Adam Szeller

Adam Szeller (31 lat)

ID: 33822

Warszawa

Kibicuje:LEGIA WARSZAWA

Gra w ligach: Warszawa - Tenis stołowy (1/36)

  • 47 mecze

    od roku 2019
  • 4/5
    Ostatnie mecze
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Wygrane
    • Przegrane
    • Wygrane
  • 18:00
    Często gra o 18:00 w UCSiR Hawajska
  • 1 /60
    Miejsce w klasyfikacji generalnej
  • 47
    Mecze w lidze ( 38 / 9 / 0) 4 turnieje

Progres w rankingu

Wiosna '20

1 . Poziom A

233 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. K.Ś. P.Z. J.C. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4 4:3 4:1 4:0 25 19 233
2 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
4:2 4:1 15 15 219
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
3:4
4:3
9 0 198
4 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 1:4
3:4
5 -15 179
5 .
Image 1
Piotr Kardach
0:4 0 -19 170

Jesień '20

1 . Poziom A

200 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
A.B. A.S. J.C. P.Z. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arkadiusz Babik
3:4
4:0
4:0 4:0 30 19 211
2 .
Image 1
Adam Szeller
4:3 4:0 1:4
4:S
23 15 200
3 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
0:4
4:2
4:1
15 0 177
4 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 4:1
2:4
2:4 12 -15 159
5 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4
S:4
1:4
4:2 8 -19 151

1 . Poziom A

178 punktów
4. miejsce (4. Miejsce wśród mężczyzn)
A.B. J.C. A.S. T.P. K.Ś. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Arkadiusz Babik
4:0
4:2 4:2 4:0 32 19 213
2 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4
4:3
4:1
4:2
21 15 198
3 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
3:4
4:1 3:4 16 0 178
4 .
Image 1
Tomasz Plata
2:4
1:4
1:4 4:1 12 -15 159
5 .
Image 1
Kamil Ślusarczyk
0:4
2:4
4:3 1:4 9 -19 152

1 . Poziom A

185 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. A.B. J.C. R.S. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:3 4:1 4:1 4:0 31 19 185
2 .
Image 1
Arkadiusz Babik
3:4 4:0
4:0
4:1 29 15 179
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 0:4
4:3
4:3
13 0 148
4 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
0:4
3:4
4:1
12 -15 132
5 .
Image 1
Piotr Kardach
0:4 1:4
3:4
1:4
5 -19 121

1 . Poziom A

240 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. A.B. P.K. P.D. M.C. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:3
4:1 4:0 4:0 32 19 240
2 .
Image 1
Arkadiusz Babik
3:4
4:0
4:S
4:0 28 15 232
3 .
Image 1
Piotr Kardach
1:4
0:4
4:1
4:0 18 0 207
4 .
Image 1
Pavlo Dzwonek
0:4
S:4
1:4
4:1
9 -15 183
5 .
Image 1
Magdalena Ciurzyńska
0:4 0:4 0:4
1:4
1 -19 171

Lato '19

1 . Poziom A

131 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. P.K. J.C. R.S. T.P. K.P. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:2 4:1 4:1 4:1 4:0 31 19 131
2 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
4:2
1:4
4:2
4:2
21 15 117
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4
2:4
4:3
4:3
4:1
19 0 100
4 .
Image 1
Robert Szumski
1:4
4:1
3:4
4:1
3:4
17 0 98
5 .
Image 1
Tomasz Plata
1:4
2:4
3:4
1:4
4:2 12 -15 78
6 .
Image 1
Kuba Płoskonka
0:4
2:4
1:4
4:3
2:4 10 -19 72

1 . Poziom A

134 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. T.P. K.P. J.C. R.S. P.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 34 19 134
2 .
Image 1
Tomasz Plata
0:4 4:3 4:2 3:4 4:0 20 15 116
3 .
Image 1
Kuba Płoskonka
2:4 3:4
3:4
4:1
4:3
17 0 98
4 .
Image 1
Jacek Czekała
0:4 2:4
4:3
1:4
4:0
15 0 96
5 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
1:4
4:1
3:4 14 -15 80
6 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4
3:4
0:4
4:3 7 -19 69

1 . Poziom A

128 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. J.C. P.Z. R.S. P.K. M.Z. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4
4:2 4:0 4:2 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Jacek Czekała
4:2
2:4
4:1
4:1
4:1
26 15 122
3 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
2:4 4:2 4:2 1:4 4:0 22 0 103
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4
1:4
2:4 4:2
4:1
15 0 96
5 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
1:4
4:1 2:4 2:4 13 -15 79
6 .
Image 1
Michał Zawodnik
0:4
1:4
0:4
1:4
4:2 8 -19 70

1 . Poziom A

155 punktów
1. miejsce (1. Miejsce wśród mężczyzn)
A.S. P.Z. J.C. R.S. J.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Adam Szeller
2:4 4:1 4:0 4:0 28 19 155
2 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
4:2 4:3 3:4 4:0 25 15 148
3 .
Image 1
Jacek Czekała
1:4 3:4
4:3
4:0
19 0 127
4 .
Image 1
Robert Szumski
0:4 4:3
3:4
4:0 18 -15 111
5 .
Image 1
Janusz Kulczycki
0:4 0:4
0:4
0:4 0 -19 89

Wiosna '19

1 . Poziom A

151 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
K.S. A.S. K.R. P.Z. P.K. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krystian Spilaszek
4:3 4:3 4:0 4:2 28 19 155
2 .
Image 1
Adam Szeller
3:4 4:2 4:0
4:0
28 15 151
3 .
Image 1
Krzysztof Rzetecki
3:4 2:4 4:0 4:0 23 0 131
4 .
Image 1
Patryk Zakrzewski
0:4 0:4 0:4
4:1
8 -15 101
5 .
Image 1
Piotr Kardach
2:4
0:4
0:4
1:4
3 -19 92

1 . Poziom A

151 punktów
2. miejsce (2. Miejsce wśród mężczyzn)
K.S. A.S. K.R. M.Z. Ł.W. za mecze za kolejność razem
1 .
Image 1
Krystian Spilaszek
4:3 4:0 4:1 4:2 30 19 157
2 .
Image 1
Adam Szeller
3:4 4:1 4:0 4:1 28 15 151
3 .
Image 1
Krzysztof Rzetecki
0:4 1:4 4:0 4:1 18 0 126
4 .
Image 1
Michał Zawodnik
1:4 0:4 0:4 4:1 9 -15 102
5 .
Image 1
Łukasz Włoch
2:4 1:4 1:4 1:4 5 -19 94

Wyniki meczów

Data Czas Liga Przeciwnik Miejsce Wynik Komentarze
16.02.2020 13:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:0
15.02.2020 15:00 1. Jacek Czekała OSiR "Solec" 4:1
15.02.2020 14:00 1. Patryk Zakrzewski OSiR "Solec" 4:3
05.02.2020 20:00 1. Kamil Ślusarczyk UCSiR Hawajska 2:4
02.02.2020 09:28 1. Kuba Płoskonka 4:S Komentarze
01.02.2020 14:00 1. Arkadiusz Babik 4:3
17.01.2020 15:00 1. Patryk Zakrzewski UCSiR Hawajska 1:4
14.01.2020 18:00 1. Jacek Czekała OSiR "Solec" 4:0
05.12.2019 18:00 1. Jacek Czekała 3:4 Komentarze
04.12.2019 21:00 1. Tomasz Plata OSiR Mokotów 4:1
04.12.2019 20:00 1. Kamil Ślusarczyk OSiR Mokotów 3:4
04.12.2019 19:00 1. Arkadiusz Babik OSiR Mokotów 2:4
28.11.2019 15:00 1. Arkadiusz Babik OSiR Mokotów 4:3
22.11.2019 18:00 1. Jacek Czekała OSiR "Solec" 4:1
20.11.2019 17:30 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:1
07.11.2019 18:30 1. Piotr Kardach OSiR "Solec" 4:0
18.10.2019 18:00 1. Piotr Kardach OSiR "Solec" 4:1
14.10.2019 19:00 1. Magdalena Ciurzyńska OSiR Mokotów 4:0
03.10.2019 19:00 1. Arkadiusz Babik OSiR Mokotów 4:3 Komentarze
02.10.2019 17:00 1. Pavlo Dzwonek OSiR "Solec" 4:0
29.09.2019 20:00 1. Tomasz Plata OSiR Mokotów 4:1
21.09.2019 13:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:2
12.09.2019 20:15 1. Kuba Płoskonka 4:0
08.09.2019 16:00 1. Robert Szumski UCSiR Hawajska 4:1
06.09.2019 18:00 1. Jacek Czekała UCSiR Hawajska 4:1
28.08.2019 19:00 1. Kuba Płoskonka OSiR "Solec" 4:2
13.08.2019 10:00 1. Patryk Zakrzewski 4:0
07.08.2019 20:00 1. Tomasz Plata 4:0
07.08.2019 19:00 1. Jacek Czekała 4:0
06.08.2019 17:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:0
26.07.2019 18:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:2
11.07.2019 19:30 1. Michał Zawodnik OSiR "Solec" 4:0
10.07.2019 18:00 1. Robert Szumski OSiR "Solec" 4:0
06.07.2019 12:00 1. Patryk Zakrzewski 4:2
05.07.2019 18:00 1. Jacek Czekała 2:4 Komentarze
09.06.2019 12:00 1. Janusz Kulczycki UCSiR Hawajska 4:0
08.06.2019 14:00 1. Robert Szumski UCSiR Hawajska 4:0
08.06.2019 13:00 1. Patryk Zakrzewski UCSiR Hawajska 2:4
07.06.2019 18:00 1. Jacek Czekała UCSiR Hawajska 4:1
30.05.2019 17:00 1. Krystian Spilaszek OSiR "Solec" 3:4
20.05.2019 17:00 1. Krzysztof Rzetecki 4:2
12.05.2019 13:00 1. Patryk Zakrzewski UCSiR Hawajska 4:0
12.05.2019 12:00 1. Piotr Kardach UCSiR Hawajska 4:0 Komentarze
08.04.2019 19:00 1. Michał Zawodnik Sala IKS AWF Warszawa 4:0
06.04.2019 10:00 1. Krzysztof Rzetecki 4:1
04.04.2019 18:00 1. Krystian Spilaszek 3:4
02.04.2019 17:00 1. Łukasz Włoch UCSiR Hawajska 4:1

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem