ładowanie…
Image 1

Agata Dorozynska (34 lat)

ID: 33484

Warszawa

  • 46 mecze

    od roku 2019
  • 2/5
    Ostatnie mecze
    • Skrecz
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Przegrane
  • 00:10
    Często gra o 00:10 w OSiR "Solec"
  • /
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 46
    Mecze w lidze ( 7 / 22 / 17) 0 turnieje

Progres w rankingu

Wiosna '20

5 . Poziom A

22 punktów
26. miejsce (1. miejsce u kobiet)
J.L. M.Z. M.Z. A.K. A.D. O.T. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
4:2 4:0 4:0 4:0 4:0 34 19 80
2 .
Image 1
Michał Zawodnik
2:4 4:3 3:4 4:0 4:1 22 15 64
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 3:4 4:S S:S 4:S 12 0 39
4 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:3 S:4 S:4 4:2 11 0 38
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 S:S 4:S 4:S 10 -15 22
6 .
Image 1
Ola Taranko
0:4 1:4 S:4 2:4 S:4 3 -19 11

6 . Poziom A

10 punktów
29. miejsce (2. miejsce u kobiet)
M.M. A.F. O.T. A.D. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Michał Mróz
S:4
S:4
S:4
4:2
7 19 53
2 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
4:S
S:S S:S S:S -2 15 40
3 .
Image 1
Ola Taranko
4:S
S:S S:S S:S -2 0 25
4 .
Image 1
Agata Dorozynska
4:S
S:S S:S S:S -2 -15 10
5 .
Image 1
Mariusz Zięba
2:4
S:S S:S S:S -7 -19 1

7 . Poziom A

22 punktów
35. miejsce (3. miejsce u kobiet)
K.N. M.M. A.F. A.D. J.M. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Noworyta
4:2 4:2 4:0 4:0 32 19 78
2 .
Image 1
Michał Mróz
2:4
4:3
4:1
4:0
25 15 67
3 .
Image 1
Andrzej FlexiLiga
2:4
3:4
4:2
4:S
19 0 46
4 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4
1:4
2:4 4:2 10 -15 22
5 .
Image 1
Jadwiga Motor
0:4
0:4
S:4
2:4 2 -19 10

Lato '19

3 . Poziom A

10 punktów
17. miejsce (2. miejsce u kobiet)
J.M. A.R. M.Z. T.P. A.D. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 4:0 S:S
4:S
4:S
22 19 68
2 .
Image 1
Arek Radomski
3:4 4:0 S:S
4:S
4:S
19 15 61
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
0:4 0:4 S:S
4:S
4:S
10 0 37
4 .
Image 1
Tomasz Piętowski
S:S S:S S:S
4:S
4:S
6 0 33
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -15 10
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:4
S:4
S:4
S:4
S:S
-2 -19 6

3 . Poziom A

2 punktów
17. miejsce (2. miejsce u kobiet)
O.T. T.P. M.Z. K.S. A.D. P.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Ola Taranko
4:1
4:2
S:S S:S S:S 6 19 52
2 .
Image 1
Tomasz Piętowski
1:4
4:1 S:S S:S S:S 1 15 43
3 .
Image 1
Mariusz Zięba
2:4
1:4 S:S S:S S:S -3 0 24
4 .
Image 1
Krzysztof Smyl
S:S S:S S:S S:S S:S -10 0 17
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -15 2
6 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -19 -2

3 . Poziom A

20 punktów
17. miejsce (2. miejsce u kobiet)
K.J. K.K. J.M. K.S. A.D. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krzysztof Jadach
4:0 4:1 4:0 4:0 4:1 33 19 79
2 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4 4:1 4:1 4:2 4:0 25 15 67
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
1:4 1:4 4:2 4:1 4:2 20 0 47
4 .
Image 1
Krzysztof Smyl
0:4 1:4 2:4 4:0 4:1 16 0 43
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 2:4 1:4 0:4 4:3 8 -15 20
6 .
Image 1
Mariusz Zięba
1:4 0:4 2:4 1:4 3:4 6 -19 14

4 . Poziom A

12 punktów
19. miejsce (3. miejsce u kobiet)
P.W. K.J. K.K. A.D. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Piotr Wiśniewski
4:0
4:0
4:0
36 19 82
2 .
Image 1
Krzysztof Jadach
0:4
4:1
4:0
23 15 65
3 .
Image 1
Krzysztof Klimczuk
0:4
1:4 4:0 13 0 40
4 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4
0:4
0:4 0 -15 12

Wiosna '19

4 . Poziom A

20 punktów
18. miejsce (4. miejsce u kobiet)
J.M. M.Z. A.D. E.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Jacek Michalczyk
4:3 4:1 S:S 15 19 61
2 .
Image 1
Mariusz Zięba
3:4 S:S S:S -4 15 38
3 .
Image 1
Agata Dorozynska
1:4 S:S S:S -7 0 20
4 .
Image 1
Ewa Gajewska
S:S S:S S:S -12 -15 0

4 . Poziom A

39 punktów
17. miejsce (4. miejsce u kobiet)
O.T. J.P. A.D. E.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Ola Taranko
4:0
4:0
4:S
33 19 79
2 .
Image 1
Joanna Parda
0:4
4:1 4:2 20 15 62
3 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4
1:4 4:1 12 0 39
4 .
Image 1
Ewa Gajewska
S:4
2:4 1:4 4 -15 16

3 . Poziom A

19 punktów
15. miejsce (4. miejsce u kobiet)
P.Z. A.K. J.M. J.P. A.D. E.G. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
4:0 4:0 4:0 4:0 4:0 35 19 81
2 .
Image 1
Artur Kobus
0:4 4:1 4:0 4:0 4:1 26 15 68
3 .
Image 1
Jacek Michalczyk
0:4 1:4 4:0 4:0 4:0 22 0 49
4 .
Image 1
Joanna Parda
0:4 0:4 0:4 4:1 4:0 13 0 40
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 0:4 1:4 4:1 7 -15 19
6 .
Image 1
Ewa Gajewska
0:4 1:4 0:4 0:4 1:4 2 -19 10

4 . Poziom A

88 punktów
31. miejsce (7. miejsce u kobiet)
M.R. R.S. P.S. M.P. A.D. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Marek Rajewicz
4:1 1:4 4:0 4:0 27 19 154
2 .
Image 1
Robert Szumski
1:4 0:4 4:0 4:0 19 15 142
3 .
Image 1
Piotr Szpunar
4:1 4:0 S:S S:S 11 0 119
4 .
Image 1
Magda Piwek
0:4 0:4 S:S 4:2 4 -15 97
5 .
Image 1
Agata Dorozynska
0:4 0:4 S:S 2:4 -1 -19 88

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
22.06.2020 00:10 5. Mariusz Zięba S:S
22.06.2020 00:10 5. Ola Taranko 4:S
22.06.2020 00:10 5. Artur Kobus 4:S
06.06.2020 17:00 5. Jakub Lubiejewski UCSiR Hawajska 0:4
06.06.2020 17:00 5. Michał Zawodnik UCSiR Hawajska 0:4
04.06.2020 00:10 6. Andrzej FlexiLiga S:S
04.06.2020 00:10 6. Ola Taranko S:S
04.06.2020 00:10 6. Mariusz Zięba S:S
27.02.2020 19:00 7. Jadwiga Motor OSiR "Solec" 4:2
27.02.2020 07:00 7. Andrzej FlexiLiga OSiR "Solec" 2:4
26.02.2020 18:25 7. Kamil Noworyta OSiR "Solec" 0:4
26.02.2020 17:00 7. Michał Mróz OSiR "Solec" 1:4 Komentarze
02.09.2019 00:10 3. Krzysztof Smyl S:S
02.09.2019 00:10 3. Ola Taranko S:S
02.09.2019 00:10 3. Mariusz Zięba S:S
02.09.2019 00:10 3. Piotr Wiśniewski S:S
02.09.2019 00:10 3. Tomasz Piętowski S:S
22.07.2019 17:00 3. Mariusz Zięba OSiR "Solec" 4:3
08.07.2019 18:00 3. Krzysztof Smyl OSiR "Solec" 0:4
08.07.2019 17:30 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 1:4
08.07.2019 17:00 3. Krzysztof Klimczuk OSiR "Solec" 2:4
08.07.2019 17:00 3. Krzysztof Jadach FOREST Fitness & Siłownia 0:4
13.06.2019 17:00 4. Krzysztof Jadach OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
12.06.2019 18:00 4. Piotr Wiśniewski OSiR "Solec" 0:4 Komentarze
12.06.2019 17:00 4. Krzysztof Klimczuk FOREST Fitness & Siłownia 0:4
03.06.2019 00:10 4. Ewa Gajewska S:S
03.06.2019 00:10 4. Mariusz Zięba S:S
30.05.2019 19:00 4. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 1:4
26.04.2019 19:00 4. Ewa Gajewska OSiR "Solec" 4:1
24.04.2019 18:00 4. Ola Taranko UCSiR Hawajska 0:4 Komentarze
24.04.2019 18:00 4. Joanna Parda UCSiR Hawajska 1:4
24.03.2019 14:00 3. Artur Kobus OSiR "Solec" 0:4
24.03.2019 14:00 3. Joanna Parda OSiR "Solec" 1:4
22.03.2019 18:00 3. Patryk Zakrzewski OSiR "Solec" 0:4
22.03.2019 17:30 3. Ewa Gajewska OSiR "Solec" 4:1
22.03.2019 17:00 3. Jacek Michalczyk OSiR "Solec" 0:4
04.03.2019 00:10 4. Piotr Szpunar S:S
19.02.2019 18:30 4. Marek Rajewicz OSiR "Solec" 0:4
11.02.2019 19:00 4. Robert Szumski OSiR "Solec" 0:4
11.02.2019 18:30 4. Magda Piwek OSiR "Solec" 2:4
3. Piotr Wiśniewski S:S Komentarze
3. Arek Radomski S:4 Komentarze
3. Jacek Michalczyk S:4 Komentarze
3. Mariusz Zięba S:4 Komentarze
3. Tomasz Piętowski S:4 Komentarze
6. Michał Mróz 4:S Komentarze

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem