ładowanie…
Jacek Michalczyk

Jacek Michalczyk (41 lat)

ID: 33460

Warszawa

  • 114 mecze

    od roku 2019
  • 1/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Przegrane
  • 13 /20
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 114
    Mecze w lidze ( 52 / 46 / 16) 0 turnieje
  • 53%
    Ratio wygranych

Progres w rankingu

Jesień 2022

3 . Poziom A

42 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
M.S. J.M. W.L. A.K. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Marcin Sikora
0 19 46
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0 15 42
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0 0 27
4 .
Image 1
Artur Krawczyński
0 -15 12
5 .
Image 1
Michał Lisiecki
0 -19 8

3 . Poziom A

26 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
D.T. A.K. J.M. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dawid Tański
4:0 4:2
4:S
31 19 77
2 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:0 4:S 21 15 63
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
2:4 0:4 S:S -1 0 26
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
S:4
S:4 S:S -4 -15 8

2 . Poziom A

66 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
J.C. K.R. M.M. J.M. M.Z. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Czekała
4:1 4:0
4:0
4:0 4:S 34 19 107
2 .
Image 1
Kostek Retivov
1:4 4:0 4:0 4:0 4:S 28 15 97
3 .
Image 1
Michał Mróz
0:4 0:4
4:1
4:S
4:S 18 0 72
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
0:4
1:4
4:S
4:S 12 0 66
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 0:4
S:4
S:4
4:S 6 -15 45
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
S:4 S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 35

Lato '21

3 . Poziom A

72 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
M.M. J.M. J.S. M.S. M.Z. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Mróz
4:3
4:0
4:1
4:0 4:S 31 19 77
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
3:4
4:0 4:0 4:0 4:S 30 15 72
3 .
Image 1
Júrij {f0rza} Schwander
0:4 0:4
4:3
4:0
4:S 18 0 45
4 .
Image 1
Marcin Sikora
1:4
0:4
3:4
4:0
4:3
15 0 42
5 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:4 0:4
0:4
0:4
4:S 6 -15 18
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
S:4 S:4 S:4
3:4
S:4 2 -19 10

3 . Poziom A

22 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
K.R. A.K. A.C. J.M. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kostek Retivov
4:1
4:2
4:2
4:1
30 19 76
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4
4:1 4:0 4:1 26 15 68
3 .
Image 1
Adam Czyżyk
2:4
1:4
4:1
4:2
18 0 45
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
2:4
0:4
1:4
4:2 10 -15 22
5 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
1:4
2:4
2:4 6 -19 14

Jesień '21

4 . Poziom A

68 punktów
20. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. K.K. J.L. J.M. M.W. N.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:S 1:4 4:3 4:S
4:S
22 19 95
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
S:4
S:S
4:1
4:S
4:S
15 15 84
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:1
S:S
4:0
S:S
4:S
14 0 68
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
3:4 1:4 0:4 4:S
4:S
14 0 68
5 .
Image 1
Michał Wadyński
S:4
S:4
S:S
S:4
4:S
3 -15 42
6 .
Image 1
Natalia Peta
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

4 . Poziom A

63 punktów
17. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
E.K. J.M. S.W. M.M. J.S. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Emil Kowalczyk
4:0 4:0 4:1
2:4
4:1 29 19 75
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
3:4
4:1 4:1 4:2 21 15 63
3 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4
4:3
3:4
4:1 4:2 19 0 46
4 .
Image 1
Michał Mróz
1:4 1:4
4:3
4:2
4:2 18 0 45
5 .
Image 1
Joanna Sahel
4:2
1:4 1:4
2:4
4:1
15 -15 27
6 .
Image 1
Ola Taranko
1:4 2:4 2:4 2:4
1:4
6 -19 14

4 . Poziom A

46 punktów
18. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. J.K. J.M. M.M. O.T. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
4:0 4:1 4:0
4:S
4:S 32 19 78
2 .
Image 1
Jarosław Król
0:4 4:2
4:3
4:S
4:S 22 15 64
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 4:2
4:S
4:S 19 0 46
4 .
Image 1
Michał Mróz
0:4
3:4
2:4
4:1
4:S 16 0 43
5 .
Image 1
Ola Taranko
S:4
S:4
S:4
1:4
4:S 6 -15 18
6 .
Image 1
Mateusz Mularczyk
S:4 S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 8

Lato '20

5 . Poziom A

39 punktów
21. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
S.W. J.S. J.M. A.R. T.T. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Szymon Wardaszko
4:0 1:4
4:S
4:3 4:S 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 3:4 3:4
4:0
4:3 17 15 59
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:1 4:3 S:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Arek Radomski
S:4
4:3 S:S S:S 4:S 6 0 33
5 .
Image 1
Tomek Tereba
3:4
0:4
S:S S:S 4:S 3 -15 15
6 .
Image 1
Dawid C
S:4 3:4 S:4 S:4 S:4 2 -19 10

5 . Poziom A

36 punktów
23. miejsce (22. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. J.S. J.M. A.R. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
4:0 4:1 4:3 1:4 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 1:4
4:2
4:2
15 15 57
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 4:1 3:4 S:S 9 0 36
4 .
Image 1
Arek Radomski
3:4
2:4
4:3 S:S 8 -15 20
5 .
Image 1
Dawid C
4:1
2:4
S:S S:S 4 -19 12

3 . Poziom A

64 punktów
20. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
M.Z. M.W. K.K. P.R. J.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Zawodnik
4:1 4:3 4:1 4:S 29 19 129
2 .
Image 1
Michał Wadyński
1:4 4:2 4:2 4:2 22 15 118
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
3:4 2:4 4:2 4:S 19 0 100
4 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 2:4 2:4 4:S 12 -15 78
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
S:4 2:4 S:4 S:4 2 -19 64

4 . Poziom A

100 punktów
11. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. M.Z. A.K. A.K. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 3:4 4:0 4:0 27 19 100
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4 4:1 4:3 4:0 26 15 95
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3 1:4 4:0 4:0 25 0 79
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 3:4 0:4 4:1 11 -15 50
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 1:4 1 -19 36

Wiosna '20

4 . Poziom A

53 punktów
21. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
W.L. P.R. A.F. J.M. A.J. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Wojciech Lipiński
1:4
4:0
4:1 4:S 4:S 26 19 99
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:1 S:S 4:2 4:S 4:S 22 15 91
3 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:4
S:S 4:S 4:S 4:S 16 0 70
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 S:4 S:S S:S -1 0 53
5 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:4 S:4 S:4 S:S S:S -4 -15 35
6 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4 S:4 S:4 S:S S:S -4 -19 31

5 . Poziom A

62 punktów
21. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.T. J.M. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:1
4:0 4:S 4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Turek
1:4
4:3
S:4
4:0 16 15 85
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 3:4 S:S 4:1 8 0 62
4 .
Image 1
Artur Kobus
S:4
4:S
S:S S:S 1 -15 40
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 0:4 1:4 S:S -1 -19 34

6 . Poziom A

90 punktów
24. miejsce (24. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. J.M. M.Z. M.S. M.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:0
4:0
4:0
4:S 34 19 107
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
4:2 4:S 4:S 21 15 90
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4
2:4 4:1 4:S 17 0 71
4 .
Image 1
Michael Sedhom
0:4
S:4 1:4 4:S 8 -15 47
5 .
Image 1
Marlena Gerstenkorn
S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 35

Jesień '20

5 . Poziom A

52 punktów
26. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. M.C. O.T. J.M. A.F. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
4:0 4:2 4:1 4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4
4:1
4:0 4:0 26 15 95
3 .
Image 1
Ola Taranko
2:4
1:4
4:3
4:1 17 0 71
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 0:4
3:4
4:0
13 -15 52
5 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
1:4 0:4 1:4
0:4
2 -19 37

5 . Poziom A

74 punktów
22. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. K.K. J.M. A.C. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
2:4 4:0
4:S
4:S
25 19 98
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
4:2 3:4 4:S
4:S
24 15 93
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 4:3 4:S
4:S
20 0 74
4 .
Image 1
AJ Czopek
S:4
S:4 S:4 S:S -3 -15 36
5 .
Image 1
Piotr Kościelny
S:4
S:4
S:4
S:S -3 -19 32

4 . Poziom A

71 punktów
21. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
A.J. M.W. M.L. J.M. K.K. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Jastrzębski
4:0
S:4
4:1 4:2 4:S 25 19 98
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
4:3 4:2 4:1
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Michał Lisiecki
4:S
3:4 4:2 2:4
4:S
22 0 76
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 2:4 4:2 4:S 17 0 71
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 1:4 4:2 2:4 4:S 17 -15 56
6 .
Image 1
Daniel Gortat
S:4
S:4
S:4
S:4 S:4 0 -19 35

6 . Poziom A

75 punktów
28. miejsce (25. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. J.M. M.L. O.T. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Marcin Komendarek
4:0
4:1
4:S
4:0
4:0
33 19 106
2 .
Image 1
Michał Wadyński
0:4
4:1
4:2
4:0 4:1 25 15 94
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4
1:4
4:2
4:2 4:0 21 0 75
4 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4
2:4
2:4
4:0
4:2 17 0 71
5 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 0:4 2:4
0:4
4:1 8 -15 47
6 .
Image 1
Marcin Makol
0:4
1:4 0:4 2:4 1:4 4 -19 39

Lato '19

3 . Poziom A

68 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. A.R. M.Z. T.P. A.D. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 4:0 S:S
4:S
4:S
22 19 68
2 .
Image 1
Arek Radomski
3:4 4:0 S:S
4:S
4:S
19 15 61
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 S:S
4:S
4:S
10 0 37
4 .
Image 1
Tomasz Piętowski
S:S S:S S:S
4:S
4:S
6 0 33
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -15 10
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -19 6

2 . Poziom A

41 punktów
13. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
P.K. M.Z. K.K. A.K. J.M. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Kardach
4:3
4:0 4:0 4:0 4:S 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4
4:0
4:1
4:1
3:4 23 15 92
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
0:4
4:1 4:1 4:0 19 0 73
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4
1:4
1:4 4:2 S:S 6 0 60
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
1:4
1:4 2:4 S:S 2 -15 41
6 .
Image 1
Arek Radomski
S:4 4:3 0:4 S:S S:S 1 -19 36

3 . Poziom A

47 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. K.K. J.M. K.S. A.D. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1 4:0 4:0 4:1 33 19 79
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:1 4:1 4:2 4:0 25 15 67
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 1:4 4:2 4:1 4:2 20 0 47
4 .
Image 1
Krzysztof Smyl
0:4 1:4 2:4 4:0 4:1 16 0 43
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 2:4 1:4 0:4 4:3 8 -15 20
6 .
Image 1
Mariusz Zięba
1:4 0:4 2:4 1:4 3:4 6 -19 14

3 . Poziom A

62 punktów
14. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
O.T. A.K. J.M. B.S. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Ola Taranko
1:4 2:4 4:0 4:0 21 19 94
2 .
Image 1
Artur Kobus
4:1 2:4 4:0 S:S 16 15 85
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:2 4:2 S:S S:S 8 0 62
4 .
Image 1
Bartłomiej Sobczak
0:4 0:4 S:S S:S -6 -15 33
5 .
Image 1
Katsiaryna Pazharytskaya
0:4 S:S S:S S:S -9 -19 26

Wiosna '19

4 . Poziom A

61 punktów
14. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. M.Z. A.D. E.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 4:1 S:S 15 19 61
2 .
Image 1
Mariusz Zięba
3:4 S:S S:S -4 15 38
3 .
Image 1
Agata Dorozynska
1:4 S:S S:S -7 0 20
4 .
Image 1
Ewa Gajewska
S:S S:S S:S -12 -15 0

3 . Poziom A

48 punktów
16. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. A.K. J.B. J.M. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
4:1
3:4
4:1
4:0 28 19 101
2 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
4:1 4:0 4:0 27 15 96
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
4:3
1:4 4:2 4:1 22 0 76
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4
0:4 2:4 4:3 9 -15 48
5 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 1:4 3:4 4 -19 39

3 . Poziom A

49 punktów
11. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
P.Z. A.K. J.M. J.P. A.D. E.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
4:0 4:0 4:0 4:0 4:0 35 19 81
2 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:1 4:0 4:0 4:1 26 15 68
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 1:4 4:0 4:0 4:0 22 0 49
4 .
Image 1
Joanna Parda
0:4 0:4 0:4 4:1 4:0 13 0 40
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 0:4 1:4 4:1 7 -15 19
6 .
Image 1
Ewa Gajewska
0:4 1:4 0:4 0:4 1:4 2 -19 10

6 . Poziom A

92 punktów
29. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
A.E. J.M. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Agnieszka Eureka
4:1 4:0 4:S 36 19 109
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 4:1 4:S 23 15 92
3 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 1:4 S:S -3 0 51
4 .
Image 1
Marcin Zając
S:4 S:4 S:S -7 -15 32

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
29.11.2021 00:10 3. Wojciech Lipiński S:S
22.11.2021 17:00 3. Artur Kobus OSiR "Solec" 0:4
17.11.2021 19:00 3. Dawid Tański OSiR "Solec" 2:4
01.11.2021 00:10 2. Patryk Zakrzewski 4:S
29.10.2021 14:00 2. Jacek Czekała Kangur Klub 0:4 Komentarze
25.10.2021 19:30 2. Michał Mróz OSiR "Solec" 1:4 Komentarze
16.10.2021 20:37 2. Michał Zawodnik 4:S Komentarze
13.10.2021 17:00 2. Kostek Retivov OSiR "Solec" 0:4
04.10.2021 00:10 3. Wojciech Lipiński 4:S
03.10.2021 12:00 3. Marcin Sikora OSiR "Solec" 4:0
29.09.2021 19:00 3. Michał Mróz OSiR "Solec" 3:4 Komentarze
16.09.2021 17:00 3. Marcin Ziomko UCSiR Hawajska 4:0
15.09.2021 19:00 3. Júrij {f0rza} Schwander OSiR "Solec" 4:0
31.08.2021 19:00 3. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 0:4
18.08.2021 19:00 3. Adam Czyżyk OSiR "Solec" 1:4 Komentarze
18.08.2021 18:00 3. Wojciech Lipiński OSiR "Solec" 4:2
05.08.2021 19:00 3. Kostek Retivov OSiR "Solec" 2:4 Komentarze
04.01.2021 00:10 4. Michał Wadyński 4:S
17.12.2020 17:00 4. Krzysztof Klimczuk Kangur Klub 1:4
09.12.2020 17:00 4. Jakub Lubiejewski OSiR "Solec" 0:4
09.12.2020 17:00 4. Piotr Radaszkiewicz OSiR "Solec" 3:4
06.12.2020 01:01 4. Natalia Peta 4:S Komentarze
25.11.2020 15:00 4. Emil Kowalczyk OSiR "Solec" 0:4
24.11.2020 19:00 4. Michał Mróz OSiR "Solec" 4:1
19.11.2020 18:00 4. Ola Taranko Kangur Klub 4:2
11.11.2020 19:00 4. Szymon Wardaszko Kangur Klub 3:4 Komentarze
04.11.2020 14:00 4. Joanna Sahel