ładowanie…
Damian Bieniek

Damian Bieniek (36 lat)

ID: 32579

Warszawa

  • 72 mecze

    od roku 2019
  • 1/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Wygrane
  • 00:10
    Często gra o 00:10 w Zdrofit Europlex
  • 7 /10
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 72
    Mecze w lidze ( 26 / 35 / 11) 0 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

1 . Poziom A

27 punktów
8. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. P.W. M.W. P.W. D.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:2 3:2 0:3 3:0 17 11 68
3 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
0:3 2:3 3:0 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Piotr Wikło
1:3 3:0 0:3 3:1 14 -11 43
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 S:3 1:3 1 -14 27

2 . Poziom A

52 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. D.B. P.Z. P.W. R.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:1 3:0
3:S
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 52
3 .
Image 1
Piotr Zborowski
0:3 0:3 3:1 S:S 4 0 24
4 .
Image 1
Piotr Wrzaszcz
S:3
0:3 1:3 S:S -1 -11 8
5 .
Image 1
Rafał Lew
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 2

1 . Poziom A

38 punktów
6. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
M.K. M.W. P.W. D.B. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Kietliński
3:2 3:2 3:2 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Michal Waszkiewicz
2:3 3:0 3:1
3:2
20 11 71
3 .
Image 1
Piotr Wikło
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Damian Bieniek
2:3 1:3 1:3 3:2 9 -11 38
5 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3
2:3
1:3 2:3 5 -14 31

Wiosna '20

2 . Poziom A

53 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
D.K. D.B. T.B. M.W. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Daniel Kaluza
3:S 3:S 3:S
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Damian Bieniek
S:3 S:S S:S
3:S
2 11 53
3 .
Image 1
Tomek Bąk
S:3 S:S S:S
3:S
2 0 42
4 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
S:3 S:S S:S
3:S
2 -11 31
5 .
Image 1
Tadeusz Porowski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

2 . Poziom A

37 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. P.W. D.K. D.B. B.P. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0
3:S
3:1 3:S 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Piotr Wojtaś
0:3 3:S 3:S 3:S 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3 3:S 3:S 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 0 37
5 .
Image 1
Bartosz Petryński
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -4 -11 25
6 .
Image 1
Piotr Zborowski
0:3 0:3 S:3 S:S S:S -4 -14 22

2 . Poziom A

55 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
T.S. T.B. P.W. D.B. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:1
1:3
3:0 3:0 21 14 95
2 .
Image 1
Tomek Bąk
1:3
3:2
3:0
3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:1
2:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3
0:3
S:3
3:1 6 -11 55
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 0:3
2:3
1:3 3 -14 49

Jesień '20

2 . Poziom A

58 punktów
12. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. T.B. B.P. D.B. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tadeusz Porowski
3:0 3:0 3:2
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Damian Bieniek
2:3 0:3
S:3
3:0 9 -11 58
5 .
Image 1
Mariusz Michalski
S:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 46

1 . Poziom A

66 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. L.B. M.K. P.W. D.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
1:3 3:1 3:0 3:0 21 14 115
2 .
Image 1
Lars Bungert
3:1
S:3
3:1 3:0 19 11 110
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
1:3
3:S
1:3 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 1:3 3:1 3:0 14 -11 83
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

2 . Poziom A

84 punktów
5. miejsce (5. Miejsce wśród mężczyzn)
L.B. D.B. P.O. A.G. T.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Lars Bungert
3:0 3:0 3:S 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 3:0
3:2
1:3 13 11 84
3 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 72
4 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
S:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 57
5 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3 3:1
S:3
S:3
6 -14 52

2 . Poziom A

72 punktów
9. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
T.S. T.P. D.B. B.P. S.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Tadeusz Porowski
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3
3:2
3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -11 57
5 .
Image 1
Sebastian Karpiński
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 47

Lato '19

1 . Poziom A

55 punktów
8. miejsce (7. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. P.W. M.K. D.B. B.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 104
2 .
Image 1
Jacek Wituch
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 24 11 95
3 .
Image 1
Piotr Wikło
0:3 0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 78
4 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 0:3
3:0
3:0 12 0 72
5 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3
0:3
3:0 6 -11 55
6 .
Image 1
Bartosz Petryński
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

2 . Poziom A

69 punktów
5. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
A.G. D.B. M.M. O.W. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:0
3:0
3:S 3:S 26 14 80
2 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 69
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Olga Wojdak
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 35
5 .
Image 1
Marcin Lejbrant
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 26

1 . Poziom A

50 punktów
6. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. M.K. D.B. O.W. A.F. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 84
2 .
Image 1
Jacek Wituch
0:3 3:0 3:0
3:S
3:0 23 11 74
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 3:0
3:0
3:0 18 0 58
4 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3
3:0
3:2
10 0 50
5 .
Image 1
Olga Wojdak
0:3
S:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:3 0:3 0:3
2:3
S:3
2 -14 28

2 . Poziom A

60 punktów
7. miejsce (6. Miejsce wśród mężczyzn)
O.W. A.F. D.B. D.K. M.S. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Olga Wojdak
3:0
3:1
2:3
3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:3
3:1
3:0
3:0 3:1 22 11 73
3 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3
1:3
3:0 3:0
3:0
20 0 60
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
3:2
0:3
0:3 3:S 3:1 14 0 54
5 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 0:3 S:3 3:1 5 -11 34
6 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 29

Wiosna '19

1 . Poziom A

95 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
J.W. R.K. M.K. D.B. A.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Wituch
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 139
2 .
Image 1
Rafał Kopka
1:3
3:1
3:0
3:2
19 11 130
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 115
4 .
Image 1
Damian Bieniek
S:3
0:3
0:3
3:S 6 -11 95
5 .
Image 1
Antek Zakroczymski
S:3
2:3
0:3
S:3 2 -14 88

2 . Poziom A

112 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
D.B. O.W. M.W. W.K. T.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Damian Bieniek
3:0
0:3
3:S
3:2
18 14 112
2 .
Image 1
Olga Wojdak
0:3
3:1
3:0
2:3
15 11 106
3 .
Image 1
Marek Wilkirski
3:0
1:3
1:3
3:2
14 0 94
4 .
Image 1
Waldek Krukowski
S:3
0:3
3:1
3:0
13 -11 82
5 .
Image 1
Tomek Bąk
2:3
3:2
2:3
0:3
9 -14 75

4 . Poziom A

114 punktów
20. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
J.W. O.W. D.B. J.Ż. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Wituch
3:0
3:0 3:S 3:S 26 14 140
2 .
Image 1
Olga Wojdak
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 128
3 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 2:3 3:S 3:S 14 0 114
4 .
Image 1
Jędrzej Żerek
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -11 87
5 .
Image 1
Marcin Weksej
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 84

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
04.01.2021 00:10 1. Michal Waszkiewicz S:3
04.01.2021 00:10 1. Piotr Wikło 1:3
03.01.2021 11:00 1. Piotr Wojtaś Kahuna squash & badminton 0:3
02.01.2021 16:00 1. Maciej Kietliński Kahuna squash & badminton 0:3
30.11.2020 00:10 2. Rafał Lew 3:S
29.11.2020 10:00 2. Piotr Wojtaś OSiR "Solec" 1:3
18.11.2020 18:00 2. Piotr Wrzaszcz Ganador Sport 3:0
10.11.2020 18:00 2. Piotr Zborowski OSiR "Solec" 3:0
01.11.2020 11:00 1. Piotr Wojtaś Kahuna squash & badminton 3:2
31.10.2020 09:00 1. Maciej Kietliński Kahuna squash & badminton 2:3
13.10.2020 17:00 1. Piotr Wikło Zdrofit Europlex 1:3
11.10.2020 09:00 1. Michal Waszkiewicz Zdrofit Europlex 1:3
22.06.2020 00:10 2. Tomek Bąk S:S
22.06.2020 00:10 2. Maciej Wąsikowski S:S
22.06.2020 00:10 2. Daniel Kaluza S:3
04.06.2020 00:10 2. Daniel Kaluza S:3
04.06.2020 00:10 2. Piotr Zborowski S:S
04.06.2020 00:10 2. Bartosz Petryński S:S
04.06.2020 00:10 2. Piotr Wojtaś S:3
02.06.2020 18:00 2. Piotr Wikło OSiR "Solec" 1:3
29.02.2020 08:26 2. Piotr Wojtaś S:3 Komentarze
26.02.2020 21:00 2. Tomek Bąk Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
23.02.2020 12:00 2. Tomek Stachowicz OSiR "Solec" 0:3
19.02.2020 20:57 2. Aleksandra Gawlikowska 3:1
28.01.2020 10:15 2. Bartosz Petryński S:3 Komentarze
24.01.2020 16:00 2. Tadeusz Porowski Zdrofit Europlex 2:3
21.01.2020 19:30 2. Mariusz Michalski Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
08.01.2020 21:00 2. Tomek Bąk Zdrofit Europlex 0:3
05.01.2020 11:00 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
04.01.2020 10:00 1. Maciej Wąsikowski Zdrofit Europlex 0:3
20.12.2019 20:00 1. Piotr Wikło Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
11.12.2019 21:00 1. Lars Bungert Zdrofit Europlex 0:3
02.12.2019 00:10 2. Lars Bungert 0:3
24.11.2019 19:00 2. Tomek Bąk Zdrofit Europlex 1:3
23.11.2019 12:00 2. Aleksandra Gawlikowska Zdrofit Europlex 3:2 Komentarze
21.11.2019 21:00 2. Piotr Ostaszewski Zdrofit Europlex 3:0
31.10.2019 20:00 2. Sebastian Karpiński Zdrofit Europlex 3:0
29.10.2019 08:00 2. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 3:2 Komentarze
28.10.2019 19:00 2. Tadeusz Porowski Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
19.10.2019 19:00 2. Tomek Stachowicz Zdrofit Europlex 0:3
27.09.2019 21:00 1. Bartłomiej Grabowski Zdrofit Europlex 0:3
26.09.2019 21:00 1. Maciej Kietliński Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
24.09.2019 21:00 1. Bartosz Petryński Zdrofit Europlex 3:0
22.09.2019 09:00 1. Jacek Wituch Zdrofit Europlex 0:3
21.09.2019 08:00 1. Piotr Wikło OSiR "Solec" 0:3
29.08.2019 21:26 2. Marcin Lejbrant 3:S Komentarze
29.08.2019 21:24 2. Olga Wojdak 3:S Komentarze
29.08.2019 20:00 2. Mariusz Michalski OSiR "Solec" 3:1 Komentarze
22.08.2019 17:00 2. Aleksandra Gawlikowska Zdrofit Europlex 0:3
18.07.2019 17:00 1. Andrzej FlexiLiga Zdrofit Europlex 3:2 Komentarze
15.07.2019 19:00 1. Bartłomiej Grabowski Zdrofit Europlex 0:3
12.07.2019 17:00 1. Jacek Wituch Zdrofit Europlex 0:3
10.07.2019 21:00 1. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
08.07.2019 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
01.07.2019 00:10 2. Daniel Kaluza 3:0
28.06.2019 20:00 2. Magda Szymańska Zdrofit Europlex 3:0
19.06.2019 20:00 2. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 1:3
16.06.2019 13:00 2. Andrzej FlexiLiga Zdrofit Europlex 1:3 Komentarze
12.06.2019 21:00 2. Michał Widełka Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
04.05.2019 00:10 1. Antek Zakroczymski 3:S
26.04.2019 13:47 1. Jacek Wituch S:3 Komentarze
14.04.2019 16:00 1. Rafał Kopka Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
03.04.2019 19:30 1. Maciej Kietliński 0:3 Komentarze
27.03.2019 22:36 2. Waldek Krukowski 3:S Komentarze
27.03.2019 21:00 2. Marek Wilkirski Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
17.03.2019 22:45 2. Tomek Bąk Zdrofit Europlex 3:2 Komentarze
17.03.2019 22:00 2. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
04.03.2019 00:10 4. Jędrzej Żerek 3:S
04.03.2019 00:10 4. Marcin Weksej 3:S
28.02.2019 22:00 4. Jacek Wituch Zdrofit Europlex 0:3
27.02.2019 22:00 4. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 2:3
2. Tadeusz Porowski 3:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem