ładowanie…
Turnieje tenisa stołowego - gramy co dwa tygodnie!

Turnieje tenisa stołowego - gramy co dwa tygodnie!

Od początku FlexiLigi organizujemy turnieje poboczne, na których gracze mają okazję do dodatkowej rywalizacji w formule jednorazowego turnieju. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się turnieje w tenisa stołowego, które regularnie przyciągają graczy.

Oprócz rywalizacji w lidze tenisa stołowego gracze FlexiLigi mają możliwość udziału w dodatkowych turniejach niedzielnych organizowanych w UCSiR "Hawajska" przy Dereniowej 48. Turnieje od początku cieszą się sporym zainteresowaniem amatorów "pingla", więc postanowiliśmy zwiększyć ich częstotliwość i grać częściej - co dwa tygodnie.Turniej tenisa stołowego #1 (styczeń)

Na pierwszym turnieju mimo wczesnej pory stawiło się 11 graczy. Prawie każdy zarzekał się, że dawno nie grał, ale nikt nie zapomniał zupełnie jak to się robi. Jednak te treningi na szkolnym korytarzu nie poszły na marne...


Miejsca na podium zgarnęli:

  1. (ex aequo) Krzysztof Rzetecki, Krzysztof Duchnowski
  2. .
  3. (ex aequo) Łukasz Włoch, Jacek Czekała

Rywalizacja w power poolu była na tyle zacięta, że zarówno pierwsze jak i trzecie miejsce podzieliło między sobą ex aequo dwóch graczy. 

Ciekawie było obserwować różne style gry. Niektórzy gracze kosili serwisem, inni posyłali autorskie podkrętki, jedni grali va banque, a inni po prostu wytrwale odbijali piłeczkę. Wszyscy mieli kupę frajdy z powrotu do stołu!

Komplet wyników na stronie wydarzenia.Turniej tenisa stołowego #2 (luty)

W drugim turnieju wystąpiło ponownie jedenastu zawodników. Kilkoro z nich już znało się z pierwszego eventu, ale dołączyło też kilku nowych graczy. Szczególne zamieszanie zrobił dynamicznie pnący się w rankingu ligi Kuba Niewczas, który zaskoczył starszych graczy swoją techniką i determinacją. Wspaniale zaprezentowała się też ambitna Joanna Bartosik, którą też spotkacie w lidze oraz Piotr Kardach, który po 10 latach rozłąki z paletką zrobił dobre wrażenie i dołączy do ligi od marca.
Solidny występ zaliczyli po raz kolejny Łukasz Włoch i Jacek Czekała, którzy najprawdopodobniej spotkają się w grupie w 2. rundzie ligi.

Miejsca na podium zgarnęli:

  1. Kuba Niewczas
  2. Łukasz Włoch
  3. Jacek Czekała

Komplet wyników na stronie wydarzenia
Kolejny turniej tenisa stołowego w UCSiR "Hawajska" już 10.3.
Niebawem ruszą zapisy!


Zapraszamy serdecznie na kolejne turnieje i udział w lidze. Zapisy do drugiej rundy trwają do 3. marca. W kolejnej rundzie zapowiada się solidna rywalizacja!

Dołącz do ligi!

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach

Musisz być zalogowany , by pisać komentarze. Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się.

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem