ładowanie…
Image 1

Aleksandra Gawlikowska (26 lat)

ID: 32780

Warszawa

Profil na Facebooku

Kibicuje:Lee Chong Wei, Anders Antonsen

  • 51 mecze

    od roku 2019
  • 0/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
    • Skrecz
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 51
    Mecze w lidze ( 19 / 16 / 16) 0 turnieje
  • 54%
    Ratio wygranych

Progres w rankingu

Wiosna '20

3 . Poziom A

12 punktów
13. miejsce (1. miejsce u kobiet)
P.Z. K.B. A.G. M.W. O.M. N.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Zborowski
3:S 3:S
3:S
3:S 3:S 25 14 59
2 .
Image 1
Karol Brzozowski
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 11 23
3 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 0 12
4 .
Image 1
Michał Widełka
S:3
S:S S:S S:S S:S -8 0 12
5 .
Image 1
Olka Mucha
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 -11 1
6 .
Image 1
Natalia Micorek
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 -14 -2

3 . Poziom A

24 punktów
13. miejsce (1. miejsce u kobiet)
P.O. K.B. A.G. O.M. N.M. M.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 14 39
2 .
Image 1
Karol Brzozowski
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 11 35
3 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 0 24
4 .
Image 1
Olka Mucha
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 0 24
5 .
Image 1
Natalia Micorek
3:S
S:S S:S S:S
3:S
4 -11 13
6 .
Image 1
Mariusz Michalski
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Poziom A

49 punktów
14. miejsce (1. miejsce u kobiet)
T.S. T.B. P.W. D.B. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Stachowicz
3:1
1:3
3:0 3:0 21 14 95
2 .
Image 1
Tomek Bąk
1:3
3:2
3:0
3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Piotr Wojtaś
3:1
2:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3
0:3
S:3
3:1 6 -11 55
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 0:3
2:3
1:3 3 -14 49

Jesień '20

3 . Poziom A

26 punktów
19. miejsce (3. miejsce u kobiet)
T.B. M.M. P.Z. P.O. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Tomek Bąk
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Mariusz Michalski
2:3
3:2
3:1
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Piotr Zborowski
1:3
2:3
3:2
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Przemek Olszewski
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 38
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

2 . Poziom A

57 punktów
12. miejsce (1. miejsce u kobiet)
L.B. D.B. P.O. A.G. T.B. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Lars Bungert
3:0 3:0 3:S 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3 3:0
3:2
1:3 13 11 84
3 .
Image 1
Piotr Ostaszewski
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 72
4 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
S:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 57
5 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3 3:1
S:3
S:3
6 -14 52

1 . Poziom A

76 punktów
7. miejsce (1. miejsce u kobiet)
P.W. M.W. M.K. A.G. N.N. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:2
3:1 3:1 3:S 23 14 117
2 .
Image 1
Maciej Wąsikowski
2:3
3:2
3:0
3:S 20 11 111
3 .
Image 1
Maciej Kietliński
1:3 2:3 3:0 3:S 16 0 96
4 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
1:3
0:3
0:3 3:S 7 -11 76
5 .
Image 1
Natalia Natalia
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

Lato '19

2 . Poziom A

77 punktów
4. miejsce (1. miejsce u kobiet)
A.G. A.F. M.W. M.M. M.W. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:2
2:3
3:0 3:0 3:S 23 14 77
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
2:3
0:3
3:1
3:1
3:S
17 11 68
3 .
Image 1
Marek Wilkirski
3:2
3:0
S:3
3:0 S:S 14 0 54
4 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
1:3
3:S
2:3
3:S
13 0 53
5 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 1:3 0:3 3:2
3:S
10 -11 39
6 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 -14 24

2 . Poziom A

80 punktów
3. miejsce (1. miejsce u kobiet)
A.G. D.B. M.M. O.W. M.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:0
3:0
3:S 3:S 26 14 80
2 .
Image 1
Damian Bieniek
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 69
3 .
Image 1
Mariusz Michalski
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Olga Wojdak
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 35
5 .
Image 1
Marcin Lejbrant
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 26

Wiosna '19

2 . Poziom A

68 punktów
14. miejsce (3. miejsce u kobiet)
B.G. A.Z. T.B. M.W. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Antek Zakroczymski
0:3 S:3 3:0 3:0 14 11 105
3 .
Image 1
Tomek Bąk
0:3 3:S
2:3
3:2
13 0 93
4 .
Image 1
Marek Wilkirski
0:3 0:3
3:2
3:0
12 -11 81
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 0:3
2:3
0:3
2 -14 68

4 . Poziom A

82 punktów
11. miejsce (1. miejsce u kobiet)
A.G. M.Z. M.S. O.G. A.A. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Marcin Ziomko
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3
0:3
3:2 3:0 12 0 52
4 .
Image 1
Olga Grabowska
0:3
0:3
2:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Anna Adamek
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26

3 . Poziom A

55 punktów
19. miejsce (4. miejsce u kobiet)
P.W. D.K. M.W. M.S. A.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wikło
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Daniel Kaluza
0:3 3:0 3:2 0:3 12 11 83
3 .
Image 1
Michał Widełka
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Image 1
Magda Szymańska
0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 58
5 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 3:0
S:3
2:3 9 -14 55

4 . Poziom B

112 punktów
22. miejsce (3. miejsce u kobiet)
B.G. W.P. A.G. D.K. D.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Bartłomiej Grabowski
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Wojtek Pajączkowski
0:3 3:S
3:S
3:S
18 11 129
3 .
Image 1
Aleksandra Gawlikowska
0:3 S:3
3:S
3:S
12 0 112
4 .
Image 1
Daniel Kaluza
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 95
5 .
Image 1
Dariusz Kulig
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
22.06.2020 00:10 3. Karol Brzozowski S:S
22.06.2020 00:10 3. Michał Widełka S:S
22.06.2020 00:10 3. Piotr Zborowski S:3
22.06.2020 00:10 3. Olka Mucha S:S
22.06.2020 00:10 3. Natalia Micorek S:S
04.06.2020 00:10 3. Karol Brzozowski S:S
04.06.2020 00:10 3. Olka Mucha S:S
04.06.2020 00:10 3. Natalia Micorek S:S
27.02.2020 19:00 2. Piotr Wojtaś Badminton Pogoń Trzech Budrysów 2:3 Komentarze
25.02.2020 19:00 2. Tomek Stachowicz Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
25.02.2020 18:00 2. Tomek Bąk Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
19.02.2020 20:57 2. Damian Bieniek 1:3
02.12.2019 00:10 2. Piotr Ostaszewski S:3
02.12.2019 00:10 2. Lars Bungert S:3
01.12.2019 22:53 2. Tomek Bąk 3:S Komentarze
23.11.2019 12:00 2. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 2:3 Komentarze
04.11.2019 00:10 1. Natalia Natalia 3:S
28.10.2019 19:00 1. Maciej Wąsikowski Badminton Pogoń Nowolipie 0:3 Komentarze
23.10.2019 19:00 1. Piotr Wikło Ganador Sport 1:3
21.10.2019 21:30 1. Maciej Kietliński Arena Ursynów 0:3
01.10.2019 00:10 2. Daniel Kaluza 3:S
30.09.2019 17:00 2. Andrzej FlexiLiga Zdrofit Europlex 3:2
25.09.2019 20:00 2. Mariusz Michalski Badminton Pogoń Nowolipie 3:0
12.09.2019 19:00 2. Michał Widełka Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:0
12.09.2019 19:00 2. Marek Wilkirski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 2:3 Komentarze
02.09.2019 00:10 2. Olga Wojdak 3:S
02.09.2019 00:10 2. Marcin Lejbrant 3:S
22.08.2019 17:00 2. Damian Bieniek Zdrofit Europlex 3:0
21.08.2019 20:00 2. Mariusz Michalski Badminton Pogoń Trzech Budrysów 3:0 Komentarze
28.05.2019 20:00 2. Bartłomiej Grabowski Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
23.05.2019 20:00 2. Tomek Bąk OSiR "Solec" 2:3 Komentarze
22.05.2019 10:00 2. Antek Zakroczymski OSiR "Solec" 0:3
10.05.2019 11:00 2. Marek Wilkirski OSiR "Solec" 0:3 Komentarze
26.04.2019 17:00 4. Olga Grabowska 3:0
26.04.2019 17:00 4. Magda Szymańska 3:0
26.04.2019 17:00 4. Marcin Ziomko 3:0
22.04.2019 20:00 4. Anna Adamek Kahuna squash & badminton 3:0
01.04.2019 00:10 3. Magda Szymańska 2:3
01.04.2019 00:10 3. Daniel Kaluza 3:0
25.03.2019 18:36 3. Michał Widełka S:3 Komentarze
21.03.2019 20:00 3. Piotr Wikło OSiR "Solec" 0:3
04.03.2019 00:10 4. Wojtek Pajączkowski S:3
26.02.2019 20:58 4. Daniel Kaluza 3:S Komentarze
19.02.2019 21:00 4. Bartłomiej Grabowski Badminton Pogoń Nowolipie 0:3
3. Mariusz Michalski 3:S Komentarze
4. Dariusz Kulig 3:S Komentarze
3. Tomek Bąk S:3 Komentarze
3. Mariusz Michalski S:3 Komentarze
3. Piotr Zborowski S:3 Komentarze
3. Przemek Olszewski S:3 Komentarze
3. Piotr Ostaszewski 3:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem