ładowanie…
Mały skrecz! Po co to komu?

Mały skrecz! Po co to komu?

9. Październik 2019

Celem ligi jest rozgrywanie wyrównanych meczów, rozłożonych na cały miesiąc. Sprawna komunikacja graczy to podstawa. Staramy się ją nieustannie stymulować. Teraz na warsztat wzięliśmy zasadę 5 dni i doprecyzowaliśmy ją za pomocą nowości - małego skrecza.

W Waszych uwagach do funkcjonowania ligi często przewijała się prośba o lepsze egzekwowanie zasady 5 dni. Zasada ta mówi, że jeśli rywal nie odezwię się w żaden sposób do 5 dnia rundy, należy mu się skrecz. Postanowiliśmy wprowadzić "mały skrecz", czyli małe "s", który od października 2019 będzie zapisywać się automatycznie 5. dnia rundy graczom, którzy:

  • nie zaproponowali żadnej propozycji terminu
  • nie skomentowali, ani nie przyjęli żadnej propozycji terminu
  • nie napisali nic do dyskusji grupowej
  • nie wprowadzili żadnego wyniku meczu

Przypisany mały skrecz, czyli wynik np. s:3 (lub 3:s) to nie jest koniec świata. Gracz, który "oberwał" skrecza, może oczywiście wciąż zwrócić się do swojego przeciwnika i umówić się z nim na mecz. Jeśli uda się rozegrać spotkanie, wynik można poprawić do końca rundy. Jeśli jednak, to się nie uda, po końcu rundy małe "s" zmieni się na wielkie "S", a więc gracz zarobi "duży skrecz".

Jeśli wolisz umawiać się przez telefon, po prostu napisz do dyskusji grupowej "umawiam się przez telefon". W ciągu miesiąca na stronie pojawi się przycisk "umawiam się przez telefon", który będzie można aktywować, żeby taka wiadomość wypisywała się automatycznie na początku rundy. Na razie, proszę napisz to ręcznie. Dzięki!

Rywala gracza, który "oberwie małego skrecza", prosimy o wyrozumiałość i wyjście na przeciw propozycjom spóźnialskiego. Przecież każdemu z nas może zdarzyć się chwila nieuwagi, a celem ligi jest rozgrywanie meczów i poznawanie ciekawych ludzi.

Dołącz  do trwającego sezonu letniego i wypróbuj z nami wszystkie nowe rozwiązania!


Andrzej Holnicki
koordynator FlexiLigi w Warszawie


Zapraszamy do dyskusji w komentarzach

Musisz być zalogowany , by pisać komentarze. Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się.

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem