O co toczy się gra we FlexiLidze?

  1. Puchary i nagrody dla najlepszych 3 zawodników i zawodniczek każdego sezonu
  2. Dziesiątki innych nagród do rozlosowania
    wśród najaktywniejszych zawodników (patrz poniżej)


    Można na Tobie polegać?

  3. Co miesiąc losujemy też nagrody wśród najrzetelniejszych zawodników,
    czyli takich, którzy nie odwołali żadnego meczu.
Obraz 1

Nagrody za 2019

Każdy gracz, który rozegrał wszystkie 3 sezony danego sportu ma szanse na nagrody. Jeśli masz odegrany sezon jesienny, wiosenny i letni, weźmiesz udział w losowaniu nagród i może trafić Ci się jedna z poniższych pozycji. O szansach na wylosowanie decyduje ilość zebranych "ticketów".

Ile "ticketów" zebrałem w tym roku?

Lista nagród do zgarnięcia w roku 2019

Wszystkie nagrody na sezon wiosenny 2019 zostaną ogłoszone wkrótce!

2 dyski frisbee od ultizone.pl
2 profesjonalne dyski frisbee firmy ARIA - co miesiąc "Gramy bez skreczów!"

Pierwszą nagrodę dla graczy, którzy w danej rundzie nie odwołali żadnego meczu sponsoruje portal ultizone.pl. Do wygrania w losowaniu dla najrzetelniejszych graczy rundy są dwa profesjonalne dyski amerykańskiej firmy ARIA akredytowane przez światową federację ultimate frisbee. Dysk doskonale sprawdzi się podczas wiosennego pikniku, czy wypadu na plażę! Można na Tobie polegać?

Dwie podwojne wejsciowki do Hangaru 646
2 podwójne wejściówki do Hangaru 646 - co miesiąc "Gramy bez skreczów!"

Park trampolin Hangar 646 to eden dla miłośników aktywności fizycznej w każdym wieku. Hangar 646 to w sumie 7000 m2 batutów, zjeżdżalni, basenów z gąbkami i innych przeróżnych atrakcji, dostępne już w trzech warszawskich lokalizacjach: na Gocławiu, Mokotowie i Targówku. Najrzetelniejsi gracze mają szanse trafić w comiesięcznym losowaniu dwie podwójne wejściówki na godzinę brykania w tym wesołym miejscu. Można na Tobie polegać?

4 lekcje wpinaczki z trenerem w arenie Wgórę
Arena wspinaczkowa Wgórę - 4 lekcje z trenerem

Arena wspinaczkowa Wgórę przy Merliniego 2 na Mokotowie. Jeśli jeszcze się nie wspinasz, a chciałbyś zacząć - w miłej, koleżeńskiej atmosferze, pod okiem doświadczonych instruktorów, oraz w dogodnej lokalizacji - zapraszamy! Z przyjemnością pomożemy Ci w stawianiu pierwszych wspinaczkowych kroków, nauczymy jak bezpiecznie się asekurować i podpowiemy co dalej. Najlepsi gracze sezonu wiosennego mogą wygrać 4 godzinne lekcje z trenerem!

Hula Kula
Hula Kula - 12 voucherów na kręgle i bilard

Rozrywkowe centrum miasta Hula Kula to idealne miejsce na imprezę, spotkanie z przyjaciółmi czy wieczorek biznesowy. Czy są tu amatorzy sportów barowych? Najlepsi gracze sezonu wiosennego mają szansę na wygranie 12 voucherów na grę w bilard i 12 na grę w kręgle. Miłego wieczoru!

Kody rabatowe do sklepu erakiery.com
Kody rabatowe 30% w sklepie erakiety.com

Z przyjemnością ogłaszamy współpracę ze sklepem internetowym erakiety.com. Najlepsi gracze sezonu wiosennego mają szansę zgarnąć kody na zniżkę 30% na cały asortyment sklepu. W ofercie znajdziecie buty, rakiety, akcesoria, torby najlepszych marek. Wszystko czego potrzebujecie, by jeszcze lepiej zaprezentować się na kortach FlexiLigi!

Słoiki konopi leczniczych
Słoiki konopi leczniczych od Suncanna

Konopie są używane przez ludzkość od lat, a ich wpływ na zdrowie jest coraz bardziej doceniany przez badaczy na całym świecie. Sprzyjająca koniunktura skłoniła polską firmę Suncanna do wprowadzenia na rynek polski wysokiej jakości suszu konopnego bogatego w prozdrowotny związek CBD. Produkt jest w pełni legalny i oznaczony certyfikatem jakości. Najlepsi gracze sezonu wiosennego mogą liczyć na skorzystnie z relaksujących właściwości suszu od Suncanna.

Masz pomysł na nagrodę? Chcesz dołączyć do grona sponsorów i ofiarować coś do losowania?

Napisz do nas! Możesz użyć tego formularza kontaktowego lub e-maila andrzej.holnicki@flexiliga.pl, skontaktujemy się z Tobą. Dziękujemy!

Nasi partnerzy

Metody płatności

Platební metody

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem