Andrzej Holnicki

Andrzej Holnicki (29 lat)

ID: 31978

Warszawa

FlexiLiga - organizacja ligi

Profil na Facebooku

Profil na Twitterze

Witryna internetowa

Kibicuje:Zawierucha, Iga Świątek, Ultimate frisbee

  • 26 mecze

    od roku 2018
  • 0/5
    Ostatnie mecze
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Skrecz
    • Przegrane
  • 17:00
    Często gra o 17:00 w Zdrofit Europlex
  • 11 /69
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 26
    Mecze w lidze ( 16 / 8 / 2) 1 turniej

Progres w rankingu

Lato '19

1 . Poziom A

28 punktów
10. miejsce (8. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. J.W. M.K. D.B. O.W. A.H. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 84
2 .
Image 1
Jacek Wituch
0:3 3:0 3:0
3:S
3:0 23 11 74
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
0:3 0:3 3:0
3:0
3:0 18 0 58
4 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 0:3 0:3
3:0
3:2
10 0 50
5 .
Image 1
Olga Wojdak
0:3
S:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Image 1
Andrzej Holnicki
0:3 0:3 0:3
2:3
S:3
2 -14 28

2 . Poziom A

73 punktów
4. miejsce (3. Miejsce wśród mężczyzn)
O.W. A.H. D.B. D.K. M.S. M.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Olga Wojdak
3:0
3:1
2:3
3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Andrzej Holnicki
0:3
3:1
3:0
3:0 3:1 22 11 73
3 .
Image 1
Damian Bieniek
1:3
1:3
3:0 3:0
3:0
20 0 60
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
3:2
0:3
0:3 3:S 3:1 14 0 54
5 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 0:3 0:3 S:3 3:1 5 -11 34
6 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 29

Wiosna '19

3 . Poziom A

74 punktów
12. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
O.W. M.Z. A.H. D.K. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Olga Wojdak
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
3:S
2:3
3:S
14 11 85
3 .
Image 1
Andrzej Holnicki
1:3
S:3
3:0
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
0:3 3:2
0:3
3:S
11 -11 60
5 .
Image 1
Piotr Zb
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

3 . Poziom A

74 punktów
13. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
B.G. T.B. A.H. M.W. G.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Andrzej Holnicki
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Michał Widełka
S:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 56
5 .
Image 1
Grzegorz Głogowski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

4 . Poziom A

80 punktów
12. miejsce (11. Miejsce wśród mężczyzn)
A.H. G.G. M.Z. D.D. T.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Andrzej Holnicki
3:0
3:0
3:0
3:2
26 14 80
2 .
Image 1
Grzegorz Głogowski
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 71
3 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 55
4 .
Image 1
Danuta Dąbrowska
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -11 34
5 .
Image 1
Tomasz Gąsior
2:3
0:3
0:3
2:3 4 -14 30

7 . Poziom A

80 punktów
34. miejsce (29. Miejsce wśród mężczyzn)
A.H. T.G. D.O. G.K. D.D. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Andrzej Holnicki
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Tomasz Gąsior
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 68
3 .
Image 1
Daria Okrasa
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Grzegorz Kaźmierczuk
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 27
5 .
Image 1
Dominika Dębowa Architekt
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 24

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
30.07.2019 21:00 1. Bartłomiej Grabowski Zdrofit Europlex 0:3
30.07.2019 20:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
30.07.2019 20:00 1. Jacek Wituch Arena Ursynów 0:3
29.07.2019 23:35 1. Olga Wojdak S:3 Komentarze
18.07.2019 17:00 1. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 2:3 Komentarze
27.06.2019 16:00 2. Daniel Kaluza Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
27.06.2019 12:03 2. Magda Szymańska 3:0
27.06.2019 10:00 2. Olga Wojdak Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
16.06.2019 13:00 2. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 3:1 Komentarze
06.06.2019 21:00 2. Michał Widełka Ganador Sport 3:1
01.06.2019 17:00 3. Marcin Ziomko S:3 Komentarze
28.05.2019 13:00 3. Olga Wojdak Badminton Pogoń Skarżyńskiego 1:3
27.05.2019 14:18 3. Piotr Zb 3:S Komentarze
21.05.2019 19:00 3. Daniel Kaluza Badminton Pogoń Nowolipie 3:0 Komentarze
25.04.2019 17:35 3. Grzegorz Głogowski 3:S Komentarze
16.04.2019 13:00 3. Michał Widełka OSiR "Solec" 3:1 Komentarze
09.04.2019 12:00 3. Bartłomiej Grabowski Zdrofit Europlex 0:3 Komentarze
04.04.2019 20:00 3. Tomek Bąk OSiR "Solec" 2:3 Komentarze
27.03.2019 14:00 4. Tomasz Gąsior OSiR "Solec" 3:2 Komentarze
10.03.2019 18:00 4. Marcin Ziomko Ganador Sport 3:0 Komentarze
10.03.2019 17:30 4. Grzegorz Głogowski Ganador Sport 3:0 Komentarze
10.03.2019 17:00 4. Danuta Dąbrowska Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
26.02.2019 20:43 7. Dominika Dębowa Architekt 3:S Komentarze
20.02.2019 16:39 7. Grzegorz Kaźmierczuk 3:S Komentarze
14.02.2019 08:00 7. Tomasz Gąsior Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze
14.02.2019 07:00 7. Daria Okrasa Zdrofit Europlex 3:0 Komentarze

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem