ładowanie…
Arek Radomski

Arek Radomski (34 lat)

ID: 32950

Warszawa

Kibicuje:LEGIA WARSZAWA

  • 72 mecze

    od roku 2019
  • 2/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Wygrane
    • Skrecz
    • Wygrane
  • 00:10
    Często gra o 00:10 w OSiR "Solec"
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 72
    Mecze w lidze ( 28 / 19 / 25) 1 turniej

Progres w rankingu

Lato '20

5 . Poziom A

33 punktów
23. miejsce (22. Miejsce wśród mężczyzn)
S.W. J.S. J.M. A.R. T.T. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Szymon Wardaszko
4:0 1:4
4:S
4:3 4:S 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 3:4 3:4
4:0
4:3 17 15 59
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:1 4:3 S:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Arek Radomski
S:4
4:3 S:S S:S 4:S 6 0 33
5 .
Image 1
Tomek Tereba
3:4
0:4
S:S S:S 4:S 3 -15 15
6 .
Image 1
Dawid C
S:4 3:4 S:4 S:4 S:4 2 -19 10

5 . Poziom A

20 punktów
24. miejsce (23. Miejsce wśród mężczyzn)
A.K. J.S. J.M. A.R. D.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Artur Kobus
4:0 4:1 4:3 1:4 24 19 70
2 .
Image 1
Joanna Sahel
0:4 1:4
4:2
4:2
15 15 57
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 4:1 3:4 S:S 9 0 36
4 .
Image 1
Arek Radomski
3:4
2:4
4:3 S:S 8 -15 20
5 .
Image 1
Dawid C
4:1
2:4
S:S S:S 4 -19 12

4 . Poziom A

44 punktów
21. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
P.R. A.K. W.L. A.R. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Paweł Roman
4:1 4:0 4:0 4:1 34 19 107
2 .
Image 1
Andrzej Krystosiak
1:4 1:4 4:1 4:S 17 15 86
3 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 4:1 S:S 4:S 12 0 66
4 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 1:4 S:S 4:S 5 -15 44
5 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 S:4 S:4 S:4 1 -19 36

3 . Poziom A

62 punktów
20. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
J.L. A.C. P.R. W.L. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:1 4:1 4:0
4:S
32 19 132
2 .
Image 1
Adam Czyżyk
1:4 4:1 4:3 4:S 22 15 118
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
1:4 1:4 4:0 4:S 18 0 99
4 .
Image 1
Wojciech Lipiński
0:4 3:4 0:4 4:S 10 -15 76
5 .
Image 1
Arek Radomski
S:4
S:4 S:4 S:4 0 -19 62

Wiosna '20

3 . Poziom A

68 punktów
18. miejsce (18. Miejsce wśród mężczyzn)
M.W. P.W. M.T. A.R. S.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Wadyński
4:2 4:1 S:4 4:0 24 19 124
2 .
Image 1
Piotr Wójcik
2:4 3:4
4:1
4:1 21 15 117
3 .
Image 1
Mateusz Treściński
1:4 4:3 S:S 4:1 12 0 93
4 .
Image 1
Arek Radomski
4:S
1:4
S:S S:S 2 -15 68
5 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 1:4 1:4 S:S -1 -19 61

4 . Poziom A

88 punktów
16. miejsce (16. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. M.T. P.R. A.J. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
S:S S:S S:S S:S -12 19 88
2 .
Image 1
Mateusz Treściński
S:S S:S S:S S:S -12 15 84
3 .
Image 1
Piotr Radaszkiewicz
S:S S:S S:S S:S -12 0 69
4 .
Image 1
Artur Jastrzębski
S:S S:S S:S S:S -12 -15 54
5 .
Image 1
Michał Lisiecki
S:S S:S S:S S:S -12 -19 50

4 . Poziom A

111 punktów
20. miejsce (20. Miejsce wśród mężczyzn)
R.S. S.W. A.R. M.B. P.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Rafał Stachyra
4:0 4:0 4:0 4:0 36 19 163
2 .
Image 1
Szymon Wardaszko
0:4 0:4 4:3
4:S
13 15 136
3 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 4:0 S:S S:S 3 0 111
4 .
Image 1
Milosz Burćak
0:4 3:4 S:S S:S -3 -15 90
5 .
Image 1
Piotr Targiński
0:4
S:4
S:S S:S -6 -19 83

Jesień '20

5 . Poziom A

105 punktów
16. miejsce (15. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. M.C. O.T. J.M. A.F. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
4:0 4:2 4:1 4:1 32 19 105
2 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4
4:1
4:0 4:0 26 15 95
3 .
Image 1
Ola Taranko
2:4
1:4
4:3
4:1 17 0 71
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 0:4
3:4
4:0
13 -15 52
5 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
1:4 0:4 1:4
0:4
2 -19 37

6 . Poziom A

68 punktów
23. miejsce (21. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. A.F. O.T. J.M. D.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
4:0 S:S 4:0 4:S 22 19 68
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
0:4 S:S 4:0 4:S 13 15 55
3 .
Image 1
Ola Taranko
S:S S:S 4:1 4:S 9 0 36
4 .
Image 1
Jadwiga Motor
0:4 0:4 1:4 4:S 8 -15 20
5 .
Image 1
Daniel Gortat
S:4 S:4 S:4 S:4 0 -19 8

Lato '19

3 . Poziom A

61 punktów
12. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
J.M. A.R. M.Z. T.P. A.D. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 4:0 S:S
4:S
4:S
22 19 68
2 .
Image 1
Arek Radomski
3:4 4:0 S:S
4:S
4:S
19 15 61
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 S:S
4:S
4:S
10 0 37
4 .
Image 1
Tomasz Piętowski
S:S S:S S:S
4:S
4:S
6 0 33
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -15 10
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -19 6

2 . Poziom A

36 punktów
14. miejsce (13. Miejsce wśród mężczyzn)
P.K. M.Z. K.K. A.K. J.M. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Kardach
4:3
4:0 4:0 4:0 4:S 32 19 105
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
3:4
4:0
4:1
4:1
3:4 23 15 92
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
0:4
4:1 4:1 4:0 19 0 73
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4
1:4
1:4 4:2 S:S 6 0 60
5 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4
1:4
1:4 2:4 S:S 2 -15 41
6 .
Image 1
Arek Radomski
S:4 4:3 0:4 S:S S:S 1 -19 36

2 . Poziom A

64 punktów
12. miejsce (12. Miejsce wśród mężczyzn)
T.P. K.P. A.K. A.R. O.T. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomasz Plata
3:4 4:1 4:1 4:0
4:S
27 19 100
2 .
Image 1
Kuba Płoskonka
4:3 4:0 S:S 4:0
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Artur Kobus
1:4 0:4 S:S 4:1
4:S
11 0 65
4 .
Image 1
Arek Radomski
1:4 S:S S:S
4:0
4:S
10 0 64
5 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 0:4 1:4
0:4
4:S
7 -15 46
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

2 . Poziom A

74 punktów
12. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
P.K. M.Z. S.M. A.R. K.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Kardach
4:0
4:1
4:0 4:0 35 19 135
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
4:2
4:2
4:0
23 15 119
3 .
Image 1
Stefan Marynowycz
1:4
2:4
S:S 4:0 9 0 90
4 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 2:4 S:S 4:0 8 -15 74
5 .
Image 1
Krzysztof Smyl
0:4
0:4
0:4 0:4 0 -19 62

Wiosna '19

2 . Poziom A

98 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
Ł.W. J.C. A.R. M.Z. A.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Łukasz Włoch
4:0 4:0 4:0 4:2 34 19 134
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 4:2 3:4
4:1
18 15 114
3 .
Image 1
Arek Radomski
0:4 2:4 4:3 4:0 17 0 98
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4 4:3 3:4
4:1
17 -15 83
5 .
Image 1
Artur Kobus
2:4
1:4
0:4
1:4
4 -19 66

3 . Poziom A

101 punktów
8. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
A.R. A.K. J.B. J.M. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arek Radomski
4:1
3:4
4:1
4:0 28 19 101
2 .
Image 1
Artur Kobus
1:4
4:1 4:0 4:0 27 15 96
3 .
Image 1
Joanna Bartosik
4:3
1:4 4:2 4:1 22 0 76
4 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4
0:4 2:4 4:3 9 -15 48
5 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 1:4 3:4 4 -19 39

1 . Poziom A

63 punktów
10. miejsce (10. Miejsce wśród mężczyzn)
K.S. Ł.W. K.R. J.C. A.R. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krystian Spilaszek
4:1
4:0
4:0
4:0
35 19 135
2 .
Image 1
Łukasz Włoch
1:4 4:3 4:0
4:0
25 15 121
3 .
Image 1
Krzysztof Rzetecki
0:4
3:4 4:1 4:0 20 0 101
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
0:4 1:4
4:1
9 -15 75
5 .
Image 1
Arek Radomski
0:4
0:4
0:4
1:4
1 -19 63

4 . Poziom B

145 punktów
15. miejsce (14. Miejsce wśród mężczyzn)
K.N. A.R. W.S. A.N. W.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kuba Niewczas
4:1 4:0 4:S
4:S
31 19 158
2 .
Image 1
Arek Radomski
1:4
4:2
4:S
4:S
22 15 145
3 .
Image 1
Wojciech Stępień
0:4
2:4
4:S
4:S
16 0 124
4 .
Image 1
Artur Nowicki
S:4
S:4
S:4
4:S
7 -15 100
5 .
Image 1
Wiktor Makowiecki
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 89

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
05.10.2020 00:10 5. Jacek Michalczyk S:S
05.10.2020 00:10 5. Tomek Tereba S:S
05.10.2020 00:10 5. Dawid C 4:S
04.10.2020 18:50 5. Szymon Wardaszko S:4 Komentarze
14.09.2020 17:00 5. Joanna Sahel Kangur Klub 4:3
31.08.2020 00:10 5. Dawid C S:S
31.08.2020 00:10 5. Joanna Sahel 2:4 Komentarze
24.08.2020 17:00 5. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:3
24.08.2020 17:00 5. Artur Kobus OSiR "Solec" 3:4
10.08.2020 00:10 4. Wojciech Lipiński S:S
10.08.2020 00:10 4. Artur Kobus 4:S
03.08.2020 19:00 4. Paweł Roman OSiR "Solec" 0:4
24.07.2020 19:00 4. Andrzej Krystosiak OSiR "Solec" 1:4
20.07.2020 00:10 3. Adam Czyżyk S:4
20.07.2020 00:10 3. Piotr Radaszkiewicz S:4
20.07.2020 00:10 3. Wojciech Lipiński S:4
15.07.2020 20:39 3. Jakub Lubiejewski S:4 Komentarze
22.06.2020 00:10 3. Mateusz Treściński S:S
22.06.2020 00:10 3. Szymon Wardaszko S:S
22.06.2020 00:10 3. Michał Wadyński 4:S
21.06.2020 09:00 3. Piotr Wójcik OSiR "Solec" 1:4 Komentarze
04.06.2020 00:10 4. Mateusz Treściński S:S
04.06.2020 00:10 4. Piotr Radaszkiewicz S:S
04.06.2020 00:10 4. Artur Jastrzębski S:S
04.06.2020 00:10 4. Michał Lisiecki S:S
03.03.2020 00:10 4. Milosz Burćak S:S
03.03.2020 00:10 4. Piotr Targiński S:S
13.02.2020 17:00 4. Rafał Stachyra OSiR "Solec" 0:4
13.02.2020 17:00 4. Szymon Wardaszko OSiR "Solec" 4:0
29.01.2020 18:00 5. Andrzej FlexiLiga UCSiR Hawajska 4:1
29.01.2020 18:00 5. Ola Taranko UCSiR Hawajska 4:2
22.01.2020 19:00 5. Magdalena Ciurzyńska OSiR "Solec" 4:0
21.01.2020 18:00 5. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 4:1
07.01.2020 00:10 6. Daniel Gortat 4:S
07.01.2020 00:10 6. Ola Taranko S:S
09.12.2019 18:00 6. Jadwiga Motor OSiR "Solec" 4:0
09.12.2019 18:00 6. Andrzej FlexiLiga OSiR "Solec" 4:0
01.10.2019 00:10 3. Tomasz Piętowski S:S
09.09.2019 17:00 3. Mariusz Zięba OSiR "Solec" 4:0
09.09.2019 17:00 3. Jacek Michalczyk OSIR "Saska" 3:4
02.09.2019 00:10 2. Michał Zawodnik 4:3
02.09.2019 00:10 2. Jacek Michalczyk S:S
02.09.2019 00:10 2. Artur Kobus S:S
02.09.2019 00:10 2. Piotr Kardach S:4
19.08.2019 17:30 2. Krzysztof Klimczuk OSiR "Solec" 0:4
05.08.2019 00:10 2. Artur Kobus S:S
05.08.2019 00:10 2. Kuba Płoskonka S:S
04.08.2019 21:53 2. Piotr Wiśniewski 4:S Komentarze
23.07.2019 17:00 2. Ola Taranko OSiR "Solec" 4:0 Komentarze
23.07.2019 17:00 2. Tomasz Plata OSiR "Solec" 1:4
01.07.2019 00:10 2. Krzysztof Smyl 4:0
01.07.2019 00:10 2. Michał Zawodnik 2:4
01.07.2019 00:10 2. Stefan Marynowycz S:S
30.06.2019 17:00 2. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 0:4
06.05.2019 17:00 2. Łukasz Włoch Sala IKS AWF Warszawa 0:4
06.05.2019 17:00 2. Michał Zawodnik Sala IKS AWF Warszawa 4:3
06.05.2019 17:00 2. Jacek Czekała Sala IKS AWF Warszawa 2:4
06.05.2019 17:00 2. Artur Kobus Sala IKS AWF Warszawa 4:0
30.04.2019 17:30 3. Joanna Bartosik OSiR "Solec" 3:4 Komentarze
12.04.2019 18:00 3. Mariusz Zięba FOREST Fitness & Siłownia 4:0
11.04.2019 19:00 3. Jacek Michalczyk OSIR "Saska" 4:1 Komentarze
06.04.2019 15:00 3. Artur Kobus OSiR "Solec" 4:1 Komentarze
31.03.2019 12:00 1. Krystian Spilaszek OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
30.03.2019 17:00 1. Krzysztof Rzetecki OSIR "Saska" 0:4
20.03.2019 18:30 1. Jacek Czekała OSIR "Saska" 1:4 Komentarze
14.03.2019 16:00 1. Łukasz Włoch OSIR "Saska" 0:4 Komentarze
20.02.2019 20:05 4. Artur Nowicki 4:S Komentarze
16.02.2019 15:00 4. Kuba Niewczas FOREST Fitness & Siłownia 1:4
09.02.2019 17:00 4. Wojciech Stępień OSIR "Saska" 4:2 Komentarze
4. Wiktor Makowiecki 4:S Komentarze
3. Piotr Wiśniewski 4:S Komentarze
3. Agata Dorozynska 4:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem