Image 1

Kuba Płoskonka (44 lat)

ID: 37320

Warszawa

Witryna internetowa

  • 32 mecze

    od roku 2019
  • 0/5
    Ostatnie mecze
    • Przegrane
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Przegrane
  • 20:00
    Często gra o 20:00 w OSiR "Solec"
  • 5 /45
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 29
    Mecze w lidze ( 18 / 10 / 1) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '20

1 . Poziom A

140 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
A.B. A.S. J.C. P.Z. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arkadiusz Babik
4:0
4:s 4:0 25 19 206
2 .
Image 1
Adam Szeller
4:0 1:4 4:s 17 15 194
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
0:4
4:2
4:s 14 0 176
4 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
s:4 4:1
2:4
s:s 7 -15 154
5 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4 s:4 s:4 s:s -3 -19 140

2 . Poziom A

179 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
K.P. P.Z. P.K. K.G. R.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kuba Płoskonka
4:1 1:4 4:1 4:1 25 19 179
2 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
1:4 4:3 4:1 4:1 23 15 173
3 .
Image 1
Piotr Kardach
4:1 3:4 3:4 4:3 20 0 155
4 .
Image 1
Karol Góral
1:4 1:4 4:3 4:1 16 -15 136
5 .
Image 1
Robert Szumski
1:4 1:4 3:4 1:4 6 -19 122

2 . Poziom A

133 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. T.P. K.P. K.J. M.Z. M.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
3:4 4:1 4:0 4:2 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 4:1 4:2
4:0
26 15 149
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
1:4 4:3 4:1 4:1 4:0 25 0 133
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 1:4 1:4
4:1
4:1 14 0 122
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 2:4 1:4
1:4
4:2 12 -15 105
6 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4
0:4
0:4 1:4 2:4 3 -19 92

3 . Poziom A

189 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
K.P. T.P. Ł.K. D.G. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kuba Płoskonka
4:1 4:0 4:0 4:0 35 19 189
2 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 4:0 4:0 4:0 28 15 178
3 .
Image 1
Łukasz Klinkosz
0:4 0:4 4:S 4:2 14 0 149
4 .
Image 1
Daniel Gortat
0:4 0:4 S:4 4:3 6 -15 126
5 .
Image 1
Daniel Gawarski
0:4 0:4 2:4 3:4 5 -19 121

Lato '19

1 . Poziom A

72 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. P.K. J.C. R.S. T.P. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2 4:1 4:1 4:1 4:0 31 19 131
2 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
4:2
1:4
4:2
4:2
21 15 117
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4
2:4
4:3
4:3
4:1
19 0 100
4 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
4:1
3:4
4:1
3:4
17 0 98
5 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4
2:4
3:4
1:4
4:2 12 -15 78
6 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4
2:4
1:4
4:3
2:4 10 -19 72

1 . Poziom A

98 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. T.P. K.P. J.C. R.S. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4 4:3 4:2 3:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
2:4 3:4
3:4
4:1
4:3
17 0 98
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 2:4
4:3
1:4
4:0
15 0 96
5 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
1:4
4:1
3:4 14 -15 80
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4
3:4
0:4
4:3 7 -19 69

2 . Poziom A

92 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. K.P. A.K. A.R. O.T. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
3:4 4:1 4:1 4:0
4:S
27 19 100
2 .
Image 1
Kuba Płoskonka
4:3 4:0 S:S 4:0
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 0:4 S:S 4:1
4:S
11 0 65
4 .
Image 1
Arek Radomski
1:4 S:S S:S
4:0
4:S
10 0 64
5 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 0:4 1:4
0:4
4:S
7 -15 46
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
16.01.2020 20:00 1. Arkadiusz Babik 0:4
13.01.2020 01:01 1. Jacek Czekała S:4
13.01.2020 01:01 1. Adam Szeller S:4
13.01.2020 01:01 1. Patryk Zakrzewski S:S
19.12.2019 20:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 1:4
13.12.2019 19:00 2. Karol Góral OSIR "Saska" 4:1
04.12.2019 19:00 2. Patryk Zakrzewski OSiR "Solec" 4:1
04.12.2019 18:30 2. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:1
21.11.2019 20:00 2. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 1:4
15.11.2019 18:00 2. Magdalena Ciurzyńska OSiR "Solec" 4:0
12.11.2019 21:00 2. Tomasz Plata UCSiR Hawajska 4:3
12.11.2019 20:00 2. Krzysztof Jadach UCSiR Hawajska 4:1
12.11.2019 17:00 2. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 4:1
28.10.2019 17:00 3. Łukasz Klinkosz OSiR "Solec" 4:0
17.10.2019 18:30 3. Daniel Gortat OSiR "Solec" 4:0
16.10.2019 21:00 3. Daniel Gawarski OSiR "Solec" 4:0
02.10.2019 20:00 3. Tomasz Plata 4:1
30.09.2019 20:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:3 Komentarze
30.09.2019 19:00 1. Piotr Kardach OSiR "Solec" 2:4 Komentarze
12.09.2019 20:15 1. Adam Szeller 0:4
05.09.2019 19:00 1. Jacek Czekała 1:4 Komentarze
03.09.2019 19:30 1. Tomasz Plata FOREST Fitness & Siłownia 2:4
29.08.2019 19:00 1. Tomasz Plata FOREST Fitness & Siłownia 3:4
28.08.2019 19:00 1. Adam Szeller OSiR "Solec" 2:4
21.08.2019 19:00 1. Patryk Zakrzewski OSiR "Solec" 4:3 Komentarze
20.08.2019 19:00 1. Jacek Czekała 3:4 Komentarze
19.08.2019 20:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:1 Komentarze
05.08.2019 00:10 2. Arek Radomski S:S
18.07.2019 14:20 2. Piotr Wiśniewski 4:S Komentarze
17.07.2019 20:15 2. Tomasz Plata UCSiR Hawajska 4:3
17.07.2019 20:00 2. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:0
16.07.2019 20:30 2. Artur Kobus OSiR "Solec" 4:0

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem