ładowanie…
Image 1

Krzysztof Klimczuk (47 lat)

ID: 36981

Warszawa

  • 73 mecze

    od roku 2019
  • 3/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Kangur Klub
  • 21 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 73
    Mecze w lidze ( 36 / 34 / 3) 1 turniej

Progres w rankingu

Jesień '21

4 . Poziom A

84 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. K.K. J.L. J.M. M.W. N.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:S 1:4 4:3 4:S
4:S
22 19 95
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
S:4
S:S
4:1
4:S
4:S
15 15 84
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:1
S:S
4:0
S:S
4:S
14 0 68
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
3:4 1:4 0:4 4:S
4:S
14 0 68
5 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
S:4
S:S
S:4
4:S
3 -15 42
6 .
Image 1
Natalia Peta
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

3 . Poziom A

64 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
J.K. A.K. K.K. P.R. M.W. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jarosław Król
3:4
4:1
4:0
4:2 4:0 29 19 102
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3
4:2 4:1 2:4 4:1 25 15 94
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 2:4 4:3 S:S 4:3 10 0 64
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4
1:4 3:4 S:4 4:0 10 0 64
5 .
Image 1
Michał Wadyński
2:4 4:2 S:S 4:S S:S 8 -15 47
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 1:4 3:4 0:4 S:S 1 -19 36

Lato '20

4 . Poziom A

94 punktów
15. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. K.K. W.L. W.L. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:2 4:3 4:0 4:S 29 19 102
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 4:1 4:1 4:S 25 15 94
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
3:4 1:4 4:S 4:S 18 0 72
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
0:4 1:4 S:4 S:S -2 -15 37
5 .
Image 1
Artur Kobus
S:4 S:4 S:4 S:S -3 -19 32

3 . Poziom A

70 punktów
19. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. P.W. A.C. M.W. K.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Paweł Roman
4:0
1:4 4:0 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Piotr Wójcik
0:4
4:1
4:0
4:1
25 15 121
3 .
Image 1
Adam Czyżyk
4:1
1:4
4:0 2:4 20 0 101
4 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
0:4
0:4 4:0 9 -15 75
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
1:4
4:2 0:4 8 -19 70

3 . Poziom A

100 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. M.W. K.K. P.R. J.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:1 4:3 4:1 4:S 29 19 129
2 .
Image 1
Michał Wadyński
1:4 4:2 4:2 4:2 22 15 118
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
3:4 2:4 4:2 4:S 19 0 100
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 2:4 2:4 4:S 12 -15 78
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
S:4 2:4 S:4 S:4 2 -19 64

2 . Poziom A

99 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
J.C. R.J. P.W. K.K. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Czekała
4:1
4:3
4:0
4:0
32 19 159
2 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4
4:3
4:0
4:0
25 15 148
3 .
Image 1
Piotr Wójcik
3:4
3:4
4:0
4:0
24 0 132
4 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
0:4
0:4
4:3 6 -15 99
5 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
0:4
0:4
3:4 3 -19 92

Wiosna '20

2 . Poziom A

123 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. R.S. K.K. A.C. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:1
4:2 4:2 4:1 30 19 157
2 .
Image 1
Rafał Stachyra
1:4
4:0 4:1 4:S 25 15 148
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 0:4 4:3 4:S 15 0 123
4 .
Image 1
Adam Czyżyk
2:4 1:4 3:4 4:S 13 -15 106
5 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
1:4 S:4 S:4 S:4 1 -19 90

3 . Poziom A

125 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. A.C. K.K. M.W. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 4:0
4:S
4:0 31 19 158
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
3:4 2:4 4:1 4:0 22 15 145
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:2 1:4 4:0 17 0 125
4 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
1:4 4:1 S:S 6 -15 99
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 S:S -3 -19 86

3 . Poziom A

150 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. M.W. K.K. A.J. W.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1
4:S
4:S
31 19 185
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4 4:0
4:S
4:S
23 15 173
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 0:4 4:S 4:S 15 0 150
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:4
S:4
S:4 S:S -3 -15 117
5 .
Image 1
Wojtek Ratyński
S:4
S:4
S:4 S:S -3 -19 113

Jesień '20

4 . Poziom A

119 punktów
15. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
J.B. K.K. M.L. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Joanna Bartosik
3:4
4:S
4:1 4:2 25 19 125
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
4:3
2:4 4:0 4:3 23 15 119
3 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4
4:2 4:3 4:2 20 0 101
4 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 0:4 3:4 4:3 10 -15 76
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 3:4 2:4 3:4 10 -19 72

5 . Poziom A

93 punktów
19. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. K.K. J.M. A.C. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
2:4 4:0
4:S
4:S
25 19 98
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
4:2 3:4 4:S
4:S
24 15 93
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 4:3 4:S
4:S
20 0 74
4 .
Image 1
AJ Czopek
S:4
S:4 S:4 S:S -3 -15 36
5 .
Image 1
Piotr Kościelny
S:4
S:4
S:4
S:S -3 -19 32

4 . Poziom A

56 punktów
24. miejsce (22. Miejsce wśród mężczyzn)
A.J. M.W. M.L. J.M. K.K. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Jastrzębski
4:0
S:4
4:1 4:2 4:S 25 19 98
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
4:3 4:2 4:1
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Michał Lisiecki
4:S
3:4 4:2 2:4
4:S
22 0 76
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 2:4 4:2 4:S 17 0 71
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 1:4 4:2 2:4 4:S 17 -15 56
6 .
Image 1
Daniel Gortat
S:4
S:4
S:4
S:4 S:4 0 -19 35

5 . Poziom A

76 punktów
27. miejsce (24. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. P.R. J.B. K.K. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:0 4:2 4:1 4:S 31 19 131
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4 4:2 4:0 4:S 23 15 119
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
2:4 2:4 4:2 4:S 18 0 99
4 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 0:4 2:4 4:S 10 -15 76
5 .
Image 1
Sławomir Woźniak
S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 62

Lato '19

2 . Poziom A

50 punktów
13. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. M.Z. A.K. O.T. K.K. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:1 4:3
4:2
4:2
4:S
29 19 102
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 4:1 4:0 4:0
4:S
27 15 96
3 .
Image 1
Artur Kobus
3:4 1:4 4:0 4:1
4:S
22 0 76
4 .
Image 1
Ola Taranko
2:4
0:4 0:4
4:3
4:S
13 0 67
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 0:4 1:4
3:4
4:S
11 -15 50
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

2 . Poziom A

73 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
P.K. M.Z. K.K. A.K. J.M. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Kardach
4:3
4:0 4:0 4:0 4:S 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4
4:0
4:1
4:1
3:4 23 15 92
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
0:4
4:1 4:1 4:0 19 0 73
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4
1:4
1:4 4:2 S:S 6 0 60
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
1:4
1:4 2:4 S:S 2 -15 41
6 .
Image 1
Arek Radomski
S:4 4:3 0:4 S:S S:S 1 -19 36

3 . Poziom A

67 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. K.K. J.M. K.S. A.D. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1 4:0 4:0 4:1 33 19 79
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:1 4:1 4:2 4:0 25 15 67
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 1:4 4:2 4:1 4:2 20 0 47
4 .
Image 1
Krzysztof Smyl
0:4 1:4 2:4 4:0 4:1 16 0 43
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 2:4 1:4 0:4 4:3 8 -15 20
6 .
Image 1
Mariusz Zięba
1:4 0:4 2:4 1:4 3:4 6 -19 14

4 . Poziom A

40 punktów
16. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. K.J. K.K. A.D. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
4:0
4:0
4:0
36 19 82
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4
4:1
4:0
23 15 65
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
1:4 4:0 13 0 40
4 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4
0:4
0:4 0 -15 12

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
04.01.2021 00:10 4. Piotr Radaszkiewicz S:4
03.01.2021 12:29 4. Jakub Lubiejewski S:S Komentarze
01.01.2021 22:08 4. Michał Wadyński 4:S Komentarze
17.12.2020 17:00 4. Jacek Michalczyk Kangur Klub 4:1
06.12.2020 01:01 4. Natalia Peta 4:S Komentarze
30.11.2020 00:10 3. Michał Wadyński S:S
24.11.2020 18:00 3. Jarosław Król Kangur Klub 1:4
18.11.2020 20:00 3. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 4:3
17.11.2020 19:30 3. Wojciech Lipiński Kangur Klub 4:3
11.11.2020 18:00 3. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 2:4
05.10.2020 00:10 4. Artur Kobus 4:S
22.09.2020 17:00 4. Michał Wadyński Kangur Klub 2:4
14.09.2020 18:00 4. Wojtek Lipiński Jr. 4:1
14.09.2020 18:00 4. Wojciech Lipiński 4:1
26.08.2020 17:00 3. Michał Wadyński Kangur Klub 0:4
12.08.2020 18:45 3. Paweł Roman Kangur Klub 0:4
11.08.2020 18:00 3. Piotr Wójcik Kangur Klub 1:4 Komentarze
10.08.2020 19:00 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 4:2
10.08.2020 00:10 3. Jacek Michalczyk 4:S
06.08.2020 17:00 3. Michał Zawodnik Kangur Klub 3:4
02.08.2020 17:00 3. Michał Wadyński Kangur Klub 2:4
28.07.2020 20:00 3. Piotr Radaszkiewicz Kangur Klub 4:2
07.07.2020 18:00 2. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 0:4 Komentarze
07.07.2020 18:00 2. Michał Wadyński Kangur Klub 4:3
30.06.2020 19:00 2. Jacek Czekała Kangur Klub 0:4
30.06.2020 18:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 0:4 Komentarze
22.06.2020 00:10 2. Patryk Zakrzewski 4:S
05.06.2020 19:00 2. Adam Czyżyk 4:3
05.06.2020 17:00 2. Krzysztof Jadach 2:4
05.06.2020 17:00 2. Rafał Stachyra 0:4
01.06.2020 19:00 3. Tomasz Plata FOREST Fitness & Siłownia 0:4
12.03.2020 18:00 3. Szymon Wardaszko FOREST Fitness & Siłownia 4:0
11.03.2020 17:00 3. Michał Wadyński FOREST Fitness & Siłownia 1:4
04.03.2020 18:54 3. Adam Czyżyk 4:2
03.03.2020 00:10 3. Artur Jastrzębski 4:S
03.03.2020 00:10 3. Wojtek Ratyński 4:S
13.02.2020 17:00 3. Michał Wadyński FOREST Fitness & Siłownia 0:4
12.02.2020 17:00 3. Krzysztof Jadach OSiR "Solec" 1:4
26.01.2020 13:00 4. Michał Zawodnik UCSiR Hawajska 4:3
25.01.2020 17:00 4. Joanna Bartosik FOREST Fitness & Siłownia 4:3 Komentarze
15.01.2020 17:30 4. Artur Kobus OSiR "Solec" 4:0
15.01.2020 17:00 4. Michał Lisiecki OSiR "Solec" 2:4
07.01.2020 00:10 5. AJ Czopek 4:S
02.01.2020 11:42 5. Piotr Kościelny 4:S Komentarze
29.12.2019 12:00 5. Artur Kobus OSiR "Solec" 4:2
10.12.2019 18:00 5. Jacek Michalczyk OSIR "Saska" 3:4
02.12.2019 00:10 4. Daniel Gortat 4:S
25.11.2019 18:00 4. Artur Jastrzębski OSiR "Solec" 2:4
18.11.2019 18:00 4. Jacek Michalczyk UCSiR Hawajska 2:4
18.11.2019 17:00 4. Michał Lisiecki UCSiR Hawajska 4:2
13.11.2019 18:00 4. Michał Wadyński OSiR "Solec" 1:4
04.11.2019 00:10 5. Sławomir Woźniak 4:S
21.10.2019 19:00 5. Kamil Ślusarczyk OSiR "Solec" 1:4
10.10.2019 17:00 5. Piotr Radaszkiewicz FOREST Fitness & Siłownia 0:4
07.10.2019 19:00 5. Joanna Bartosik 2:4
16.09.2019 19:00 2. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 0:4
12.09.2019 19:00 2. Ola Taranko OSiR "Solec" 3:4 Komentarze
12.09.2019 19:00 2. Artur Kobus OSiR "Solec" 1:4
12.09.2019 19:00 2. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 2:4
28.08.2019 19:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 0:4
19.08.2019 17:30 2. Arek Radomski OSiR "Solec" 4:0
12.08.2019 17:00 2. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
07.08.2019 19:00 2. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 0:4 Komentarze
07.08.2019 17:00 2. Artur Kobus FOREST Fitness & Siłownia 4:1
22.07.2019 17:00 3. Mariusz Zięba FOREST Fitness & Siłownia 4:0
08.07.2019 17:30 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
08.07.2019 17:00 3. Agata Dorozynska OSiR "Solec" 4:2
08.07.2019 17:00 3. Krzysztof Smyl OSiR "Solec" 4:1
08.07.2019 17:00 3. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 0:4
12.06.2019 18:00 4. Piotr Wiśniewski OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
12.06.2019 17:00 4. Agata Dorozynska FOREST Fitness & Siłownia 4:0
12.06.2019 17:00 4. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 1:4
2. Patryk Zakrzewski 4:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem