ładowanie…
Image 1

Krzysztof Jadach (52 lat)

ID: 37151

Warszawa

Profil na Facebooku

  • 71 mecze

    od roku 2019
  • 2/5
    Ostatnie mecze
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Wygrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Kangur Klub
  • 5 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 71
    Mecze w lidze ( 43 / 27 / 1) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

1 . Poziom A

129 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. R.J. J.K. K.J. A.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:1
4:3
4:1
4:1
30 19 184
2 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4
4:2
4:1
4:1
24 15 174
3 .
Image 1
Jacek Kiwinski
3:4
2:4 4:1 4:3 19 0 154
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
1:4
1:4
1:4 4:3 9 -15 129
5 .
Image 1
Adam Szeller
1:4
1:4
3:4 3:4 8 -19 124

2 . Poziom A

124 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
R.J. K.J. A.C. P.W. A.K. J.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
4:3
4:3
4:1
4:0
4:S
29 19 129
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4
4:1 4:1 4:0
4:S
28 15 124
3 .
Image 1
Adam Czyżyk
3:4
1:4
4:3
4:3
4:S
18 0 99
4 .
Image 1
Piotr Wójcik
1:4
1:4
3:4
4:0
4:S
17 0 98
5 .
Image 1
Artur Kobus
0:4
0:4 3:4 0:4
4:S
8 -15 74
6 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 62

1 . Poziom A

104 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. A.S. J.C. K.J. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:2
4:0
4:1
4:1
32 19 159
2 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:1 4:2 4:2 24 15 147
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
1:4
4:0
2:4 12 0 120
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
1:4
2:4
0:4
4:1 11 -15 104
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4
2:4 4:2 1:4 11 -19 100

Lato '20

2 . Poziom A

145 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
J.C. K.J. T.P. P.R. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Czekała
4:0
4:3
4:3
4:0
30 19 157
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4
4:0
4:3
4:2
22 15 145
3 .
Image 1
Tomasz Plata
3:4
0:4
4:0 4:3 18 0 126
4 .
Image 1
Paweł Roman
3:4
3:4
0:4
4:2
13 -15 106
5 .
Image 1
Piotr Wójcik
0:4
2:4
3:4
2:4
7 -19 96

1 . Poziom A

123 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. J.L. T.P. K.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:S
4:0 3:4 4:2 26 19 180
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
S:4
4:0 4:3 4:2 22 15 172
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
0:4 0:4 4:1 3:4 11 0 146
4 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 1:4 S:S 7 -15 127
5 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 2:4 4:3 S:S 7 -19 123

1 . Poziom A

148 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. K.J. J.C. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:1 4:3 4:2 4:1 29 19 183
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
1:4 4:1 4:0 4:0 27 15 177
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4 1:4 2:4 4:2 13 0 148
4 .
Image 1
Jacek Czekała
2:4 0:4 4:2
3:4
12 -15 132
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4 0:4 2:4
4:3
9 -19 125

1 . Poziom A

150 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. K.J. T.P. R.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2
4:3 4:2 4:0 29 19 183
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
2:4
4:0 4:1 4:0 28 15 178
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4 0:4 4:0 3:4 15 0 150
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4 1:4 0:4
4:3
9 -15 129
5 .
Image 1
Rafał Stachyra
0:4 0:4 4:3
3:4
9 -19 125

Wiosna '20

2 . Poziom A

157 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. R.S. K.K. A.C. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:1
4:2 4:2 4:1 30 19 157
2 .
Image 1
Rafał Stachyra
1:4
4:0 4:1 4:S 25 15 148
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 0:4 4:3 4:S 15 0 123
4 .
Image 1
Adam Czyżyk
2:4 1:4 3:4 4:S 13 -15 106
5 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
1:4 S:4 S:4 S:4 1 -19 90

2 . Poziom A

134 punktów
11. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
K.G. R.J. R.S. K.J. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Karol Góral
4:0 4:0 4:2
4:S
32 19 186
2 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
0:4 4:2 4:2
4:S
21 15 171
3 .
Image 1
Rafał Stachyra
0:4 2:4 4:3
4:S
15 0 150
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 2:4 3:4
4:S
14 -15 134
5 .
Image 1
Piotr Kardach
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 116

3 . Poziom A

185 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. M.W. K.K. A.J. W.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1
4:S
4:S
31 19 185
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4 4:0
4:S
4:S
23 15 173
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 0:4 4:S 4:S 15 0 150
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:4
S:4
S:4 S:S -3 -15 117
5 .
Image 1
Wojtek Ratyński
S:4
S:4
S:4 S:S -3 -19 113

Jesień '20

2 . Poziom A

148 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. P.K. K.J. A.J. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:0 4:0 4:1 34 19 188
2 .
Image 1
Piotr Kardach
1:4 4:2 4:2 4:0 24 15 174
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 2:4 2:4 4:0 13 0 148
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
0:4 2:4 4:2 2:4 11 -15 131
5 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 0:4 0:4 4:2 8 -19 124

3 . Poziom A

149 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
A.J. K.J. P.R. J.B. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Jastrzębski
4:2 4:1 4:1
4:S
30 19 157
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 4:1 4:0
4:S
26 15 149
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 1:4 4:2
4:S
16 0 124
4 .
Image 1
Joanna Bartosik
1:4 0:4 2:4
4:S
10 -15 103
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 89

2 . Poziom A

122 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. T.P. K.P. K.J. M.Z. M.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
3:4 4:1 4:0 4:2 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 4:1 4:2
4:0
26 15 149
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
1:4 4:3 4:1 4:1 4:0 25 0 133
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 1:4 1:4
4:1
4:1 14 0 122
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 2:4 1:4
1:4
4:2 12 -15 105
6 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4
0:4
0:4 1:4 2:4 3 -19 92

4 . Poziom A

160 punktów
11. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. D.D. A.K. P.M. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:2
4:1
4:0 4:0 33 19 160
2 .
Image 1
Daniel Djovtiy
2:4 4:3
S:S
4:S
12 15 135
3 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
3:4 S:S
4:S
8 0 116
4 .
Image 1
Piotr Malinowski
0:4
S:S
S:S 4:0 3 -15 96
5 .
Image 1
Wojciech Levandovski
0:4
S:4
S:4
0:4 0 -19 89

Lato '19

2 . Poziom A

102 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. M.Z. A.K. O.T. K.K. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:1 4:3
4:2
4:2
4:S
29 19 102
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 4:1 4:0 4:0
4:S
27 15 96
3 .
Image 1
Artur Kobus
3:4 1:4 4:0 4:1
4:S
22 0 76
4 .
Image 1
Ola Taranko
2:4
0:4 0:4
4:3
4:S
13 0 67
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 0:4 1:4
3:4
4:S
11 -15 50
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

3 . Poziom A

79 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. K.K. J.M. K.S. A.D. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1 4:0 4:0 4:1 33 19 79
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:1 4:1 4:2 4:0 25 15 67
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 1:4 4:2 4:1 4:2 20 0 47
4 .
Image 1
Krzysztof Smyl
0:4 1:4 2:4 4:0 4:1 16 0 43
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 2:4 1:4 0:4 4:3 8 -15 20
6 .
Image 1
Mariusz Zięba
1:4 0:4 2:4 1:4 3:4 6 -19 14

4 . Poziom A

65 punktów
13. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. K.J. K.K. A.D. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
4:0
4:0
4:0
36 19 82
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4
4:1
4:0
23 15 65
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
1:4 4:0 13 0 40
4 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4
0:4
0:4 0 -15 12

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
19.12.2020 12:00 1. Dariusz Zieliński 1:4 Komentarze
17.12.2020 20:30 1. Rafał Jędruchniewicz UCSiR Hawajska 1:4 Komentarze
16.12.2020 20:00 1. Jacek Kiwinski UCSiR Hawajska 1:4
09.12.2020 18:00 1. Adam Szeller OSiR Mokotów 4:3
26.11.2020 18:00 2. Artur Kobus Kangur Klub 4:0
25.11.2020 13:59 2. Jakub Lubiejewski 4:S Komentarze
19.11.2020 17:00 2. Adam Czyżyk Kangur Klub 4:1
10.11.2020 19:00 2. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 3:4 Komentarze
10.11.2020 18:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 4:1
21.10.2020 20:00 1. Adam Szeller Kangur Klub 2:4
15.10.2020 19:00 1. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 4:1
15.10.2020 19:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 0:4 Komentarze
14.10.2020 17:00 1. Dariusz Zieliński 1:4 Komentarze
02.10.2020 19:00 2. Paweł Roman Kangur Klub 4:3 Komentarze
24.09.2020 18:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 4:2 Komentarze
10.09.2020 20:00 2. Jacek Czekała Kangur Klub 0:4 Komentarze
10.09.2020 17:00 2. Tomasz Plata Kangur Klub 4:0 Komentarze
31.08.2020 00:10 1. Tomasz Plata S:S
30.08.2020 17:00 1. Kamil Ślusarczyk Kangur Klub 2:4
14.08.2020 17:00 1. Jakub Lubiejewski UCSiR Hawajska 4:3
13.08.2020 17:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 2:4
05.08.2020 18:00 1. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 4:2
29.07.2020 19:00 1. Kamil Ślusarczyk Kangur Klub 1:4
29.07.2020 17:00 1. Adam Szeller Kangur Klub 3:4
29.07.2020 17:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 2:4
12.07.2020 17:00 1. Kamil Ślusarczyk Kangur Klub 0:4
12.07.2020 17:00 1. Rafał Stachyra Kangur Klub 3:4
08.07.2020 17:00 1. Tomasz Plata Kangur Klub 4:0
28.06.2020 16:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 3:4
18.06.2020 18:00 2. Patryk Zakrzewski Kangur Klub 4:1
05.06.2020 18:30 2. Rafał Stachyra 4:1 Komentarze
05.06.2020 17:00 2. Krzysztof Klimczuk 4:2
05.06.2020 17:00 2. Adam Czyżyk 4:2
24.05.2020 18:55 2. Piotr Kardach 4:S Komentarze
19.05.2020 19:00 2. Karol Góral 2:4
11.03.2020 20:00 2. Rafał Stachyra 3:4
10.03.2020 18:07 2. Rafał Jędruchniewicz 2:4
01.03.2020 18:24 3. Wojtek Ratyński 4:S Komentarze
01.03.2020 18:23 3. Artur Jastrzębski 4:S Komentarze
12.02.2020 17:00 3. Krzysztof Klimczuk OSiR "Solec" 4:1
12.02.2020 17:00 3. Michał Wadyński OSiR "Solec" 4:0
23.01.2020 17:00 2. Tomasz Plata FOREST Fitness & Siłownia 4:0
22.01.2020 21:00 2. Artur Jastrzębski UCSiR Hawajska 2:4
21.01.2020 17:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 2:4
16.01.2020 21:00 2. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 0:4
13.12.2019 08:11 3. Michał Zawodnik 4:S Komentarze
10.12.2019 19:00 3. Piotr Radaszkiewicz OSiR "Solec" 4:1
10.12.2019 18:00 3. Joanna Bartosik OSiR "Solec" 4:0
10.12.2019 18:00 3. Artur Jastrzębski OSiR "Solec" 2:4
20.11.2019 19:00 2. Kamil Ślusarczyk OSiR "Solec" 0:4
20.11.2019 19:00 2. Magdalena Ciurzyńska OSiR "Solec" 4:1
12.11.2019 20:00 2. Kuba Płoskonka UCSiR Hawajska 1:4
12.11.2019 20:00 2. Tomasz Plata FOREST Fitness & Siłownia 1:4
12.11.2019 17:00 2. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 4:1 Komentarze
30.10.2019 19:00 4. Artur Kobus OSiR "Solec" 4:1 Komentarze
22.10.2019 19:00 4. Daniel Djovtiy OSiR "Solec" 4:2
08.10.2019 18:30 4. Piotr Malinowski OSiR "Solec" 4:0
08.10.2019 17:00 4. Wojciech Levandovski OSiR "Solec" 4:0
12.09.2019 20:00 2. Artur Kobus OSiR "Solec" 4:3
12.09.2019 19:00 2. Ola Taranko FOREST Fitness & Siłownia 4:2 Komentarze
12.09.2019 19:00 2. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:2
11.09.2019 19:00 2. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 4:1
24.07.2019 17:00 3. Mariusz Zięba OSiR "Solec" 4:1
08.07.2019 18:00 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
08.07.2019 17:00 3. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:0
08.07.2019 17:00 3. Krzysztof Smyl FOREST Fitness & Siłownia 4:0
08.07.2019 17:00 3. Agata Dorozynska FOREST Fitness & Siłownia 4:0
13.06.2019 17:00 4. Agata Dorozynska OSiR "Solec" 4:0 Komentarze
12.06.2019 18:00 4. Piotr Wiśniewski OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
12.06.2019 17:00 4. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 4:1
2. Patryk Zakrzewski 4:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem