Magda Szymańska

Magda Szymańska (44 lat)

ID: 32498

Warszawa

  • 26 mecze

    od roku 2018
  • 2/5
    Ostatnie mecze
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Wygrane
  • 00:10
    Często gra o 00:10 w OSiR "Solec"
  • 14 /69
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 26
    Mecze w lidze ( 12 / 12 / 2) 0 turnieje

Progres w rankingu

Lato '19

3 . Poziom A

20 punktów
13. miejsce (3. miejsce u kobiet)
B.P. M.W. M.S. R.L. P.O. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartosz Petryński
3:0 7 14 41
2 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 3:0 7 11 38
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0 0 20
4 .
Image 1
Rafał Lew
0 -11 9
5 .
Image 1
Przemek Olszewski
0:3 0 -14 6

2 . Poziom A

33 punktów
9. miejsce (2. miejsce u kobiet)
P.W. D.K. M.M. M.S. M.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:S
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
3:1 3:0 3:2 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 1:3 3:2
3:2
3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 2:3 3:1 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 2:3
2:3
1:3 3:0 11 -11 20
6 .
Image 1
Rafał Lew
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

2 . Poziom A

34 punktów
14. miejsce (2. miejsce u kobiet)
O.W. A.H. D.B. D.K. M.S. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Olga Wojdak
3:0
3:1
2:3
3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Andrzej Holnicki
0:3
3:1
3:0
3:0 3:1 22 11 73
3 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3
1:3
3:0 3:0
3:0
20 0 60
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
3:2
0:3
0:3 3:S 3:1 14 0 54
5 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 0:3 S:3 3:1 5 -11 34
6 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 29

Wiosna '19

4 . Poziom A

70 punktów
13. miejsce (2. miejsce u kobiet)
M.S. T.G. G.G. T.O. W.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Magda Szymańska
3:S 3:S S:S
3:S
16 14 70
2 .
Image 1
Tomasz Gąsior
S:3 S:S S:S
3:S
2 11 53
3 .
Image 1
Grzegorz Głogowski
S:3 S:S S:S
3:S
2 0 42
4 .
Image 1
Tomasz Ostrysz
S:S S:S S:S
3:S
0 -11 29
5 .
Image 1
Wojtek Pajączkowski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

4 . Poziom A

52 punktów
19. miejsce (3. miejsce u kobiet)
A.G. M.Z. M.S. O.G. A.A. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3
3:2 3:0 12 0 52
4 .
Image 1
Olga Grabowska
0:3
0:3
2:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Anna Adamek
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26

3 . Poziom A

58 punktów
17. miejsce (3. miejsce u kobiet)
P.W. D.K. M.W. M.S. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
0:3 3:0 3:2 0:3 12 11 83
3 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 58
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 3:0
S:3
2:3 9 -14 55

6 . Poziom B

91 punktów
29. miejsce (5. miejsce u kobiet)
A.E. M.S. D.D. M.Z. P.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Avinash Elangovan
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 101
2 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 91
3 .
Image 1
Danuta Dąbrowska
0:3
0:3 3:0
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Image 1
Przemyslaw Sibilski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
29.07.2019 19:00 2. Piotr Wikło Arena Ursynów 0:3
26.07.2019 17:00 2. Michał Widełka OSiR "Solec" 3:1
22.07.2019 17:00 2. Daniel Kaluza OSiR "Solec" 0:3
07.07.2019 13:00 2. Mariusz Michalski Arena Ursynów 2:3
05.07.2019 17:00 2. Rafał Lew OSiR "Solec" 3:0
01.07.2019 00:10 2. Daniel Kaluza S:3
28.06.2019 20:00 2. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 0:3
27.06.2019 12:03 2. Andrzej Holnicki 0:3
24.06.2019 11:00 2. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 0:3
17.06.2019 19:00 2. Michał Widełka 3:1
03.06.2019 00:10 4. Grzegorz Głogowski 3:S
03.06.2019 00:10 4. Tomasz Gąsior 3:S
03.06.2019 00:10 4. Tomasz Ostrysz S:S
17.05.2019 14:32 4. Wojtek Pajączkowski 3:S Komentarze
30.04.2019 12:00 4. Marcin Ziomko 0:3 Komentarze
26.04.2019 17:00 4. Aleksandra Gawlikowska 0:3
14.04.2019 12:00 4. Olga Grabowska 3:2
13.04.2019 11:00 4. Anna Adamek OSiR "Solec" 3:0
01.04.2019 00:10 3. Aleksandra Gawlikowska 3:2
01.04.2019 00:10 3. Daniel Kaluza 2:3
19.03.2019 12:00 3. Michał Widełka OSiR "Solec" 2:3
18.03.2019 18:00 3. Piotr Wikło OSiR "Solec" 0:3
02.03.2019 12:00 6. Marcin Ziomko Kahuna squash & badminton 3:0
24.02.2019 18:00 6. Danuta Dąbrowska OSiR "Solec" 3:0
23.02.2019 16:00 6. Avinash Elangovan Kahuna squash & badminton 0:3 Komentarze
6. Przemyslaw Sibilski 3:S Komentarze

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem