ładowanie…
Kamil Ślusarczyk

Kamil Ślusarczyk (35 lat)

ID: 37925

Warszawa

  • 45 mecze

    od roku 2019
  • 3/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Wygrane
  • 19:00
    Często gra o 19:00 w UCSiR Hawajska
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 45
    Mecze w lidze ( 36 / 8 / 1) 1 turniej

Progres w rankingu

Lato '20

1 . Poziom A

156 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. A.S. K.Ś. R.J. J.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:1
4:3
4:2
4:0
30 19 184
2 .
Image 1
Adam Szeller
1:4
4:2 4:0 4:1 25 15 175
3 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
3:4
2:4 4:1 4:1 21 0 156
4 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
2:4
0:4 1:4 4:3 9 -15 129
5 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
0:4
1:4 1:4 3:4 5 -19 121

1 . Poziom A

172 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. J.L. T.P. K.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:S
4:0 3:4 4:2 26 19 180
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
S:4
4:0 4:3 4:2 22 15 172
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
0:4 0:4 4:1 3:4 11 0 146
4 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 1:4 S:S 7 -15 127
5 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 2:4 4:3 S:S 7 -19 123

1 . Poziom A

177 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. K.J. J.C. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:1 4:3 4:2 4:1 29 19 183
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
1:4 4:1 4:0 4:0 27 15 177
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4 1:4 2:4 4:2 13 0 148
4 .
Image 1
Jacek Czekała
2:4 0:4 4:2
3:4
12 -15 132
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4 0:4 2:4
4:3
9 -19 125

1 . Poziom A

178 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. K.J. T.P. R.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2
4:3 4:2 4:0 29 19 183
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
2:4
4:0 4:1 4:0 28 15 178
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4 0:4 4:0 3:4 15 0 150
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4 1:4 0:4
4:3
9 -15 129
5 .
Image 1
Rafał Stachyra
0:4 0:4 4:3
3:4
9 -19 125

Wiosna '20

1 . Poziom A

187 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. A.S. T.P. J.C. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:1 4:0 4:1 33 19 187
2 .
Image 1
Adam Szeller
1:4 4:2 4:1 3:4 19 15 169
3 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 2:4 4:3 4:3 15 0 150
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 1:4 3:4 4:0 13 -15 133
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4 4:3 3:4 0:4 10 -19 126

1 . Poziom A

214 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. A.S. J.C. R.S. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:0 4:0
4:S
33 19 214
2 .
Image 1
Adam Szeller
1:4 4:1 4:0 4:0 27 15 204
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 1:4
4:2
4:1
16 0 178
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 0:4
2:4
4:3
8 -15 155
5 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
S:4
0:4
1:4
3:4
4 -19 147

1 . Poziom A

239 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. A.S. P.Z. J.C. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:2 4:2 4:1 4:0 31 19 239
2 .
Image 1
Adam Szeller
2:4 4:3 4:1 4:0 25 15 229
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
2:4 3:4
4:3
3:4 14 0 203
4 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 1:4
3:4
4:2
12 -15 186
5 .
Image 1
Piotr Kardach
0:4 0:4 4:3
2:4
8 -19 178

Jesień '20

2 . Poziom A

188 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. P.K. K.J. A.J. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:0 4:0 4:1 34 19 188
2 .
Image 1
Piotr Kardach
1:4 4:2 4:2 4:0 24 15 174
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 2:4 2:4 4:0 13 0 148
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
0:4 2:4 4:2 2:4 11 -15 131
5 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 0:4 0:4 4:2 8 -19 124

1 . Poziom A

152 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
A.B. J.C. A.S. T.P. K.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arkadiusz Babik
4:0
4:2 4:2 4:0 32 19 213
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
4:3
4:1
4:2
21 15 198
3 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
3:4
4:1 3:4 16 0 178
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4
1:4
1:4 4:1 12 -15 159
5 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
0:4
2:4
4:3 1:4 9 -19 152

2 . Poziom A

155 punktów
3. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. T.P. K.P. K.J. M.Z. M.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
3:4 4:1 4:0 4:2 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 4:1 4:2
4:0
26 15 149
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
1:4 4:3 4:1 4:1 4:0 25 0 133
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4 1:4 1:4
4:1
4:1 14 0 122
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 2:4 1:4
1:4
4:2 12 -15 105
6 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4
0:4
0:4 1:4 2:4 3 -19 92

5 . Poziom A

131 punktów
16. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. P.R. J.B. K.K. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:0 4:2 4:1 4:S 31 19 131
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
0:4 4:2 4:0 4:S 23 15 119
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
2:4 2:4 4:2 4:S 18 0 99
4 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
1:4 0:4 2:4 4:S 10 -15 76
5 .
Image 1
Sławomir Woźniak
S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 62

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
27.09.2020 19:00 1. Jakub Lubiejewski UCSiR Hawajska 4:1
18.09.2020 18:30 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 2:4
05.09.2020 17:00 1. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 4:1
05.09.2020 15:00 1. Dariusz Zieliński 3:4 Komentarze
30.08.2020 17:00 1. Jakub Lubiejewski OSiR "Solec" 4:0
30.08.2020 17:00 1. Krzysztof Jadach Kangur Klub 4:2
30.08.2020 11:40 1. Adam Szeller S:4 Komentarze
24.08.2020 20:00 1. Tomasz Plata UCSiR Hawajska 4:3
05.08.2020 20:00 1. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 4:0
29.07.2020 21:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 4:0
29.07.2020 19:00 1. Adam Szeller Kangur Klub 1:4
29.07.2020 19:00 1. Krzysztof Jadach Kangur Klub 4:1
13.07.2020 20:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 2:4 Komentarze
12.07.2020 17:00 1. Krzysztof Jadach Kangur Klub 4:0
06.07.2020 19:00 1. Tomasz Plata OSiR "Solec" 4:1
25.06.2020 19:00 1. Rafał Stachyra Kangur Klub 4:0
21.06.2020 19:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 4:1
17.06.2020 20:00 1. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 4:1
16.06.2020 19:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 4:0
16.06.2020 17:00 1. Tomasz Plata Kangur Klub 4:1
03.06.2020 17:00 1. Adam Szeller FOREST Fitness & Siłownia 4:1
03.06.2020 16:34 1. Patryk Zakrzewski 4:S Komentarze
25.05.2020 19:00 1. Jacek Czekała 4:0
25.05.2020 19:00 1. Robert Szumski 4:0
01.03.2020 13:00 1. Patryk Zakrzewski UCSiR Hawajska 4:2
01.03.2020 12:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:0
16.02.2020 18:00 1. Jacek Czekała 4:1
05.02.2020 20:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 4:2
22.01.2020 21:00 2. Artur Jastrzębski FOREST Fitness & Siłownia 4:0
22.01.2020 21:00 2. Tomasz Plata UCSiR Hawajska 4:1
19.01.2020 12:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:1
16.01.2020 21:00 2. Krzysztof Jadach UCSiR Hawajska 4:0
13.12.2019 20:00 1. Jacek Czekała 2:4 Komentarze
04.12.2019 20:00 1. Adam Szeller OSiR Mokotów 4:3
04.12.2019 19:00 1. Tomasz Plata OSiR Mokotów 1:4
04.12.2019 19:00 1. Arkadiusz Babik OSiR Mokotów 0:4
21.11.2019 20:00 2. Kuba Płoskonka UCSiR Hawajska 4:1
20.11.2019 19:00 2. Krzysztof Jadach OSiR "Solec" 4:0
17.11.2019 19:00 2. Tomasz Plata FOREST Fitness & Siłownia 3:4
13.11.2019 17:00 2. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 4:2
12.11.2019 20:00 2. Magdalena Ciurzyńska FOREST Fitness & Siłownia 4:0
04.11.2019 00:10 5. Sławomir Woźniak 4:S
28.10.2019 20:00 5. Joanna Bartosik OSiR "Solec" 4:2
21.10.2019 19:00 5. Krzysztof Klimczuk OSiR "Solec" 4:1
20.10.2019 17:00 5. Piotr Radaszkiewicz UCSiR Hawajska 4:0

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem