ładowanie…
Adam Szeller

Adam Szeller (32 lat)

ID: 33822

Warszawa

Kibicuje:LEGIA WARSZAWA

Gra w ligach: Warszawa - Tenis stołowy (9/27)

  • 84 mecze

    od roku 2019
  • 1/5
    Ostatnie mecze
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Przegrane
    • Wygrane
  • 18:00
    Często gra o 18:00 w UCSiR Hawajska
  • 2 /28
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 84
    Mecze w lidze ( 64 / 20 / 0) 3 turnieje

Progres w rankingu

Jesień '21

1 . Poziom A

124 punktów
9. miejsce (9. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. R.J. J.K. K.J. A.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:1
4:3
4:1
4:1
30 19 184
2 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4
4:2
4:1
4:1
24 15 174
3 .
Image 1
Jacek Kiwinski
3:4
2:4 4:1 4:3 19 0 154
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
1:4
1:4
1:4 4:3 9 -15 129
5 .
Image 1
Adam Szeller
1:4
1:4
3:4 3:4 8 -19 124

1 . Poziom A

149 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. A.S. J.K. M.Z. J.C. T.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:2
4:0
4:0
4:0
4:0
34 19 161
2 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:1
4:2
4:2 4:1 26 15 149
3 .
Image 1
Jacek Kiwinski
0:4
1:4 4:2 4:3 4:1 18 0 126
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
2:4
2:4
3:4
2:4 7 0 115
5 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
2:4 3:4
4:3
S:S
6 -15 99
6 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4
1:4 1:4 4:2
S:S
5 -19 94

1 . Poziom A

147 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. A.S. J.C. K.J. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:2
4:0
4:1
4:1
32 19 159
2 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:1 4:2 4:2 24 15 147
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
1:4
4:0
2:4 12 0 120
4 .
Image 1
Krzysztof Jadach
1:4
2:4
0:4
4:1 11 -15 104
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4
2:4 4:2 1:4 11 -19 100

Lato '20

1 . Poziom A

175 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
D.Z. A.S. K.Ś. R.J. J.L. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Dariusz Zieliński
4:1
4:3
4:2
4:0
30 19 184
2 .
Image 1
Adam Szeller
1:4
4:2 4:0 4:1 25 15 175
3 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
3:4
2:4 4:1 4:1 21 0 156
4 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
2:4
0:4 1:4 4:3 9 -15 129
5 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
0:4
1:4 1:4 3:4 5 -19 121

1 . Poziom A

180 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. J.L. T.P. K.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:S
4:0 3:4 4:2 26 19 180
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
S:4
4:0 4:3 4:2 22 15 172
3 .
Image 1
Jakub Lubiejewski
0:4 0:4 4:1 3:4 11 0 146
4 .
Image 1
Tomasz Plata
4:3 3:4 1:4 S:S 7 -15 127
5 .
Image 1
Krzysztof Jadach
2:4 2:4 4:3 S:S 7 -19 123

1 . Poziom A

183 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. K.J. J.C. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:1 4:3 4:2 4:1 29 19 183
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
1:4 4:1 4:0 4:0 27 15 177
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4 1:4 2:4 4:2 13 0 148
4 .
Image 1
Jacek Czekała
2:4 0:4 4:2
3:4
12 -15 132
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4 0:4 2:4
4:3
9 -19 125

1 . Poziom A

183 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. K.J. T.P. R.S. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2
4:3 4:2 4:0 29 19 183
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
2:4
4:0 4:1 4:0 28 15 178
3 .
Image 1
Krzysztof Jadach
3:4 0:4 4:0 3:4 15 0 150
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4 1:4 0:4
4:3
9 -15 129
5 .
Image 1
Rafał Stachyra
0:4 0:4 4:3
3:4
9 -19 125

Wiosna '20

1 . Poziom A

169 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. A.S. T.P. J.C. R.J. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:1 4:0 4:1 33 19 187
2 .
Image 1
Adam Szeller
1:4 4:2 4:1 3:4 19 15 169
3 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4 2:4 4:3 4:3 15 0 150
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 1:4 3:4 4:0 13 -15 133
5 .
Image 1
Rafał Jędruchniewicz
1:4 4:3 3:4 0:4 10 -19 126

1 . Poziom A

204 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. A.S. J.C. R.S. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:1 4:0 4:0
4:S
33 19 214
2 .
Image 1
Adam Szeller
1:4 4:1 4:0 4:0 27 15 204
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 1:4
4:2
4:1
16 0 178
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 0:4
2:4
4:3
8 -15 155
5 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
S:4
0:4
1:4
3:4
4 -19 147

1 . Poziom A

229 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
K.Ś. A.S. P.Z. J.C. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:2 4:2 4:1 4:0 31 19 239
2 .
Image 1
Adam Szeller
2:4 4:3 4:1 4:0 25 15 229
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
2:4 3:4
4:3
3:4 14 0 203
4 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 1:4
3:4
4:2
12 -15 186
5 .
Image 1
Piotr Kardach
0:4 0:4 4:3
2:4
8 -19 178

Jesień '20

1 . Poziom A

200 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.B. A.S. J.C. P.Z. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arkadiusz Babik
3:4
4:0
4:0 4:0 30 19 211
2 .
Image 1
Adam Szeller
4:3 4:0 1:4
4:S
23 15 200
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
0:4
4:2
4:1
15 0 177
4 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 4:1
2:4
2:4 12 -15 159
5 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4
S:4
1:4
4:2 8 -19 151

1 . Poziom A

178 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
A.B. J.C. A.S. T.P. K.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arkadiusz Babik
4:0
4:2 4:2 4:0 32 19 213
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
4:3
4:1
4:2
21 15 198
3 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
3:4
4:1 3:4 16 0 178
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4
1:4
1:4 4:1 12 -15 159
5 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
0:4
2:4
4:3 1:4 9 -19 152

1 . Poziom A

185 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. A.B. J.C. R.S. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:3 4:1 4:1 4:0 31 19 185
2 .
Image 1
Arkadiusz Babik
3:4 4:0
4:0
4:1 29 15 179
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 0:4
4:3
4:3
13 0 148
4 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
0:4
3:4
4:1
12 -15 132
5 .
Image 1
Piotr Kardach
0:4 1:4
3:4
1:4
5 -19 121

1 . Poziom A

240 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. A.B. P.K. P.D. M.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:3
4:1 4:0 4:0 32 19 240
2 .
Image 1
Arkadiusz Babik
3:4
4:0
4:S
4:0 28 15 232
3 .
Image 1
Piotr Kardach
1:4
0:4
4:1
4:0 18 0 207
4 .
Image 1
Pavlo Dzwonek
0:4
S:4
1:4
4:1
9 -15 183
5 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4 0:4 0:4
1:4
1 -19 171

Lato '19

1 . Poziom A

131 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. P.K. J.C. R.S. T.P. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2 4:1 4:1 4:1 4:0 31 19 131
2 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
4:2
1:4
4:2
4:2
21 15 117
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4
2:4
4:3
4:3
4:1
19 0 100
4 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
4:1
3:4
4:1
3:4
17 0 98
5 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4
2:4
3:4
1:4
4:2 12 -15 78
6 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4
2:4
1:4
4:3
2:4 10 -19 72

1 . Poziom A

134 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. T.P. K.P. J.C. R.S. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4 4:3 4:2 3:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
2:4 3:4
3:4
4:1
4:3
17 0 98
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 2:4
4:3
1:4
4:0
15 0 96
5 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
1:4
4:1
3:4 14 -15 80
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4
3:4
0:4
4:3 7 -19 69

1 . Poziom A

128 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. J.C. P.Z. R.S. P.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:2 4:0 4:2 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Jacek Czekała
4:2
2:4
4:1
4:1
4:1
26 15 122
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
2:4 4:2 4:2 1:4 4:0 22 0 103
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4
1:4
2:4 4:2
4:1
15 0 96
5 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
1:4
4:1 2:4 2:4 13 -15 79
6 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
1:4
0:4
1:4
4:2 8 -19 70

1 . Poziom A

155 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. P.Z. J.C. R.S. J.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4 4:1 4:0 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
4:2 4:3 3:4 4:0 25 15 148
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 3:4
4:3
4:0
19 0 127
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
3:4
4:0 18 -15 111
5 .
Image 1
Janusz Kulczycki
0:4 0:4
0:4
0:4 0 -19 89

Wiosna '19

1 . Poziom A

151 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
K.S. A.S. K.R. P.Z. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krystian Spilaszek
4:3 4:3 4:0 4:2 28 19 155
2 .
Image 1
Adam Szeller
3:4 4:2 4:0
4:0
28 15 151
3 .
Image 1
Krzysztof Rzetecki
3:4 2:4 4:0 4:0 23 0 131
4 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4 0:4
4:1
8 -15 101
5 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
0:4
0:4
1:4
3 -19 92

1 . Poziom A

151 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
K.S. A.S. K.R. M.Z. Ł.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krystian Spilaszek
4:3 4:0 4:1 4:2 30 19 157
2 .
Image 1
Adam Szeller
3:4 4:1 4:0 4:1 28 15 151
3 .
Image 1
Krzysztof Rzetecki
0:4 1:4 4:0 4:1 18 0 126
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 0:4 0:4 4:1 9 -15 102
5 .
Image 1
Łukasz Włoch
2:4 1:4 1:4 1:4 5 -19 94

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
18.12.2020 18:00 1. Rafał Jędruchniewicz UCSiR Hawajska 1:4 Komentarze
17.12.2020 11:00 1. Dariusz Zieliński UCSiR Hawajska 1:4 Komentarze
13.12.2020 17:00 1. Jacek Kiwinski UCSiR Hawajska 3:4
09.12.2020 18:00 1. Krzysztof Jadach OSiR Mokotów 3:4
11.11.2020 13:00 1. Michał Zawodnik 4:2 Komentarze
11.11.2020 11:00 1. Jacek Kiwinski 4:1
11.11.2020 11:00 1. Dariusz Zieliński Kangur Klub 2:4 Komentarze
09.11.2020 18:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 4:2
08.11.2020 19:00 1. Tomasz Plata UCSiR Hawajska 4:1
30.10.2020 11:00 1. Dariusz Zieliński 2:4 Komentarze
21.10.2020 20:00 1. Krzysztof Jadach Kangur Klub 4:2
21.10.2020 19:00 1. Rafał Jędruchniewicz Kangur Klub 4:2
09.10.2020 18:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 4:1
19.09.2020 11:30 1. Dariusz Zieliński 1:4 Komentarze
18.09.2020 18:30 1. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 4:2
10.09.2020 19:30 1. Rafał Jędruchniewicz UCSiR Hawajska 4:0
09.09.2020 17:00 1. Jakub Lubiejewski UCSiR Hawajska 4:1
30.08.2020 11:40 1. Kamil Ślusarczyk 4:S Komentarze
20.08.2020 18:00 1. Tomasz Plata Kangur Klub 3:4
13.08.2020 17:00 1. Krzysztof Jadach UCSiR Hawajska 4:2
13.08.2020 17:00 1. Jakub Lubiejewski UCSiR Hawajska 4:0
09.08.2020 19:35 1. Rafał Jędruchniewicz 4:1
29.07.2020 19:00 1. Jacek Czekała Kangur Klub 4:2
29.07.2020 19:00 1. Kamil Ślusarczyk Kangur Klub 4:1
29.07.2020 17:00 1. Krzysztof Jadach Kangur Klub 4:3
14.07.2020 17:30 1. Tomasz Plata UCSiR Hawajska 4:2
13.07.2020 20:00 1. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 4:2 Komentarze
29.06.2020 20:30 1. Rafał Stachyra UCSiR Hawajska 4:0
28.06.2020 16:00 1. Krzysztof Jadach UCSiR Hawajska 4:3
21.06.2020 19:00 1. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 1:4
09.06.2020 18:30 1. Tomasz Plata Kangur Klub 4:2
08.06.2020 18:00 1. Jacek Czekała 4:1
08.06.2020 17:00 1. Rafał Jędruchniewicz 3:4
03.06.2020 17:00 1. Kamil Ślusarczyk FOREST Fitness & Siłownia 1:4
28.05.2020 19:00 1. Robert Szumski 4:0
21.05.2020 18:00 1. Jacek Czekała 4:1
09.03.2020 16:00 1. Patryk Zakrzewski OSiR "Solec" 4:0
16.02.2020 13:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:0
15.02.2020 15:00 1. Jacek Czekała OSiR "Solec" 4:1
15.02.2020 14:00 1. Patryk Zakrzewski OSiR "Solec" 4:3
05.02.2020 20:00 1. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 2:4
02.02.2020 09:28 1. Kuba Płoskonka 4:S Komentarze
01.02.2020 14:00 1. Arkadiusz Babik 4:3
17.01.2020 15:00 1. Patryk Zakrzewski UCSiR Hawajska 1:4
14.01.2020 18:00 1. Jacek Czekała OSiR "Solec" 4:0
05.12.2019 18:00 1. Jacek Czekała 3:4 Komentarze
04.12.2019 21:00 1. Tomasz Plata OSiR Mokotów 4:1
04.12.2019 20:00 1. Kamil Ślusarczyk OSiR Mokotów 3:4
04.12.2019 19:00 1. Arkadiusz Babik OSiR Mokotów 2:4
28.11.2019 15:00 1. Arkadiusz Babik OSiR Mokotów 4:3
22.11.2019 18:00 1. Jacek Czekała OSiR "Solec" 4:1
20.11.2019 17:30 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:1
07.11.2019 18:30 1. Piotr Kardach OSiR "Solec" 4:0
18.10.2019 18:00 1. Piotr Kardach OSiR "Solec" 4:1
14.10.2019 19:00 1. Magdalena Ciurzyńska OSiR Mokotów 4:0
03.10.2019 19:00 1. Arkadiusz Babik OSiR Mokotów 4:3 Komentarze
02.10.2019 17:00 1. Pavlo Dzwonek OSiR "Solec" 4:0
29.09.2019 20:00 1. Tomasz Plata OSiR Mokotów 4:1
21.09.2019 13:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:2
12.09.2019 20:15 1. Kuba Płoskonka 4:0
08.09.2019 16:00 1. Robert Szumski UCSiR Hawajska 4:1
06.09.2019 18:00 1. Jacek Czekała UCSiR Hawajska 4:1
28.08.2019 19:00 1. Kuba Płoskonka OSiR "Solec" 4:2
13.08.2019 10:00 1. Patryk Zakrzewski 4:0
07.08.2019 20:00 1. Tomasz Plata 4:0
07.08.2019 19:00 1. Jacek Czekała 4:0
06.08.2019 17:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:0
26.07.2019 18:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:2
11.07.2019 19:30 1. Michał Zawodnik OSiR "Solec" 4:0
10.07.2019 18:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:0
06.07.2019 12:00 1. Patryk Zakrzewski 4:2
05.07.2019 18:00 1. Jacek Czekała 2:4 Komentarze
09.06.2019 12:00 1. Janusz Kulczycki UCSiR Hawajska 4:0
08.06.2019 14:00 1. Robert Szumski UCSiR Hawajska 4:0
08.06.2019 13:00 1. Patryk Zakrzewski UCSiR Hawajska 2:4
07.06.2019 18:00 1. Jacek Czekała UCSiR Hawajska 4:1
30.05.2019 17:00 1. Krystian Spilaszek OSiR "Solec" 3:4
20.05.2019 17:00 1. Krzysztof Rzetecki 4:2
12.05.2019 13:00 1. Patryk Zakrzewski UCSiR Hawajska 4:0
12.05.2019 12:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:0 Komentarze
08.04.2019 19:00 1. Michał Zawodnik Sala IKS AWF Warszawa 4:0
06.04.2019 10:00 1. Krzysztof Rzetecki 4:1
04.04.2019 18:00 1. Krystian Spilaszek 3:4
02.04.2019 17:00 1. Łukasz Włoch UCSiR Hawajska 4:1

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem