Rusza w lutym 2019. Jak działa i czym się wyróżnia?

Rusza w lutym 2019. Jak działa i czym się wyróżnia?

16. Grudzień 2018

Witajcie sportowcy, oto FlexiLiga! Po miesiącach ciężkiej pracy nasz projekt ujrzał światło dzienne. Z dumą prezentujemy Wam ligę sportów rakietowych dedykowaną każdemu. W tym artykule dowiesz się jak działa FlexiLiga i dlaczego warto do niej dołączyć.


Pierwsze serwisy polecą nad siatką już w lutym 2019. Liga jest dedykowana graczom w każdym wieku i o dowolnym stopniu zaawansowania. Od absolutnie początkujących po pół-profesjonalistów. Jeśli kochasz sporty rakietowe i szukasz okazji do regularnej gry z przeciwnikami dopasowanymi do swojego poziomu, jesteś we właściwym miejscu.


Jak działa FlexiLiga?

Grasz regularnie.
Robisz progres.

Jeden sezon ligowy trwa 4 miesiące. Każdy miesiąc to jedna runda. W ramach rundy gracze rozgrywają 4 spotkania w 5-osobowej grupie. Po zakończeniu rundy następuje przetasowanie - najlepsi awansują wyżej, a ci, którym nie poszło, spadają niżej. I tak co miesiąc. Proste, ale zabójczo fajne!

Grasz kiedy chcesz.
Korzystasz ze zniżek.

Liga nie ma jednego miejsca, gdzie jest rozgrywana, dlatego mówimy, że jest "wirtualna". Na początku każdej rundy gracze dostają kontakt do swoich przeciwników i sami umawiają się na mecze w wygodnym systemie proponowania spotkań na stronie FlexiLigi. Wszystkim uczestnikom ligi przysługują zniżki na kortach partnerskich, które znaleźć możecie na mapie danej dyscypliny.

Wygrywasz nagrody

Oprócz zniżek na korty, organizator ligi zapewnia atrakcyjne nagrody do wygrania. Co rundę nagradzamy najrzetelniejszych graczy ligi (takich, którzy nie odwołali żadnego meczu), co sezon nagradzamy najlepszych graczy obu płci w każdej dyscyplinie, co roku, w październikowym losowaniu, nagradzamy też najaktywniejszych graczy (takich, którzy rozegrali wszystkie 3 sezony ligi). Proste, ale zabójczo zabawne!


Jak powstała FlexiLiga?

Wszystko zaczęło się od tego, że Andrzej - założyciel ligi - zamieszkał w Pradze Czeskiej...

Tam spotkałem się pierwszy raz z ligą sportów singlowych i deblowych zorganizowaną w taki sposób. Gracze spotykali się regularnie w ramach osobiście zaaranżowanych meczów i wyniki podawali na stronie internetowej. Bardzo mi się spodobał taki pomysł i zapragnąłem zorganizować taką ligę u nas.

Potem w ramach badania rynku warszawskiego okazało się, że sporty takie jak squash i badminton rozwijają się tutaj z zawrotną prędkością. Tenis ma się dobrze i jest wielu graczy, a i ping-pong ma wciąż duże grono amatorów. Stało się jasne - robimy ligę w Warszawie!

Potem Andrzej poznał Tomasza i cały zespół z Czech. Okazało się, że liga działa nie tylko w Pradze, ale i w innych dużych miastach. Tutaj przeczytasz więcej o historii FlexiLigi.

Uznałem, że lepiej dołączyć do silnego zespołu i zaproponować użytkownikom w Polsce dopracowany system webowy do podawania i przeglądania wyników oraz przemyślany przez lata ranking ligowy. Tak oto rozpoczęły się prace nad polską wersją FlexiLigi.


Dlaczego FlexiLiga?

Naszym głównym celem jest sprawianie Wam radości poprzez dobrze zorganizowaną sportową rywalizację. Każdy gracz FlexiLigi ma dostęp do zaawansowanego systemu webowego dostępnego także w wersji mobilnej. Zajmujemy się wyłącznie organizacją ligi, więc jej jakość jest naszym absolutnym priorytetem. Oprócz systemu, nad przebiegiem rozgrywek czuwa non- stop koordynator miasta, czyli - w przypadku Warszawy - autor tego artykułu :) 

Dodatkowo na początek Waszej przygody z ligą, mamy dla Was ofertę specjalną. Możecie zagrać pierwszy miesiąc za darmo - na próbę!

 Graj miesiąc za darmo

Zapraszam Was serdecznie do dołączenia do FlexiLigi już teraz. Chcecie dowiedzieć się więcej o zaletach i sposobie działania ligi - zajrzyjcie do sekcji Chcę zacząć. Wypatrujcie też na horyzoncie turniejów poziomujących, których styczniowe daty, wkrótce zostaną ogłoszone.

Andrzej HolnickiAndrzej Holnicki 
Założyciel FlexiLigi w Warszawie


Do zobaczenia w lutym 2019 na kortach Warszawy!


Zapraszamy do dyskusji w komentarzach

Musisz być zalogowany , by pisać komentarze. Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się.

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem