ładowanie…
Maciej Kietliński

Maciej Kietliński (50 lat)

ID: 33487

Warszawa

  • 74 mecze

    od roku 2019
  • 4/5
    Ostatnie mecze
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
  • 21:30
    Często gra o 21:30 w Arena Ursynów
  • 1 /10
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 74
    Mecze w lidze ( 47 / 27 / 0) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

1 . Poziom A

76 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. P.W. M.W. P.W. D.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:2 3:2 0:3 3:0 17 11 68
3 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
0:3 2:3 3:0 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:0 0:3 3:1 14 -11 43
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 S:3 1:3 1 -14 27

1 . Poziom A

72 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.K. M.W. M.K. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3
3:S
3:0 3:S 21 11 72
3 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
1:3
S:3
3:S 3:S 13 0 53
4 .
Image 1
Monika Kwiatkowska
0:3 0:3 S:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3 S:3 S:3 1:3 1 -14 27

1 . Poziom A

76 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. P.W. D.B. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:2 3:2 3:2 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
2:3 3:0 3:1
3:2
20 11 71
3 .
Image 1
Piotr Wikło
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Damian Bieniek
2:3 1:3 1:3 3:2 9 -11 38
5 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3
2:3
1:3 2:3 5 -14 31

Wiosna '20

1 . Poziom A

92 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.K. P.W. T.S. L.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:S 3:S 21 11 92
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3 0:3 2:3 3:S 8 0 68
4 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 S:3 3:2 S:S 3 -11 52
5 .
Image 1
Lars Bungert
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

1 . Poziom A

101 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. L.B. T.S. T.B. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Lars Bungert
S:3
S:S 3:S 3:S 10 11 81
3 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 S:S 3:1 3:S 10 0 70
4 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3 S:3 1:3 S:S -1 -11 48
5 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
0:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

1 . Poziom A

108 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
L.B. M.K. M.W. P.W. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Lars Bungert
S:3
3:0 3:1
3:S
19 14 113
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:S
2:3 2:3 3:0 17 11 108
3 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
0:3 3:2 3:2 10 0 90
4 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:2 2:3 8 -11 77
5 .
Image 1
Tadeusz Porowski
S:3
0:3 0 -14 66

Jesień '20

1 . Poziom A

93 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
L.B. M.W. M.K. P.W. T.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Lars Bungert
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
1:3 3:2 3:2 3:2 16 11 107
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 93
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 2:3 3:2
3:2
12 -11 81
5 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 2:3 0:3
2:3
4 -14 70

1 . Poziom A

95 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. L.B. M.K. P.W. D.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
1:3 3:1 3:0 3:0 21 14 115
2 .
Image 1
Lars Bungert
3:1
S:3
3:1 3:0 19 11 110
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
1:3
3:S
1:3 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 1:3 3:1 3:0 14 -11 83
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

1 . Poziom A

121 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. P.W. T.S. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
0:3 2:3 3:0 3:0 16 11 107
3 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:2
2:3
3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Tomek Stachowicz
0:3 0:3
3:2
3:0 12 -11 81
5 .
Image 1
Tadeusz Porowski
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

1 . Poziom A

96 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.W. M.K. A.G. N.N. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2
3:1 3:1 3:S 23 14 117
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
2:3
3:2
3:0
3:S 20 11 111
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
1:3 2:3 3:0 3:S 16 0 96
4 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
1:3
0:3
0:3 3:S 7 -11 76
5 .
Image 1
Natalia Natalia
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

Lato '19

1 . Poziom A

72 punktów
5. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. P.W. M.K. D.B. B.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 104
2 .
Image 1
Jacek Wituch
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 24 11 95
3 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 78
4 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 0:3
3:0
3:0 12 0 72
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3
0:3
3:0 6 -11 55
6 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

1 . Poziom A

57 punktów
7. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. P.W. M.K. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Jacek Wituch
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 93
3 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 0:3 3:2 3:S 11 0 71
4 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

1 . Poziom A

58 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. M.K. D.B. O.W. A.F. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 84
2 .
Image 1
Jacek Wituch
0:3 3:0 3:0
3:S
3:0 23 11 74
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 3:0
3:0
3:0 18 0 58
4 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3
3:0
3:2
10 0 50
5 .
Image 1
Olga Wojdak
0:3
S:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:3 0:3 0:3
2:3
S:3
2 -14 28

1 . Poziom A

73 punktów
5. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
J.W. B.G. M.K. P.W. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Wituch
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
2:3 3:0 3:0 S:3 16 11 87
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 55
5 .
Image 1
Marek Wilkirski
0:3 3:S
S:3
S:3 6 -14 52

Wiosna '19

1 . Poziom A

127 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
J.W. M.K. R.K. P.W. S.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Wituch
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3
2:3
3:0
3:0
16 11 127
3 .
Image 1
Rafał Kopka
0:3
3:2
1:3
3:0
13 0 113
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3
0:3
3:1
3:2 11 -11 100
5 .
Image 1
Stanisław Świątek
S:3
0:3
0:3
2:3 2 -14 88

1 . Poziom A

115 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
J.W. R.K. M.K. D.B. A.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Wituch
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 139
2 .
Image 1
Rafał Kopka
1:3
3:1
3:0
3:2
19 11 130
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 115
4 .
Image 1
Damian Bieniek
S:3
0:3
0:3
3:S 6 -11 95
5 .
Image 1
Antek Zakroczymski
S:3
2:3
0:3
S:3 2 -14 88

1 . Poziom A

118 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
R.K. J.W. M.K. S.Ś. W.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Rafał Kopka
3:S
1:3
3:2
3:0
19 14 133
2 .
Image 1
Jacek Wituch
S:3
3:0
3:S
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:1
0:3
3:S
3:S
18 0 118
4 .
Image 1
Stanisław Świątek
2:3
S:3
S:3
3:S
8 -11 97
5 .
Image 1
Wojtek Pajączkowski
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

2 . Poziom A

180 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. A.L. J.S. D.E. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Asia Lewoc
0:3 S:S
3:S
3:S
10 11 161
3 .
Image 1
Jan Stachiewicz
0:3 S:S
3:S
3:S
10 0 150
4 .
Image 1
Daniel Eberchard
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 135
5 .
Image 1
Daniel Gortat
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
02.01.2021 16:30 1. Piotr Wojtaś Kahuna squash & badminton 2:3
02.01.2021 16:00 1. Damian Bieniek Kahuna squash & badminton 3:0
30.12.2020 16:00 1. Michal Waszkiewicz Kahuna squash & badminton 3:0
14.12.2020 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 3:1
30.11.2020 00:10 1. Mariusz Michalski 3:S
29.11.2020 19:38 1. Michal Waszkiewicz 3:S Komentarze
26.11.2020 19:00 1. Monika Kwiatkowska Ganador Sport 3:0
23.11.2020 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 2:3
31.10.2020 09:00 1. Damian Bieniek Kahuna squash & badminton 3:2
26.10.2020 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 3:2
23.10.2020 16:00 1. Piotr Wojtaś Arena Ursynów 3:0
19.10.2020 21:30 1. Michal Waszkiewicz Arena Ursynów 3:2
22.06.2020 00:10 1. Tomek Stachowicz 3:S
22.06.2020 00:10 1. Lars Bungert 3:S
15.06.2020 21:30 1. Piotr Wojtaś Arena Ursynów 3:0
08.06.2020 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 2:3
03.06.2020 21:49 1. Lars Bungert 3:S Komentarze
28.05.2020 15:30 1. Tomek Bąk Arena Ursynów 3:0
28.05.2020 15:00 1. Tomek Stachowicz Arena Ursynów 3:0
25.05.2020 21:30 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 3:0
02.03.2020 16:49 1. Lars Bungert 3:S Komentarze
24.02.2020 21:30 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 2:3
17.02.2020 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 2:3
10.02.2020 21:30 1. Tadeusz Porowski Arena Ursynów 3:0
29.01.2020 17:00 1. Lars Bungert Arena Ursynów 2:3
29.01.2020 16:00 1. Tomek Stachowicz Arena Ursynów 3:0
27.01.2020 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 2:3
20.01.2020 21:30 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 2:3
06.01.2020 23:40 1. Lars Bungert 3:S Komentarze
05.01.2020 11:00 1. Damian Bieniek Arena Ursynów 3:0
30.12.2019 21:30 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 1:3
23.12.2019 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 1:3
27.11.2019 17:30 1. Tomek Stachowicz Arena Ursynów 3:0
25.11.2019 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 3:1
21.11.2019 14:00 1. Tadeusz Porowski Arena Ursynów 3:0
18.11.2019 21:30 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 3:0
04.11.2019 00:10 1. Natalia Natalia 3:S
21.10.2019 22:00 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 1:3
21.10.2019 21:30 1. Aleksandra Gawlikowska Arena Ursynów 3:0
17.10.2019 21:30 1. Maciej Wąsikowski Arena Ursynów 2:3
30.09.2019 22:30 1. Bartosz Petryński Arena Ursynów 3:0
30.09.2019 21:30 1. Piotr Wikło Arena Ursynów 0:3
26.09.2019 21:00 1. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
24.09.2019 21:30 1. Bartłomiej Grabowski Arena Ursynów 0:3
23.09.2019 21:30 1. Jacek Wituch Arena Ursynów 0:3
02.09.2019 00:10 1. Daniel Kaluza 3:S
02.09.2019 00:10 1. Piotr Wikło 2:3
27.08.2019 15:24 1. Jacek Wituch 0:3
19.08.2019 22:00 1. Bartłomiej Grabowski Arena Ursynów 0:3
30.07.2019 20:30 1. Andrzej FlexiLiga Arena Ursynów 3:0
30.07.2019 20:00 1. Bartłomiej Grabowski Arena Ursynów 0:3
29.07.2019 21:30 1. Jacek Wituch Arena Ursynów 0:3
10.07.2019 11:00 1. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
08.07.2019 21:30 1. Damian Bieniek Arena Ursynów 3:0
27.06.2019 16:00 1. Bartłomiej Grabowski Arena Ursynów 0:3
24.06.2019 21:30 1. Piotr Wikło 3:0
18.06.2019 00:08 1. Marek Wilkirski 3:S Komentarze
17.06.2019 21:30 1. Jacek Wituch 0:3
30.05.2019 13:00 1. Jacek Wituch 0:3
24.05.2019 20:30 1. Rafał Kopka 2:3 Komentarze
20.05.2019 21:30 1. Piotr Wikło 3:0
16.05.2019 21:00 1. Stanisław Świątek Ganador Sport 3:0 Komentarze
29.04.2019 21:30 1. Antek Zakroczymski 3:0 Komentarze
26.04.2019 12:00 1. Jacek Wituch 0:3 Komentarze
06.04.2019 10:00 1. Rafał Kopka OSiR "Solec" 1:3 Komentarze
03.04.2019 19:30 1. Damian Bieniek 3:0 Komentarze
28.03.2019 09:14 1. Stanisław Świątek 3:S Komentarze
14.03.2019 20:00 1. Rafał Kopka 3:1 Komentarze
08.03.2019 14:15 1. Jacek Wituch 0:3 Komentarze
14.02.2019 20:00 2. Jan Stachiewicz Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:0
06.02.2019 00:30 2. Asia Lewoc 3:0
2. Daniel Gortat 3:S Komentarze
1. Wojtek Pajączkowski 3:S Komentarze
2. Daniel Eberchard 3:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem