ładowanie…
Image 1

Joanna Sahel (30 lat)

ID: 41868

Warszawa

  • 31 mecze

    od roku 2020
  • 5/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Kangur Klub
  • 20 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 31
    Mecze w lidze ( 13 / 18 / 0) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

5 . Poziom A

77 punktów
16. miejsce (1. miejsce u kobiet)
J.S. W.L. M.M. O.T. S.W. B.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Joanna Sahel
4:1
4:3
4:0
4:2
4:0 31 19 77
2 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
4:1
4:1
4:0
4:1 27 15 69
3 .
Image 1
Michał Mróz
3:4
1:4
4:2
4:0
4:0 23 0 50
4 .
Image 1
Ola Taranko
0:4
1:4
2:4
4:S
4:0 15 0 42
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
2:4
0:4
0:4
S:4
4:0 9 -15 21
6 .
Image 1
Bartosz Świątnicki
0:4 1:4 0:4 0:4 0:4 1 -19 9

4 . Poziom A

27 punktów
23. miejsce (1. miejsce u kobiet)
E.K. J.M. S.W. M.M. J.S. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Emil Kowalczyk
4:0 4:0 4:1
2:4
4:1 29 19 75
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
3:4
4:1 4:1 4:2 21 15 63
3 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4
4:3
3:4
4:1 4:2 19 0 46
4 .
Image 1
Michał Mróz
1:4 1:4
4:3
4:2
4:2 18 0 45
5 .
Image 1
Joanna Sahel
4:2
1:4 1:4
2:4
4:1
15 -15 27
6 .
Image 1
Ola Taranko
1:4 2:4 2:4 2:4
1:4
6 -19 14

3 . Poziom A

49 punktów
17. miejsce (1. miejsce u kobiet)
P.W. A.C. A.K. W.L. J.S. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:2
4:1
4:1
4:0
4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
2:4
4:2
4:1
4:3
4:0
26 15 95
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4
2:4 4:0 4:2 4:1 22 0 76
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
1:4
0:4 4:0 4:2 14 0 68
5 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4
3:4 2:4 0:4
4:2
10 -15 49
6 .
Image 1
Szymon Wardaszko
1:4
0:4
1:4 2:4
2:4
5 -19 40

Lato '20

5 . Poziom A

59 punktów
20. miejsce (1. miejsce u kobiet)
S.W. J.S. J.M. A.R. T.T. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Szymon Wardaszko
4:0 1:4
4:S
4:3 4:S 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 3:4 3:4
4:0
4:3 17 15 59
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:1 4:3 S:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Arek Radomski
S:4
4:3 S:S S:S 4:S 6 0 33
5 .
Image 1
Tomek Tereba
3:4
0:4
S:S S:S 4:S 3 -15 15
6 .
Image 1
Dawid C
S:4 3:4 S:4 S:4 S:4 2 -19 10

5 . Poziom A

57 punktów
20. miejsce (1. miejsce u kobiet)
A.K. J.S. J.M. A.R. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
4:0 4:1 4:3 1:4 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 1:4
4:2
4:2
15 15 57
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 4:1 3:4 S:S 9 0 36
4 .
Image 1
Arek Radomski
3:4
2:4
4:3 S:S 8 -15 20
5 .
Image 1
Dawid C
4:1
2:4
S:S S:S 4 -19 12

5 . Poziom A

41 punktów
22. miejsce (1. miejsce u kobiet)
S.W. W.L. J.S. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Szymon Wardaszko
4:3 4:2 4:1 28 19 74
2 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
3:4 4:0 4:S 25 15 67
3 .
Image 1
Joanna Sahel
2:4 0:4 4:1 14 0 41
4 .
Image 1
Dawid C
1:4 S:4 1:4 2 -15 14

5 . Poziom A

9 punktów
25. miejsce (1. miejsce u kobiet)
D.Z. P.R. A.K. W.L. J.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:1
4:0
4:0
4:0
35 19 81
2 .
Image 1
Paweł Roman
1:4
4:0 4:0
4:0
28 15 70
3 .
Image 1
Alexey Kotikov
0:4 0:4
4:0
4:1
17 0 44
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
0:4
0:4
0:4
4:0 9 -15 21
5 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4
0:4
1:4
0:4 1 -19 9

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
16.12.2020 16:00 5. Wojciech Lipiński OSIR "Saska" 4:1 Komentarze
14.12.2020 18:00 5. Michał Mróz OSIR "Saska" 4:3 Komentarze
11.12.2020 18:00 5. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:2 Komentarze
06.12.2020 20:55 5. Bartosz Świątnicki 4:0
02.12.2020 19:30 5. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:0 Komentarze
09.11.2020 19:00 4. Emil Kowalczyk UCSiR Hawajska 4:2 Komentarze
09.11.2020 18:00 4. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:1 Komentarze
06.11.2020 15:30 4. Michał Mróz OSiR "Solec" 2:4 Komentarze
05.11.2020 17:00 4. Szymon Wardaszko OSiR "Solec" 1:4
04.11.2020 14:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 1:4
29.10.2020 15:00 3. Wojciech Lipiński OSiR "Solec" 0:4
27.10.2020 21:00 3. Adam Czyżyk Kangur Klub 3:4
27.10.2020 19:00 3. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 2:4
16.10.2020 18:00 3. Piotr Wójcik Kangur Klub 0:4 Komentarze
16.10.2020 17:00 3. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:2 Komentarze
22.09.2020 21:00 5. Tomek Tereba OSIR "Saska" 4:0 Komentarze
14.09.2020 17:00 5. Arek Radomski Kangur Klub 3:4
11.09.2020 12:00 5. Dawid C OSiR "Solec" 4:3
03.09.2020 17:00 5. Jacek Michalczyk Kangur Klub 3:4
03.09.2020 15:00 5. Szymon Wardaszko Kangur Klub 0:4
31.08.2020 00:10 5. Arek Radomski 4:2 Komentarze
27.08.2020 21:00 5. Artur Kobus 0:4
27.08.2020 21:00 5. Dawid C 4:2 Komentarze
18.08.2020 19:00 5. Jacek Michalczyk 1:4
09.08.2020 11:00 5. Wojtek Lipiński Jr. OSiR "Solec" 0:4
29.07.2020 15:00 5. Szymon Wardaszko Kangur Klub 2:4
29.07.2020 15:00 5. Dawid C 4:1
01.07.2020 10:14 5. Dariusz Zieliński 0:4 Komentarze
30.06.2020 17:00 5. Wojtek Lipiński Jr. Kangur Klub 0:4
29.06.2020 21:00 5. Paweł Roman OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
26.06.2020 10:00 5. Alexey Kotikov 1:4 Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem