ładowanie…
Ruszyły zapisy na sezon jesienny!

Ruszyły zapisy na sezon jesienny!

9. Wrzesień 2019

Ruszyły zapisy na sezon jesienny, w którym naszym celem będzie rozrośnięcie się ligi i maksymalizacja liczby odegranych meczów. W tym celu pomogą nam szykowane nowości. Sprawdź co w trawie piszczy!

Gramy bez skreczów!

Rozgrywanie meczów i dobra komunikacja to podstawa prawidłowego funkcjonowania ligi. W sezonie letnim udało się do tej pory rozegrać około 76% rozpisanych meczów. Chcemy śrubować ten wynik i mamy kilka nowości, które mogą nam w tym pomóc.


W tym celu prezentujemy ulepszenia w systemie umawiania spotkań:

 1. Od października wprowadzamy tzw. "mały skrecz". Wszystkim graczom, którzy nie dadzą znaku życia do 5 dnia rundy (tzn. nie napiszą usprawiedliwienia w dyskusji, nie wystawią żadnego swojego terminu, ani nie zareagują na termin przeciwnika) wystawimy małego skrecza (np. s:3 w badmintonie). Mały skrecz będzie można oczywiście poprawić, ale odpowiedzialność za proaktywne działanie będzie wtedy po stronie zawodnika, który siedzi cicho. Zmianę zaproponowali sami gracze, którzy umawiają się regularnie i sprawnie komunikują i chcą unikać nadrabiania wszystkich meczów na końcu rundy.
 2. Już od jakiegoś czasu, możecie zrobić sobie w lidze pauzę. Jeśli jesteście na urlopie lub np. przydarzyła się Wam kontuzja, możecie przerwać udział w lidze i powrócić w wybranej rundzie od razu na swój poziom (wcześniej w takim wypadku trzeba było skreczować)
 3. W lidze dbamy przede wszystkich o tych co grają i chcemy zapewnić im najwyższą jakość rozgrywek. Dlatego będziemy bardziej surowo wykluczać niedzielnych ligowców, którzy psują zabawę innym!
 4. Wciąż uprzyjemniamy proces umawiania meczów. Wprowadziliśmy planer spotkań (także na następny miesiąc), systemową możliwość organizowania 3-meczów, eksport wydarzeń do kalendarza (np. umówionych meczów, wraz z informacjami o przeciwniku, czasie i miejscu spotkania) i inne patenty, które mają prowadzić do łatwego i intuicyjnego korzystania z dobrodziejstw ligi.Czemu warto grać na jesieni?

Sezon jesienny to pierwszy sezon edycji 2020. Grając od pierwszego sezonu masz duże szanse na wejście do gry o nagrody. Pogoda też powoli przestaje rozpieszczać, więc dobrze złapać zajawkę na grę pod dachem już teraz :)

 1. w sezonie jesiennym spodziewamy się największego przypływu graczy
 2. co miesiąc czekają Cię 4 wyrównane mecze
 3. jeśli debiutujesz w lidze, od razu rozstawimy Cię możliwie optymalnie w grupie odpowiadającej Twojemu poziomowi gryCzemu lepiej zacząć w październiku, a nie w listopadzie lub później?

Opłata za udział w całym sezonie jest bardziej korzystna. Płacisz 110 zł za 4 miesiące gry, 3 miesiące (od listopada) kosztują 95 zł, 2 miesiace 80 zł, a ostatni miesiąc 60 zł. Dodatkowo, jeśli jesteś nowy w lidze w paźnierniku możesz wykorzystać miesiąc na próbę*.


Nie możesz grać cały sezon (październik- styczeń)?

Wyjeżdżasz na dłużej? Łatwo wstrzymasz swój udział w lidze. Dzięki systemowi rankingowemu, możemy łatwo "wyjąć" Cię ze stawki na daną rundę i potem "wstawić" Cię na odpowiedni poziom po powrocie.


*Miesiąc na próbę

Dla świeżaków, którzy jeszcze nigdy nie grali w lidze mamy miesiąc na próbę za 15 zł.  Jeśli liga Ci się spodoba, przedłużysz udział od drugiego miesiąca, by grać dalej. Daj lidze szansę!


Zgłoszenia do 30. września!

Jak się zgłosić?

 1. Na górnym zielonym menu wybierz swóją ligę.
 2. Kliknij "Zapisz się do ligi" (wszyscy, którzy jeszcze nie grali w lidze mają tu możliwość wykorzystania "Miesiąca na próbę" za 15 zł).
 3. Doładuj swoje konto - kartą, paypalem albo klasycznym przelewem i zatwierdź zgłoszenie.
 4. Poczekaj do 2. października, kiedy dostaniesz na maila listę rywali na pierwszą rundę.


Nie wahaj się, zgłoś się do ligi, graj 4 wyrównane mecze co miesiąc i rób progres w oczach!

Andrzej Holnicki - założyciel i koordynator FlexiLigi w Warszawie

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach

Musisz być zalogowany , by pisać komentarze. Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się.

Podobne artykuły

FlexiLiga rusza w lutym 2019
FlexiLiga rusza w lutym 2019
17. Grudzień 2018
 • 0 komentarze

Witajcie sportowcy, oto FlexiLiga! Po miesiącach ciężkiej pracy nasz projekt ujrzał światło dzienne. Z dumą prezentujemy Wam ligę sportów rakietowych dedykowaną każdemu. W tym artykule dowiesz się jak działa FlexiLiga i dlaczego warto do niej dołączyć.

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem