3
05.07.2019 17:00 2. Rafał Lew OSiR "Solec" 3:0
01.07.2019 00:10 2. Daniel Kaluza S:3
28.06.2019 20:00 2. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 0:3
27.06.2019 12:03 2. Andrzej Holnicki 0:3
24.06.2019 11:00 2. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 0:3
17.06.2019 19:00 2. Michał Widełka 3:1
03.06.2019 00:10 4. Grzegorz Głogowski 3:S
03.06.2019 00:10 4. Tomasz Gąsior 3:S
03.06.2019 00:10 4. Tomasz Ostrysz S:S
17.05.2019 14:32 4. Wojtek Pajączkowski 3:S Komentarze
30.04.2019 12:00 4. Marcin Ziomko 0:3 Komentarze
26.04.2019 17:00 4. Aleksandra Gawlikowska 0:3
14.04.2019 12:00 4. Olga Grabowska 3:2
13.04.2019 11:00 4. Anna Adamek OSiR "Solec" 3:0
01.04.2019 00:10 3. Aleksandra Gawlikowska 3:2
01.04.2019 00:10 3. Daniel Kaluza 2:3
19.03.2019 12:00 3. Michał Widełka OSiR "Solec" 2:3
18.03.2019 18:00 3. Piotr Wikło OSiR "Solec" 0:3
02.03.2019 12:00 6. Marcin Ziomko Kahuna squash & badminton 3:0
24.02.2019 18:00 6. Danuta Dąbrowska OSiR "Solec" 3:0
23.02.2019 16:00 6. Avinash Elangovan Kahuna squash & badminton 0:3 Komentarze
6. Przemyslaw Sibilski 3:S Komentarze

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem