ładowanie…
Artur Kobus

Artur Kobus (37 lat)

ID: 33492

Warszawa

  • 113 mecze

    od roku 2019
  • 4/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Wygrane
    • Wygrane
  • 8 /20
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 113
    Mecze w lidze ( 45 / 48 / 20) 3 turnieje
  • 48%
    Ratio wygranych

Progres w rankingu

Jesień 2022

2 . Poziom A

39 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
D.T. K.R. J.C. A.K. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dawid Tański
0 19 73
2 .
Image 1
Kostek Retivov
0 15 69
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0 0 54
4 .
Image 1
Artur Kobus
0 -15 39
5 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
0 -19 35

3 . Poziom A

63 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
D.T. A.K. J.M. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dawid Tański
4:0 4:2
4:S
31 19 77
2 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:0 4:S 21 15 63
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
2:4 0:4 S:S -1 0 26
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
S:4
S:4 S:S -4 -15 8

3 . Poziom A

67 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
M.S. A.K. M.Z. J.S. D.T. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Marcin Sikora
4:1
4:S
4:1
4:S
4:S
30 19 76
2 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
4:S
4:0
4:S
4:S
25 15 67
3 .
Image 1
Marcin Ziomko
S:4
S:4
4:S 4:S 4:S 17 0 44
4 .
Image 1
Júrij {f0rza} Schwander
1:4
0:4 S:4 S:S S:S -4 0 23
5 .
Image 1
Dawid Tański
S:4
S:4
S:4 S:S S:S -5 -15 7
6 .
Image 1
Wojciech Lipiński
S:4
S:4
S:4 S:S S:S -5 -19 3

Lato '21

2 . Poziom A

44 punktów
13. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
A.C. A.K. P.Z. M.Z. A.K. D.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Czyżyk
4:2 2:4 4:1 4:0
4:0
28 19 101
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
2:4 4:1 4:1 4:0 4:2 27 15 96
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
4:2 1:4 4:1 4:S S:S 16 0 70
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 1:4 1:4 4:S S:S 6 0 60
5 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 0:4 S:4 S:4 4:3 5 -15 44
6 .
Image 1
Dawid Tański
0:4
2:4 S:S S:S 3:4 -1 -19 34

2 . Poziom A

45 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. J.C. M.Z. A.K. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:3
4:0 4:0 4:0 33 19 106
2 .
Image 1
Jacek Czekała
3:4
4:1 4:0 4:0 29 15 98
3 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 1:4 4:0 4:0 19 0 73
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 0:4 0:4 4:3 6 -15 45
5 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4 0:4 3:4 3 -19 38

Jesień '21

3 . Poziom A

73 punktów
17. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
E.K. P.S. A.K. A.K. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Emil Kowalczyk
1:4 4:1 4:2 4:0 25 19 125
2 .
Image 1
Piotr Sypuła
4:1 4:1 S:S 4:S 20 15 116
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4 1:4 4:1 4:S 17 0 98
4 .
Image 1
Artur Kobus
2:4 S:S 1:4 4:S 7 -15 73
5 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 62

2 . Poziom A

74 punktów
14. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
R.J. K.J. A.C. P.W. A.K. J.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
4:3
4:3
4:1
4:0
4:S
29 19 129
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4
4:1 4:1 4:0
4:S
28 15 124
3 .
Image 1
Adam Czyżyk
3:4
1:4
4:3
4:3
4:S
18 0 99
4 .
Image 1
Piotr Wójcik
1:4
1:4
3:4
4:0
4:S
17 0 98
5 .
Image 1
Artur Kobus
0:4
0:4 3:4 0:4
4:S
8 -15 74
6 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 62

4 . Poziom A

78 punktów
11. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. J.K. J.M. M.M. O.T. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
4:0 4:1 4:0
4:S
4:S 32 19 78
2 .
Image 1
Jarosław Król
0:4 4:2
4:3
4:S
4:S 22 15 64
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 2:4 4:2
4:S
4:S 19 0 46
4 .
Image 1
Michał Mróz
0:4
3:4
2:4
4:1
4:S 16 0 43
5 .
Image 1
Ola Taranko
S:4
S:4
S:4
1:4
4:S 6 -15 18
6 .
Image 1
Mateusz Mularczyk
S:4 S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 8

Lato '20

4 . Poziom A

32 punktów
24. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. K.K. W.L. W.L. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:2 4:3 4:0 4:S 29 19 102
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 4:1 4:1 4:S 25 15 94
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
3:4 1:4 4:S 4:S 18 0 72
4 .
Image 1
Wojtek Lipiński Jr.
0:4 1:4 S:4 S:S -2 -15 37
5 .
Image 1
Artur Kobus
S:4 S:4 S:4 S:S -3 -19 32

5 . Poziom A

70 punktów
18. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. J.S. J.M. A.R. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
4:0 4:1 4:3 1:4 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 1:4
4:2
4:2
15 15 57
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 4:1 3:4 S:S 9 0 36
4 .
Image 1
Arek Radomski
3:4
2:4
4:3 S:S 8 -15 20
5 .
Image 1
Dawid C
4:1
2:4
S:S S:S 4 -19 12

4 . Poziom A

36 punktów
23. miejsce (22. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. A.K. W.L. A.R. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Paweł Roman
4:1 4:0 4:0 4:1 34 19 107
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4 1:4 4:1 4:S 17 15 86
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 4:1 S:S 4:S 12 0 66
4 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 1:4 S:S 4:S 5 -15 44
5 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 S:4 S:4 S:4 1 -19 36

4 . Poziom A

50 punktów
21. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. M.Z. A.K. A.K. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 3:4 4:0 4:0 27 19 100
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4 4:1 4:3 4:0 26 15 95
3 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
4:3 1:4 4:0 4:0 25 0 79
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 3:4 0:4 4:1 11 -15 50
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 0:4 1:4 1 -19 36

Wiosna '20

5 . Poziom A

38 punktów
23. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
J.L. M.Z. M.Z. A.K. A.D. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:2 4:0 4:0 4:0 4:0 34 19 80
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 4:3 3:4 4:0 4:1 22 15 64
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 3:4 4:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:3 S:4 S:4 4:2 11 0 38
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 S:S 4:S 4:S 10 -15 22
6 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 1:4 S:4 2:4 S:4 3 -19 11

5 . Poziom A

40 punktów
26. miejsce (26. Miejsce wśród mężczyzn)
P.W. M.T. J.M. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wójcik
4:1
4:0 4:S 4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Turek
1:4
4:3
S:4
4:0 16 15 85
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 3:4 S:S 4:1 8 0 62
4 .
Image 1
Artur Kobus
S:4
4:S
S:S S:S 1 -15 40
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 0:4 1:4 S:S -1 -19 34

5 . Poziom A

95 punktów
23. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. M.L. M.T. A.K. M.Z. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Michał Lisiecki
0:4
4:3
4:0 4:0 4:1 25 15 121
3 .
Image 1
Michał Turek
2:4
3:4
4:1 4:0 4:0 24 0 105
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 0:4 1:4 4:1 4:0 14 0 95
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 0:4 0:4 1:4 4:2 7 -15 73
6 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 1:4 0:4 0:4 2:4 3 -19 65

Jesień '20

4 . Poziom A

76 punktów
21. miejsce (19. Miejsce wśród mężczyzn)
J.B. K.K. M.L. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Joanna Bartosik
3:4
4:S
4:1 4:2 25 19 125
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
4:3
2:4 4:0 4:3 23 15 119
3 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:4
4:2 4:3 4:2 20 0 101
4 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 0:4 3:4 4:3 10 -15 76
5 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 3:4 2:4 3:4 10 -19 72

5 . Poziom A

98 punktów
18. miejsce (17. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. K.K. J.M. A.C. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
2:4 4:0
4:S
4:S
25 19 98
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
4:2 3:4 4:S
4:S
24 15 93
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 4:3 4:S
4:S
20 0 74
4 .
Image 1
AJ Czopek
S:4
S:4 S:4 S:S -3 -15 36
5 .
Image 1
Piotr Kościelny
S:4
S:4
S:4
S:S -3 -19 32

3 . Poziom A

74 punktów
20. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
K.G. P.R. J.B. D.G. A.K. A.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Karol Góral
4:1
4:2
4:0 4:0 4:0 33 19 133
2 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 4:3 4:1 4:1 4:1 24 15 120
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
2:4
3:4 4:0 4:0 1:4 19 0 100
4 .
Image 1
Daniel Gawarski
0:4 1:4 0:4 4:1 4:0 14 0 95
5 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 1:4 0:4 1:4 4:S 8 -15 74
6 .
Image 1
AJ Czopek
0:4 1:4 4:1 0:4 S:4 7 -19 69

4 . Poziom A

116 punktów
20. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. D.D. A.K. P.M. W.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:2
4:1
4:0 4:0 33 19 160
2 .
Image 1
Daniel Djovtiy
2:4 4:3
S:S
4:S
12 15 135
3 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
3:4 S:S
4:S
8 0 116
4 .
Image 1
Piotr Malinowski
0:4
S:S
S:S 4:0 3 -15 96
5 .
Image 1
Wojciech Levandovski
0:4
S:4
S:4
0:4 0 -19 89

Lato '19

2 . Poziom A

76 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
K.J. M.Z. A.K. O.T. K.K. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:1 4:3
4:2
4:2
4:S
29 19 102
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 4:1 4:0 4:0
4:S
27 15 96
3 .
Image 1
Artur Kobus
3:4 1:4 4:0 4:1
4:S
22 0 76
4 .
Image 1
Ola Taranko
2:4
0:4 0:4
4:3
4:S
13 0 67
5 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
2:4 0:4 1:4
3:4
4:S
11 -15 50
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

2 . Poziom A

60 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
P.K. M.Z. K.K. A.K. J.M. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Kardach
4:3
4:0 4:0 4:0 4:S 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4
4:0
4:1
4:1
3:4 23 15 92
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
0:4
4:1 4:1 4:0 19 0 73
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4
1:4
1:4 4:2 S:S 6 0 60
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
1:4
1:4 2:4 S:S 2 -15 41
6 .
Image 1
Arek Radomski
S:4 4:3 0:4 S:S S:S 1 -19 36

2 . Poziom A

65 punktów
11. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. K.P. A.K. A.R. O.T. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
3:4 4:1 4:1 4:0
4:S
27 19 100
2 .
Image 1
Kuba Płoskonka
4:3 4:0 S:S 4:0
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 0:4 S:S 4:1
4:S
11 0 65
4 .
Image 1
Arek Radomski
1:4 S:S S:S
4:0
4:S
10 0 64
5 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 0:4 1:4
0:4
4:S
7 -15 46
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

3 . Poziom A

85 punktów
10. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
O.T. A.K. J.M. B.S. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Ola Taranko
1:4 2:4 4:0 4:0 21 19 94
2 .
Image 1
Artur Kobus
4:1 2:4 4:0 S:S 16 15 85
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:2 4:2 S:S S:S 8 0 62
4 .
Image 1
Bartłomiej Sobczak
0:4 0:4 S:S S:S -6 -15 33
5 .
Image 1
Katsiaryna Pazharytskaya
0:4 S:S S:S S:S -9 -19 26

Wiosna '19

2 . Poziom A

66 punktów
13. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
Ł.W. J.C. A.R. M.Z. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Łukasz Włoch
4:0 4:0 4:0 4:2 34 19 134
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 4:2 3:4
4:1
18 15 114
3 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 2:4 4:3 4:0 17 0 98
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:3 3:4
4:1
17 -15 83
5 .
Image 1
Artur Kobus
2:4
1:4
0:4
1:4
4 -19 66

3 . Poziom A

96 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. A.K. J.B. J.M. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
4:1
3:4
4:1
4:0 28 19 101
2 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
4:1 4:0 4:0 27 15 96
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
4:3
1:4 4:2 4:1 22 0 76
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4
0:4 2:4 4:3 9 -15 48
5 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 1:4 3:4 4 -19 39

3 . Poziom A

68 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
P.Z. A.K. J.M. J.P. A.D. E.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
4:0 4:0 4:0 4:0 4:0 35 19 81
2 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:1 4:0 4:0 4:1 26 15 68
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 1:4 4:0 4:0 4:0 22 0 49
4 .
Image 1
Joanna Parda
0:4 0:4 0:4 4:1 4:0 13 0 40
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 0:4 1:4 4:1 7 -15 19
6 .
Image 1
Ewa Gajewska
0:4 1:4 0:4 0:4 1:4 2 -19 10

6 . Poziom A

51 punktów
38. miejsce (28. Miejsce wśród mężczyzn)
A.E. J.M. A.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Agnieszka Eureka
4:1 4:0 4:S 36 19 109
2 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 4:1 4:S 23 15 92
3 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 1:4 S:S -3 0 51
4 .
Image 1
Marcin Zając
S:4 S:4 S:S -7 -15 32

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
29.11.2021 00:10 3. Wojciech Lipiński 4:S
22.11.2021 17:00 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:0
20.11.2021 16:30 3. Dawid Tański Kangur Klub 0:4
31.10.2021 12:18 3. Wojciech Lipiński 4:S Komentarze
31.10.2021 12:17 3. Dawid Tański 4:S Komentarze
31.10.2021 12:16 3. Marcin Ziomko 4:S Komentarze
29.10.2021 19:00 3. Marcin Sikora Kangur Klub 1:4 Komentarze
24.10.2021 16:00 3. Júrij {f0rza} Schwander OSiR "Solec" 4:0
04.10.2021 00:10 2. Michał Zawodnik S:4
04.10.2021 00:10 2. Patryk Zakrzewski S:4
18.09.2021 18:00 2. Adam Czyżyk OSiR "Solec" 0:4
14.09.2021 19:00 2. Dawid Tański OSiR "Solec" 4:3
14.09.2021 18:00 2. Andrzej Krystosiak Kangur Klub 0:4
12.08.2021 20:00 2. Jacek Czekała Kangur Klub 0:4
12.08.2021 19:45 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 0:4
12.08.2021 19:00 2. Patryk Zakrzewski Kangur Klub 4:3
12.08.2021 18:00 2. Michał Zawodnik Kangur Klub 0:4
04.01.2021 00:10 3. Piotr Sypuła S:S
04.01.2021 00:10 3. Tomasz Plata 4:S
16.12.2020 16:30 3. Emil Kowalczyk OSiR "Solec" 2:4
02.12.2020 17:00 3. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 1:4
26.11.2020 19:00 2. Piotr Wójcik Kangur Klub 0:4
26.11.2020 18:00 2. Krzysztof Jadach Kangur Klub 0:4
25.11.2020 13:58 2. Jakub Lubiejewski 4:S Komentarze
14.11.2020 19:00 2. Adam Czyżyk Kangur Klub 3:4
14.11.2020 18:00 2. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 0:4 Komentarze
02.11.2020 00:10 4. Mateusz Mularczyk 4:S
01.11.2020 12:49 4. Ola Taranko 4:S Komentarze
27.10.2020 17:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
16.10.2020 17:00 4. Michał Mróz OSiR "Solec" 4:0
15.10.2020 17:00 4. Jarosław Król OSiR "Solec" 4:0
05.10.2020 00:10 4. Krzysztof Klimczuk S:4
05.10.2020 00:10 4. Michał Wadyński S:4
05.10.2020 00:10 4. Wojciech Lipiński S:4
05.10.2020 00:10 4. Wojtek Lipiński Jr. S:S
27.08.2020 21:00 5. Joanna Sahel 4:0
27.08.2020 21:00 5. Dawid C 1:4
24.08.2020 17:00 5. Arek Radomski OSiR "Solec" 4:3
24.08.2020 17:00 5. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
10.08.2020 00:10 4. Arek Radomski S:4
10.08.2020 00:10 4. Wojciech Lipiński S:4
10.08.2020 00:10 4. Andrzej Krystosiak S:4
31.07.2020 17:00 4. Paweł Roman OSiR "Solec" 1:4
17.07.2020 17:40 4. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 0:4
06.07.2020 17:00 4. Szymon Wardaszko Kangur Klub 4:1
25.06.2020 19:00 4. Michał Zawodnik UCSiR Hawajska 3:4
25.06.2020 19:00 4. Jacek Michalczyk UCSiR Hawajska 0:4
22.06.2020 00:10 5. Agata Dorozynska S:4
22.06.2020 00:10 5. Mariusz Zięba S:4
18.06.2020 18:30 5. Michał Zawodnik UCSiR Hawajska 4:3
18.06.2020 18:00 5. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:2
16.06.2020 17:00 5. Jakub Lubiejewski OSiR "Solec" 0:4
04.06.2020 00:10 5. Michał Zawodnik S:S
04.06.2020 00:10 5. Jacek Michalczyk S:S
04.06.2020 00:10 5. Piotr Wójcik S:4
09.03.2020 01:01 5. Michał Turek 4:S Komentarze
19.02.2020 18:30 5. Michał Lisiecki 0:4
11.02.2020 19:00 5. Piotr Radaszkiewicz FOREST Fitness & Siłownia 0:4
11.02.2020 18:00 5. Ola Taranko FOREST Fitness & Siłownia 4:0
11.02.2020 17:00 5. Michał Zawodnik Sala IKS AWF Warszawa 4:1
11.02.2020 17:00 5. Michał Turek 1:4
15.01.2020 18:00 4. Michał Lisiecki OSiR "Solec" 3:4
15.01.2020 17:30 4. Krzysztof Klimczuk OSiR "Solec" 0:4
13.01.2020 20:00 4. Joanna Bartosik 1:4
13.01.2020 19:30 4. Michał Zawodnik FOREST Fitness & Siłownia 4:3
06.01.2020 12:34 5. AJ Czopek 4:S Komentarze
02.01.2020 11:40 5. Piotr Kościelny 4:S Komentarze
30.12.2019 19:00 5.