Image 1

Jacek Czekała (58 lat)

ID: 33130

Warszawa

  • 34 mecze

    od roku 2019
  • 4/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Wygrane
  • 19:00
    Często gra o 19:00 w UCSiR Hawajska
  • 1 /59
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 34
    Mecze w lidze ( 19 / 15 / 0) 4 turnieje

Progres w rankingu

Lato '19

1 . Poziom A

113 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. J.C. R.S. T.P. K.P. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:1 4:1 4:0 4:2 25 19 125
2 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4
4:3
4:3
4:1
17 15 113
3 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
3:4
4:1
9 0 90
4 .
Image 1
Tomasz Plata
3:4
1:4
4:2 9 0 90
5 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4
1:4
2:4 3 -15 69
6 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4 2 -19 64

1 . Poziom A

96 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. T.P. K.P. J.C. R.S. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4 4:3 4:2 3:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
2:4 3:4
3:4
4:1
4:3
17 0 98
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 2:4
4:3
1:4
4:0
15 0 96
5 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
1:4
4:1
3:4 14 -15 80
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4
3:4
0:4
4:3 7 -19 69

1 . Poziom A

122 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. J.C. P.Z. R.S. P.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:2 4:0 4:2 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Jacek Czekała
4:2
2:4
4:1
4:1
4:1
26 15 122
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
2:4 4:2 4:2 1:4 4:0 22 0 103
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4
1:4
2:4 4:2
4:1
15 0 96
5 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
1:4
4:1 2:4 2:4 13 -15 79
6 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
1:4
0:4
1:4
4:2 8 -19 70

1 . Poziom A

127 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. P.Z. J.C. R.S. J.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4 4:1 4:0 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
4:2 4:3 3:4 4:0 25 15 148
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 3:4
4:3
4:0
19 0 127
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
3:4
4:0 18 -15 111
5 .
Image 1
Janusz Kulczycki
0:4 0:4
0:4
0:4 0 -19 89

Wiosna '19

2 . Poziom A

114 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
Ł.W. J.C. A.R. M.Z. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Łukasz Włoch
4:0 4:0 4:0 4:2 34 19 134
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 4:2 3:4
4:1
18 15 114
3 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 2:4 4:3 4:0 17 0 98
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:3 3:4
4:1
17 -15 83
5 .
Image 1
Artur Kobus
2:4
1:4
0:4
1:4
4 -19 66

2 . Poziom A

104 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
P.Z. P.K. J.C. R.S. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
2:4
4:0 4:1 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Piotr Kardach
4:2
2:4
4:1
4:0 26 15 122
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
4:2
4:2
4:0
23 0 104
4 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
1:4
2:4
4:2
11 -15 77
5 .
Image 1
Mikołaj Wiśniewski
0:4 0:4
0:4
2:4
2 -19 64

1 . Poziom A

75 punktów
7. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
K.S. Ł.W. K.R. J.C. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krystian Spilaszek
4:1
4:0
4:0
4:0
35 19 135
2 .
Image 1
Łukasz Włoch
1:4 4:3 4:0
4:0
25 15 121
3 .
Image 1
Krzysztof Rzetecki
0:4
3:4 4:1 4:0 20 0 101
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
0:4 1:4
4:1
9 -15 75
5 .
Image 1
Arek Radomski
0:4
0:4
0:4
1:4
1 -19 63

2 . Poziom A

191 punktów
5. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
M.A. J.C. P.P. M.Z. P.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Mateusz Amaro Świderski
4:0
4:0
4:0
S:S 24 19 205
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
0:4
4:2
4:S
14 15 191
3 .
Image 1
Paweł Pacek
0:4
4:0
4:2 S:S 13 0 175
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
2:4
2:4 4:S 11 -15 158
5 .
Image 1
Prashanth Prerepa
S:S
S:4
S:S S:4 -6 -19 137

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
19.09.2019 19:00 1. Tomasz Plata OSiR "Solec" 4:3 Komentarze
11.09.2019 18:00 1. Robert Szumski 4:3 Komentarze
06.09.2019 18:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 1:4
05.09.2019 19:00 1. Kuba Płoskonka 4:1 Komentarze
20.08.2019 19:00 1. Kuba Płoskonka 4:3 Komentarze
10.08.2019 17:00 1. Patryk Zakrzewski 4:0 Komentarze
08.08.2019 18:30 1. Robert Szumski 1:4 Komentarze
07.08.2019 19:00 1. Adam Szeller 0:4
07.08.2019 19:00 1. Tomasz Plata 2:4
25.07.2019 18:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:1 Komentarze
17.07.2019 19:00 1. Michał Zawodnik 4:1 Komentarze
10.07.2019 19:00 1. Patryk Zakrzewski 2:4
09.07.2019 18:00 1. Robert Szumski 4:1 Komentarze
05.07.2019 18:00 1. Adam Szeller 4:2 Komentarze
17.06.2019 19:00 1. Robert Szumski 4:3 Komentarze
16.06.2019 15:00 1. Janusz Kulczycki FOREST Fitness & Siłownia 4:0 Komentarze
08.06.2019 15:00 1. Patryk Zakrzewski 3:4
07.06.2019 18:00 1. Adam Szeller UCSiR Hawajska 1:4
07.05.2019 20:30 2. Michał Zawodnik Sala IKS AWF Warszawa 3:4
07.05.2019 17:00 2. Artur Kobus FOREST Fitness & Siłownia 4:1 Komentarze
06.05.2019 20:00 2. Łukasz Włoch 0:4
06.05.2019 17:00 2. Arek Radomski Sala IKS AWF Warszawa 4:2
15.04.2019 17:30 2. Robert Szumski 4:2 Komentarze
13.04.2019 13:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:2 Komentarze
12.04.2019 18:00 2. Mikołaj Wiśniewski UCSiR Hawajska 4:0 Komentarze
07.04.2019 18:00 2. Patryk Zakrzewski 0:4
20.03.2019 18:30 1. Arek Radomski OSIR "Saska" 4:1 Komentarze
19.03.2019 17:45 1. Łukasz Włoch 0:4
17.03.2019 10:30 1. Krzysztof Rzetecki OSIR "Saska" 1:4
11.03.2019 19:00 1. Krystian Spilaszek 0:4 Komentarze
01.03.2019 10:19 2. Prashanth Prerepa 4:S Komentarze
18.02.2019 20:00 2. Michał Zawodnik 4:2 Komentarze
14.02.2019 19:00 2. Paweł Pacek OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
12.02.2019 19:00 2. Mateusz Amaro Świderski 0:4 Komentarze

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem